Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Dobrze czasem się oderwać
Jeszcze jak
Lekko nie będzie
Szybki jak błyskawica
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 lipca 2018, 15:45
prosiłbym o tytuł
Odpisz
2 lutego 2017, 07:17
Jak on może walić lewą?!
Odpisz
2 lutego 2017, 07:27
@KonoEight: Koleś wkleił obrazek w lustrzanym odbiciu. Normalnie wskazuje w lewą stronę prawą ręką
Odpisz
2 lutego 2017, 07:47
@Krybex101: No i wszystko jasne. Dzięki zią.
Odpisz
2 lutego 2017, 09:51
@KonoEight: Halo, tu leworęczny. Masturbacja lewą ręką jest możliwa.
Odpisz
Edytowano - 2 lutego 2017, 11:08
@Krybex101: Raczej nie, bo dom Quagmire jest po prawej stronie od Grfina, a okno też ma po prawej.
Odpisz
2 lutego 2017, 11:34
Tu kolejny leworęczny. Potwierdzam słowa tego użytkownika
Odpisz
2 lutego 2017, 11:45
@KonoEight: Jak ktoś jest praworęczny, to masturbacja lewą, daje inny efekt... Tylko tak słyszałem ;_;
Odpisz
2 lutego 2017, 12:38
@Krybex101: Nie, pamiętam ten odcinek. Po prostu walił lewą.
Odpisz
2 lutego 2017, 12:39
@Kylo_Ren: Jakieś banialuki. Jak dla mnie nie czuć różnicy.
Odpisz
2 lutego 2017, 14:24
@KonoEight: lewą jest lepiej xdd
Odpisz
2 lutego 2017, 16:56
@KonoEight: Ja wale na zmiane,jedna zdrętwieje to druga wchodzi do akcji.Przez to nauczyłem się operować telefonem lewą ręką.
Odpisz
2 lutego 2017, 22:35
@KonoEight: Jest może leworęczny.
Odpisz
Edytowano - 3 lutego 2017, 15:56
halo! tu leworenczny numer3 potwierdzam
Odpisz
3 lutego 2017, 17:50
@KonoEight: Heh, trochę was załatwię ale człowiek który rysuje Simpsonów jest leworęczny i tak rysuje część postaci. Dlatego 1/3 bohaterów to mańkuci.
Odpisz
2 lutego 2017, 11:12
ja mam imininy 13, dzień przed walentynkami ;-;
Odpisz
3 lutego 2017, 17:43
@kasiakiku: Ja też, 13 luty ;D Wiele razy miałem urodziny w piątek trzynastego...
Odpisz
2 lutego 2017, 20:02
Odpisz
2 lutego 2017, 11:43
Aż mi się Stachu Jones przypomniał
Odpisz