Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kolach123

27 lipca 2018, 15:45

prosiłbym o tytuł

Avatar KonoEight

2 lutego 2017, 07:17

Jak on może walić lewą?!

Avatar Krybex101

2 lutego 2017, 07:27

@KonoEight: Koleś wkleił obrazek w lustrzanym odbiciu. Normalnie wskazuje w lewą stronę prawą ręką

Avatar KonoEight

2 lutego 2017, 07:47

@Krybex101: No i wszystko jasne. Dzięki zią.

Avatar
Konto usunięte

2 lutego 2017, 09:51

@KonoEight: Halo, tu leworęczny. Masturbacja lewą ręką jest możliwa.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 2 lutego 2017, 11:08

@Krybex101: Raczej nie, bo dom Quagmire jest po prawej stronie od Grfina, a okno też ma po prawej.

Avatar W_D_Gaster

2 lutego 2017, 11:34

Tu kolejny leworęczny. Potwierdzam słowa tego użytkownika

Avatar Kylo_Ren

2 lutego 2017, 11:45

@KonoEight: Jak ktoś jest praworęczny, to masturbacja lewą, daje inny efekt... Tylko tak słyszałem ;_;

Avatar
Konto usunięte

2 lutego 2017, 12:38

@Krybex101: Nie, pamiętam ten odcinek. Po prostu walił lewą.

Avatar
Konto usunięte

2 lutego 2017, 12:39

@Kylo_Ren: Jakieś banialuki. Jak dla mnie nie czuć różnicy.

Avatar Piotro165

2 lutego 2017, 14:24

@KonoEight: lewą jest lepiej xdd

Avatar tomek123321

2 lutego 2017, 16:56

@KonoEight: Ja wale na zmiane,jedna zdrętwieje to druga wchodzi do akcji.Przez to nauczyłem się operować telefonem lewą ręką.

Avatar seryjnysracz

2 lutego 2017, 22:35

@KonoEight: Jest może leworęczny.

Avatar Nemezis_

Edytowano - 3 lutego 2017, 15:56

halo! tu leworenczny numer3 potwierdzam

Avatar Psychopata_PL

3 lutego 2017, 17:50

@KonoEight: Heh, trochę was załatwię ale człowiek który rysuje Simpsonów jest leworęczny i tak rysuje część postaci. Dlatego 1/3 bohaterów to mańkuci.

Avatar kasiakiku

2 lutego 2017, 11:12

ja mam imininy 13, dzień przed walentynkami ;-;

Avatar Mrkisiowskyy

3 lutego 2017, 17:43

@kasiakiku: Ja też, 13 luty ;D Wiele razy miałem urodziny w piątek trzynastego...

Avatar Vetinari

2 lutego 2017, 20:02

Avatar Kylo_Ren

2 lutego 2017, 11:43

Aż mi się Stachu Jones przypomniał

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nigdy na to nie wpadną

Dobrze czasem się oderwać

Jeszcze jak

Lekko nie będzie

Szybki jak błyskawica

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka