W drodze do Arabii Saudyjskiej
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Pilne
Hobby dla faceta
Fajnie że odpowiedzieli
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 lutego 2017, 21:15
Autor to widocznie jakiś ignorant. W krajach bliskiego wschodu jest więcej zdrowego feminizmu, niż u nas.
Odpisz
3 lutego 2017, 21:17
@darcus: "W drodze" Chodzi o to, że u nas są dupne feministki.
Odpisz
3 lutego 2017, 21:19
@TheTemplar: U nas prawie w ogóle nie ma zdrowego feminizmu. Większość z tych, które podają się za feministki, to feminazistki.
Odpisz
3 lutego 2017, 21:30
@darcus: Ale trzeba pojechać po feministkach przecież! Jak ty śmiesz psuć śmieszki logiczną oceną faktów!
Odpisz
3 lutego 2017, 21:32
@Loriess: Muszę stanąć w obronie swoich sióstr po poglądzie, cnie? :v
Odpisz
4 lutego 2017, 15:27
@darcus: czemu ty próbujesz być poważny na stronie ze "śmiesznymi" obrazkami?
Odpisz
4 lutego 2017, 15:31
@MineDan: Ponieważ w tle rozbrzmiewają echa poważnych wydarzeń.
Odpisz
4 lutego 2017, 15:44
@darcus: to zatkaj uszy
Odpisz
4 lutego 2017, 15:51
@MineDan: Nie podoba ci się to?
Odpisz
5 lutego 2017, 10:24
@darcus: Tak, zaczynają mnie irytować ludzie podejmujący poważne tematy na jeja. To nie miejsce na takie rzeczy.
Odpisz
5 lutego 2017, 12:06
@MineDan: Nie zgadzam się z tym.
Odpisz
5 lutego 2017, 13:30
@darcus: dlaczego?
Odpisz
5 lutego 2017, 14:18
@MineDan: Bo taki serwis wciąż jest opiniotwórczy, a osoby, które się na nim pojawiają raczej nie będą zainteresowane wchodzeniem na strony od poważnych tematów. A im też trzeba pomóc.
Odpisz
3 lutego 2017, 22:23
ale, to facet stworzył świat
Odpisz
Edytowano - 3 lutego 2017, 22:56
@ALKATRAZ: Dokładnie. Inaczej by chyba okresu dostał patrząc na to jacy idioci są pośród jego dzieci.
Odpisz
4 lutego 2017, 08:52
@ALKATRAZ: Tu ma racje-przecież Bóg to facet.
Odpisz
4 lutego 2017, 09:43
@Wojtek892: Nie wiadomo jak powstał świat.
Odpisz
4 lutego 2017, 10:03
@Wojtek892: właściwie to nie. Bóg jest nieskończoną energią przybierającą różnoraką postać a mężczyzna jest tylko jedną z nich
Odpisz
4 lutego 2017, 10:48
@NitroNinja: Ale prawdopodobnie przybiera najczęściej postać wykokszonego mężczyzny
Odpisz
4 lutego 2017, 05:36
Mamy femiNAZISTKE jako babke od fizyki, a u nas cała klasa facetów, jest dość ciężko, ale przynajmniej nie faworyzuje dziewczyn :-P
Odpisz
4 lutego 2017, 10:02
@PchlaRenatka: Daj jakaś akcje z nią
Odpisz
4 lutego 2017, 08:54
czyli kobiety w burkach maja sile przekonywania....
Odpisz
3 lutego 2017, 21:05
Kek
Odpisz
3 lutego 2017, 21:50
@daglasio: Kektus
Odpisz
4 lutego 2017, 00:01
@Pandzianikki: kuktas
Odpisz
3 lutego 2017, 22:47
Gdy masz zamiar wysadzić się w samolocie a tam taki widok.
Odpisz
3 lutego 2017, 21:45
Zgw*łcą je na lotnisku... Chociaż nie, feministki są zbyt brzydkie na gwałt
Odpisz
3 lutego 2017, 22:30
@AurelionSol: bardziej one zgw*łcą
Odpisz
3 lutego 2017, 21:45
Są pod pokładem
Odpisz
3 lutego 2017, 21:42
Zbyt jednolite te kolory, taka trochę nuda w samolocie, aż chce się myśleć o tym, czy samolot aby na pewno jest w dobrym stanie technicznym...
Odpisz
3 lutego 2017, 21:37
Te, pa jak sie ku*wa chowa!
Odpisz
2 lutego 2017, 01:54
Jest pusto bo prawdziwe feministki trzeba przewozić samolotem towarowym.
Odpisz
2 lutego 2017, 08:26
@Lordu: Pociągami zwierzęcymi.
Odpisz
2 lutego 2017, 11:13
@Lordu: savage
Odpisz
3 lutego 2017, 21:03
@Lordu: Co tam samoloty, feministki to się w hangarze nie mieszczą.
Odpisz
3 lutego 2017, 21:14
@Lordu: nie. feministki lecą samolotem który przewozi inne samoloty (są takie widziałem na discovery)
Odpisz
Edytowano - 3 lutego 2017, 21:16
@Lordu: I w klatkach.
Odpisz
3 lutego 2017, 21:29
@IFapToHentai: raczej nie za dużo osób ogarnia angielskiem memy (niestety)
Odpisz
3 lutego 2017, 21:30
@Lordu: To co napisałem to czysta nieprawda i obraza feministek...
Odpisz
3 lutego 2017, 21:30
@Lordu: ...bo tak naprawdę to feministką podłącza się do dupy pompkę którą się je pompuję aż same odlecą.
Odpisz
3 lutego 2017, 21:22
A weście te feministki na jakąś bezludną wyspe, dostarczajcie im prowiant samolotem i niech se tam żyją. Wku*wia mnie to soczyście. Możecie dorzucić jeszcze pedałów, ciapaci i polityków.
Odpisz
3 lutego 2017, 21:26
@Cards: Nie wrzucaj do jednego wora. Mam nadzieję że masz na myśli tylko wku*wiającą część każdej z grup które wymieniłeś.
Odpisz
3 lutego 2017, 21:29
No
Odpisz
3 lutego 2017, 21:05
No i to jest dziwne w nich,bo jak w Arabii Saudyjskiej nie ma praw dla kobiet to wszystko jest okej,ale jak są (prawa) np.: we Francji to trzeba dalej walczyć o nie.
Odpisz
Edytowano - 2 lutego 2017, 07:55
A według was mają tam jechać i zostać zabite? Arabia Saudyjska to zbyt radykalny kraj, żeby wprowadzać tam zmiany z zewnątrz zwłaszcza w sprawach religijnych.
Odpisz
2 lutego 2017, 09:28
@Nanook: tak
Odpisz
Edytowano - 2 lutego 2017, 09:32
@kasjan132pl: Boże, ten świat jednak rzeczywiście staje się coraz bardziej zidiociały skoro istnieją osoby, które odpowiadają na to pytanie "tak"...
Odpisz
Edytowano - 2 lutego 2017, 10:49
@Nanook: Jesteś przykładem tego zidiocenia. Ten dureń tylko cię prowokuje, a obrazek to głupi żart. Nie było cię tu przez jakiś czas, że tak się nabierasz na głupoty?
Odpisz
2 lutego 2017, 11:04
@Dead_Bload321: Dokładnie masz rację. Dałem się kompletnie nabrać na głupi, niewinny żart. Co za pech, że nie mam takiego poczucia humoru, aby śmiać się z tych wszystkich żartów :)
Odpisz
3 lutego 2017, 21:18
@Nanook: "Zapewne wielu z was zginie, ale to poświęcenie, na które jestem gotów."
Odpisz
3 lutego 2017, 22:30
@Nanook: moje "tak" było odpowiedzią na pierwsze zdanie, ale tak też można to odbierać
Odpisz
3 lutego 2017, 22:32
@kasjan132pl: Cieszę się, że jesteś świadom swojej głupoty w takim razie :)
Odpisz
Edytowano - 4 lutego 2017, 08:29
@Nanook: Uśmieszek nienawiści nie czyni twojej wypowiedzi lepszą. I zanim będzie "żadna nienawiść" to jak jednocześnie wytykasz komuś głupotę a potem ":)" to właśnie tak to wygląda.
Odpisz
Edytowano - 4 lutego 2017, 09:24
Ależ panie Kacprze, ja się ani trochę nie staram, żeby moja wypowiedź w jakimkolwiek stopniu lepsza, bo nie da się sprawić aby diagnoza wyglądała dobrze.
Pytasz skąd diagnoza. A stąd że fala nienawiści do ludzi o innych poglądach od autora wypowiedzi (w tym przypadku feministek) nawet w formie tych przezabawnych żartów szerzy się wśród coraz młodszego pokolenia, które przyswaja sobie w ten sposób opinię o świecie bez chwili zastanowienia. Stąd diagnoza.
A uśmieszek symbolizuje jedynie fakt, że jestem dość ekstrawagancko radosnym człowiekiem, ponieważ wówczas gdy pisałem tamten komentarz się szczerze uśmiechał. Nie z nienawiści, a ze szczęścia ;)
Odpisz
4 lutego 2017, 09:57
@Nanook: Może i masz rację, jednak ja za dużo przebywałem na komentarzach na Facebooku i mam teraz mocne przeczucie, że taki uśmieszek znaczy "jesteś żałosny" czy coś. Mam spaczony nie wiarą w ludzi umysł.
Odpisz
5 lutego 2017, 12:02
@Nanook: No ale wiesz,że nasi rodacy walczyli o prawa w stylu "będziemy drzeć mordy dopóki nie dacie nam praw"?
Odpisz
5 lutego 2017, 12:16
@Wojtek892: Ale wiesz, że to co napisałeś nie ma sensu?
Odpisz