To wcale nie było tak dawno
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Lekko nie będzie
Można, tylko trzeba wstawać rano
Płać pan
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 lutego 2022, 12:22
Happos są super
Odpisz
2 sierpnia 2019, 09:19
Oh tak
Odpisz
21 lutego 2018, 23:26
Tak
Odpisz
5 lutego 2017, 01:20
Miałem starszą serię
Odpisz
5 lutego 2017, 13:11
@Filipiasty142: Pjona!
Odpisz
4 lutego 2017, 23:55
mam je w pidełku
Odpisz
5 lutego 2017, 13:10
@charizard: Tru
Odpisz
4 lutego 2017, 22:22
Ooo tak.. i mam jeszcze starszą kolekcje..
Odpisz
4 lutego 2017, 21:52
Piękne czasy.
Odpisz
4 lutego 2017, 19:18
tak
Odpisz
4 lutego 2017, 18:50
Miałam kilka. Próbowałam je narysować.
Odpisz
4 lutego 2017, 18:43
miałem i odcinki i zabawki
Odpisz
4 lutego 2017, 18:35
Ja mam rapera
Odpisz
4 lutego 2017, 17:28
Mam pendriva z tej serii. Całe 512 MB.
Odpisz
4 lutego 2017, 14:06
mjałem całe pudło zabawek z kindera: D.Ale te były najlepsze
Nie wiem czy ktoś kojarzy takie małe transformersy czy coś takiego tym się najdłużej bawiłem
Odpisz
4 lutego 2017, 14:24
@SaddyPandaPL: *Miałem.
Odpisz
4 lutego 2017, 16:41
@SaddyPandaPL: dzięki za zwrócenie uwagi
Odpisz
4 lutego 2017, 15:53
Wolałam Toma i Jerry'ego :) Chociaż te też były super ^^
Odpisz
4 lutego 2017, 14:53
Ah, wspomnienia :')
Odpisz