Jestem trochę niedojrzała
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zdeklasowani znowu
Powodzenia
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 lutego 2017, 19:06
A mnie matka nazwała sku*wysynem.
Tak, własna matka.
Odpisz
2 lutego 2017, 20:58
@YouVlog: Ma niską samoocenę.
Odpisz
2 lutego 2017, 21:19
Nie, ma stresującą pracę.
I tak to lepsze niż bycie furry.
Odpisz
2 lutego 2017, 21:40
@YouVlog: Nie będę się tu wyrażał, bo mnie tolerancyjni wystrzelają strzałkami w dół, ale... Racja.
Odpisz
4 lutego 2017, 11:17
@YouVlog: Nazwała cię synem ku*wy więc tak jakby sama siebie zdissowała.
Odpisz
5 lutego 2017, 13:03
Autodiss
Odpisz
5 lutego 2017, 13:05
@YouVlog: Pewnie adoptowany
Odpisz
5 lutego 2017, 13:24
@YouVlog: żeby tylko tak mnie wyzywala XD
Odpisz
5 lutego 2017, 18:14
@Wladimir_Putin: jak cie wyzywa
Odpisz
5 lutego 2017, 18:23
@Miguelp: O nie...
Odpisz
5 lutego 2017, 18:24
@Wladimir_Putin: jak?
Odpisz
5 lutego 2017, 18:26
@Miguelp: nawet nie napiszę bo wezmą do sprawdzenia XD
Odpisz
Edytowano - 5 lutego 2017, 18:30
@Miguelp: coś jak...,,ty głupi ch*ju, leniu pie**olony , idoto je**ny'' ale jakieś dwa tygodnie temu mnie przytulila *-* bardzo ją kocham ! gdyby nie ona byłbym w domu dziecka!
Odpisz
5 lutego 2017, 18:32
@Wladimir_Putin: czemu?!
Odpisz
5 lutego 2017, 18:32
@Miguelp: co czemu ?
Odpisz
5 lutego 2017, 18:33
@Wladimir_Putin: czemu bylbys w domu dziecka?
Odpisz
5 lutego 2017, 18:34
@Miguelp: bo moja matka mnie chciała zostawić w szpitalu A jak ją zatrzymali to udało się nakłonić żeby mnie oddała do adopcji...Z resztą tak samo było z moim bratem...I 7 mojego rodzeństwa której nie znam
Odpisz
5 lutego 2017, 18:36
@Wladimir_Putin: w8
7?
jakim cudem?
Odpisz
5 lutego 2017, 18:38
@Miguelp: no...łącznie mam 8 rodzeństwa...znam tylko mojego brata który ze mną mieszka...znaczy...7 było przede mną...nie wiem czy po moim bracie nie miała jeszcze dzieci XD
Odpisz
5 lutego 2017, 18:40
@Wladimir_Putin: jakim cudem 7?
lekarz po odebraniu porodu chyba o razu zabrał się do roboty
Odpisz
5 lutego 2017, 18:41
@Miguelp: najwyraźniej moja matka była puszczalska ku*wa :>
Odpisz
5 lutego 2017, 18:43
@Wladimir_Putin: lepiej niż jakby twój ojciec był
szukaj pozytywow
Odpisz
5 lutego 2017, 18:44
@Miguelp: mam szansę poznać moją matkę, mniejsze na poznanie ojca (jesli ona wie kim jest XD ) i bardzo małe na rodzeństwo
Odpisz
5 lutego 2017, 18:46
@Wladimir_Putin: czemu tak słabo na rodzeństwo?
Odpisz
5 lutego 2017, 18:49
@Miguelp: bo oni są też w adopcji...nie wiem gdzie
Odpisz
5 lutego 2017, 18:56
@Wladimir_Putin: to da sie ich namierzyć
Odpisz
5 lutego 2017, 19:08
@Miguelp: da...ale trudno będzie...oni są już dorośli
Odpisz
5 lutego 2017, 19:09
@Wladimir_Putin: możesz namierzyć rodzinę która ich adoptowala i spytać się gdzie mieszkają
Odpisz
5 lutego 2017, 19:11
@Miguelp: zależy czy moja matka mi powie...I czy w ogóle będzie chciała się spotkać
Odpisz
5 lutego 2017, 19:16
@Wladimir_Putin: twoi przybrani rodzice pewnie znają firmę adopcyjna
Odpisz
5 lutego 2017, 19:16
@Miguelp: ale mi nie chcą powiedzieć ;_; z resztą nie chce znać tamtej mamy...jak mnie nie chciała to trudno
Odpisz
5 lutego 2017, 19:17
@Wladimir_Putin: logiczne
ale rodzeństwo znaleźć to bym chciał
Odpisz
5 lutego 2017, 19:20
@Wladimir_Putin: zależy...czy oni chcą mnie znać..znaczy..oni też mogliby mnie znaleźć ale tego nie robią :'( ups...chyba miałeś rację że ci powiem...dobra to była jakaś 1/3 mojego beznadziejnego życia! Więcej Ci nie powiem !!!!
Odpisz
5 lutego 2017, 19:21
@Wladimir_Putin: wiedziałem
hmmm
oni mg myśleć w ten sam sposób
nie mam pojęcia jak tl się ma do liceum
Odpisz
5 lutego 2017, 19:22
@Miguelp: no..O tym nie powiedziałem...I nie powiem
Odpisz
5 lutego 2017, 19:24
@Wladimir_Putin: powiedz
będzie ci lżej na duszy
Odpisz
5 lutego 2017, 19:24
@Miguelp: ja nie mam duszy :>>>
Odpisz
5 lutego 2017, 19:25
@Wladimir_Putin: na sercu?
Odpisz
5 lutego 2017, 19:27
@Miguelp: nie mam
Odpisz
5 lutego 2017, 19:28
@Wladimir_Putin: będzie ci lżej jako idea
Odpisz
5 lutego 2017, 19:29
@Miguelp: Nie będzie...Nie mam ochoty gadać...
Odpisz
5 lutego 2017, 19:31
@Wladimir_Putin: moze priv?
Odpisz
5 lutego 2017, 19:31
@Miguelp: Nie , dzięki...
Odpisz
5 lutego 2017, 19:32
@Wladimir_Putin: Putin nie bądź ch*jem
serio chce sie na ta psychologie dostać
Odpisz
5 lutego 2017, 19:34
@Miguelp: jestem..przykro mi
Odpisz
5 lutego 2017, 19:35
@Wladimir_Putin: jprdl
Odpisz
5 lutego 2017, 19:37
@Miguelp: XD
Odpisz
5 lutego 2017, 19:38
@Wladimir_Putin: myślałem że jesteśmy przyjaciółmi
Odpisz
5 lutego 2017, 19:44
@Miguelp: jesteśmy A co ?
Odpisz
5 lutego 2017, 19:53
@Wladimir_Putin: to powinieneś mi ufac
Odpisz
5 lutego 2017, 19:55
@Miguelp: jakoś...nie mam zaufania do ludzi...
Odpisz
5 lutego 2017, 19:55
@Wladimir_Putin: dobrze ze nie jestem człowiekiem
Odpisz
5 lutego 2017, 19:57
@Miguelp: tylko zwierzątka mnie rozumieją :3
Odpisz
5 lutego 2017, 20:01
@Wladimir_Putin: *zmienia sie w psa*
Odpisz
5 lutego 2017, 20:01
@Miguelp: nie...*idzie sobie*
Odpisz
5 lutego 2017, 20:02
@Wladimir_Putin: *świnka morska*
Odpisz
5 lutego 2017, 20:03
@Miguelp: *zamyka się w swoim pokoju*
Odpisz
5 lutego 2017, 20:07
@Wladimir_Putin: *wonsz*
Odpisz
5 lutego 2017, 20:07
@Miguelp: *barykaduje drzwi i gasi światło*
Odpisz
5 lutego 2017, 20:09
@Wladimir_Putin: *kot*
*drapie drzwi*
Odpisz
5 lutego 2017, 20:11
@Miguelp: *kładzie się na łóżku, przytula do poduszki i płacze*
Odpisz
5 lutego 2017, 20:13
@Wladimir_Putin: *bobr*
*zjada drzwi*
*uderza ogonem w ziemię (po co?)*
Odpisz
5 lutego 2017, 20:15
@Miguelp: spadaj...*mówi łamiącym się głosem*
Odpisz
5 lutego 2017, 20:20
@Wladimir_Putin: nie moge przestać uderzac ogonem w ziemię
to irytujące
Odpisz
5 lutego 2017, 20:21
@Miguelp: spadaj...
Odpisz
5 lutego 2017, 20:25
@Wladimir_Putin: ogon ogarnij się
Odpisz
5 lutego 2017, 20:26
@Miguelp: *zaciąga na głowę poduszkę*
Odpisz
5 lutego 2017, 20:28
@Wladimir_Putin: *zmienia sie w psa i zaczyna gonić ogon*
dopadne cie i zmusze bys nie uderzał w ziemię
Odpisz
5 lutego 2017, 20:29
@Miguelp: *ignoruje i mocniej płacze*
Odpisz
5 lutego 2017, 20:34
@Wladimir_Putin: *odgryza ogon*
o ku*wa
tetnica udowa
*krwawi*
Odpisz
5 lutego 2017, 20:35
@Miguelp: *patrzy na niego* co robisz ?
Odpisz
5 lutego 2017, 20:37
@Wladimir_Putin: krwawie
Odpisz
5 lutego 2017, 20:37
@Miguelp: ehh....pomóc ci?
Odpisz
5 lutego 2017, 20:38
@Wladimir_Putin: nie wiem
Odpisz
5 lutego 2017, 20:40
@Miguelp: miałem psa od urodzenia..był moim jedynym przyjacielem...*tamuje krwotok*
Odpisz
5 lutego 2017, 20:40
@Wladimir_Putin: ha nowe info
powiesz mi wszystko
Odpisz
5 lutego 2017, 20:41
@Miguelp: NIE!!! *idzie sobie*
Odpisz
5 lutego 2017, 20:42
@Wladimir_Putin: *krwawi*
Odpisz
5 lutego 2017, 20:44
@Miguelp: * opatruje mu rany* ostatni raz
Odpisz
5 lutego 2017, 20:47
@Wladimir_Putin: powiedz
Odpisz
5 lutego 2017, 20:48
@Miguelp: zostawię Cię tu ! jesteś psem ! psy nie mówią !
Odpisz
5 lutego 2017, 20:50
@Wladimir_Putin: ojej
zapomniałem
Odpisz
5 lutego 2017, 20:52
@Miguelp: psy nie mówią! psy słuchają...do psów można się przytulić...psy potrafią pocieszyć...ale żyją zdecydowanie za krótko...
Odpisz
5 lutego 2017, 21:01
@Wladimir_Putin: aha
wiesz
żaden pies nie dostaje instrukcji bycia psem i nie zawsze samo wychodzi okej?
nie dostałem scenariusza
a juz na pewno nikt mi nie powiedział ze mam nie mówić
Odpisz
5 lutego 2017, 21:03
@Miguelp: fajny piesek! *idzie sobie*
Odpisz
5 lutego 2017, 21:06
@Wladimir_Putin: ehhh
jest upośledzony
Odpisz
Edytowano - 5 lutego 2017, 21:09
@Miguelp: *zamyka się w ciasnym , ciemnym pokoju* brak ludzi...brak wszystkiego...tylko ja...I zdjęcie mojego psa
Odpisz
5 lutego 2017, 21:20
@Miguelp: *przutula się do zdjęcia swojego psa i zasypia*
Odpisz
5 lutego 2017, 21:27
@Wladimir_Putin: to zaczyna mnie pzerazac
Odpisz
5 lutego 2017, 21:27
@Miguelp: *śpi sobie*
Odpisz
5 lutego 2017, 21:30
@Wladimir_Putin: aaha
Odpisz
5 lutego 2017, 21:31
@Miguelp: *umiera z tęsknoty za przyjacielem *
Odpisz
5 lutego 2017, 21:31
@Wladimir_Putin: ojej
Odpisz
5 lutego 2017, 21:32
@Miguelp: *koniec żywota Putina*
Odpisz
5 lutego 2017, 21:42
@Wladimir_Putin: ojej
Odpisz
5 lutego 2017, 21:46
@Miguelp: ...
Odpisz
5 lutego 2017, 21:47
@Wladimir_Putin: ¿¿¿
Odpisz
Edytowano - 5 lutego 2017, 21:48
@Miguelp: (w sumie...ja po śmierci psa tak 2 dni na strychu siedziałem XD nie mam pojęcia jak to szybko minęło...tak się polozylem że zdjęciem psa...I jakoś zlecialo)
Odpisz
5 lutego 2017, 21:49
@Wladimir_Putin: nowe info
Odpisz
5 lutego 2017, 21:49
@Miguelp: CYKA BLYAT !
Odpisz
5 lutego 2017, 21:50
@Wladimir_Putin: heh
Odpisz
5 lutego 2017, 21:51
@Miguelp: koniec ! żegnam * wyprowadza się daleko stąd*
Odpisz
6 lutego 2017, 09:14
@Wladimir_Putin: ok
Odpisz
6 lutego 2017, 16:50
@Miguelp: Przeczytałam całą waszą konwersację i muszę stwierdzić iż była fascynująca
Odpisz
6 lutego 2017, 16:58
@AyanoAishi: to wbij tutaj
http://www.obrazki.jeja.pl/286102,przeczytaj-na-glos-a-zrozumiesz.html#comment_3625091
admin trochę usunął
Odpisz
5 lutego 2017, 13:06
O co chodzi?
Odpisz
5 lutego 2017, 13:08
w jego wieku już mieli dziecko xd
Odpisz
5 lutego 2017, 13:09
@razor88: Nie rozumiem.
Odpisz
5 lutego 2017, 13:34
to jest bodajze nastolatek, powiedz czy to normalne mieć w wieku ok.16 lat dziecko?
Odpisz
5 lutego 2017, 13:38
@maxmaxi123: Ale to nie jest ani troche śmieszne
Odpisz
5 lutego 2017, 15:30
@Michael_Craess: Dla ciebie- nie, dla większości jeja- tak.
Odpisz
11 listopada 2017, 10:35
@maxmaxi123: lub w wieku 13 lat
Odpisz
2 lutego 2017, 18:57
Ta mina
Odpisz
2 lutego 2017, 17:57
Pewnie im się nudziło
Odpisz