Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie znoszę kleszczy
Były nóżki, nie ma nóżek
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
A, okej
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 lutego 2017, 00:08
bitch please
Kiedy zabierasz się za oglądanie 5 seriali z co najmniej 7 sezonami :I
Odpisz
4 lutego 2017, 14:57
Odpisz
Edytowano - 4 lutego 2017, 23:21
@Sadistic_Lady: *Bierze popcorn,colę,tymbarka i sprita*. Można się przyłączyć?
Odpisz
5 lutego 2017, 18:52
@Fluttershy66: Oczywiście
Odpisz
5 lutego 2017, 18:59
@Sadistic_Lady: To. Od pierwszego odcinka pierwszego sezonu zaczynamy?
Odpisz
5 lutego 2017, 19:00
@Fluttershy66: Możemy
Odpisz
5 lutego 2017, 19:04
@Sadistic_Lady: Lub od 6. * przynosi płytę z odcinkami z 6 sezonu*.
Odpisz
5 lutego 2017, 19:05
@Fluttershy66: Też dobrze
Odpisz
5 lutego 2017, 20:01
@Sadistic_Lady: Awatar mój pochodzi z odcinka Applejack's day off.
Odpisz
5 lutego 2017, 20:20
@Fluttershy66: Ok
Odpisz
5 lutego 2017, 20:12
Shameless (amerykański) i Sherlock (oczywiście brytyjski) to jedne z lepszych seriali, jakie znam.
Odpisz
4 lutego 2017, 17:11
Tutaj sie prosi napis
Kolega-kiedy wyjdziesz
Ty-kiedy skończe jeść
Odpisz
4 lutego 2017, 17:03
Negan to śmieć.
Odpisz
4 lutego 2017, 16:48
Doktor who
Mam na myśli od początku czyli bodajże lat 60
Odpisz
4 lutego 2017, 16:23
To wygląda jak papryczki chili.
Odpisz
Edytowano - 2 lutego 2017, 20:52
Dlaczego mi się wydaje ze to spaghetti?
Odpisz
4 lutego 2017, 10:29
@MCAssassin: moms spaghetti
Odpisz
4 lutego 2017, 10:35
@kasjan132pl: never forgetti
Odpisz
4 lutego 2017, 10:38
@MCAssassin: Spagetti jest zajebiste
Odpisz
4 lutego 2017, 10:38
Racja
Odpisz
4 lutego 2017, 09:43
Kusząco to wygląda...
blee ~.~
Odpisz
2 lutego 2017, 17:55
co tam jest? ;-;
Odpisz
2 lutego 2017, 17:56
@benben7: dżdżownice
Odpisz
2 lutego 2017, 18:11
@benben7: Czerwone chrupki.
Odpisz
2 lutego 2017, 20:06
dżdżownice
Odpisz
2 lutego 2017, 20:16
@dominik581: A mi to przypomina worek pełen czerwonych bebechów...
Odpisz
4 lutego 2017, 09:23
@benben7: według mnie papryczki chili
Odpisz
Edytowano - 4 lutego 2017, 09:37
@benben7: Hot Cheetos, z tego co wiem, nie ma ich w Polsce. ;-;
Odpisz
4 lutego 2017, 08:35
Myślałem że to ogon a ten pan to syrena.
Odpisz