Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

5 stycznia 2019, 00:52

@as13zx: k

Avatar SidNorth

11 lutego 2013, 21:19

@LUKKASS2000 @Fobi96: Obydwaj macie racje.Polska armia uzywala kiedys w latach 50-60 strzelb szturmowych (assault rifle) AK-47,nastepnie wykupila licencje i zaczela produkowac wlasne,podobne do AK karabinki.Nastepnie powoli zaczela zastepowac nimi stare wysluzone AK47.Mój wujek jest policjantem,widzialem jedgo stare zdjecia z wojska jak mial w rekach AK47,wiec tu ma racje Fobi.Z kolei zgodze sie z LUKASS'em ze dzisiejsza Polska armia uzywa wzorowanych na AK karabinków WZ-88 Tantal,oraz min karabimków PMK-DGN (czy jakos tak?) lub tez WZ-89 Onyks.Z ciezszych karabinów uzywaja PPK,choc nie jestem pewien czy tez nie robumy jakiegos podobnego na licenji.Rowniez niektóre mniejsze jednostki wojskowe maja na skladach Skorpiony (pistolety maszynowe) zaciagniete z Czech :)...Wiec mi sie juz nie klócic xD...

Avatar
Konto usunięte

10 lutego 2013, 16:49

Po sprzęcia widać że Rosja

Avatar Fobi96

10 lutego 2013, 20:15

Polska też używa ak-47

Avatar
Konto usunięte

10 lutego 2013, 20:47

@Fobi96: posrało cie chyba widać że nic nie wiesz o polskim uzbrojeniu Polska nie używa i nie używała AK-47.
Polska miała swój prototyp TANTAL ale różnił się od AK więc mi tu nie pier.dol głupot

Avatar
Konto usunięte

10 lutego 2013, 20:48

@Fobi96: Do tej pory polskie wojsko używa karabinki Beryl ale już niedługo mają wprowadzić nowy karabinek MSBS Radon.
Połucz sie troche o broni i potem pisz posta

Avatar Fobi96

11 lutego 2013, 16:15

tak jak napisałem Polska też używa ak-47 wiem bo mam wujka i paru znajomych w wojsku ja nie mówie ze tylko używa ak-47

Avatar
Konto usunięte

11 lutego 2013, 16:20

@Fobi96: Ta chyba do treningów używają żeby się zapoznać z bronią wroga(talibów i rebeliantów) ale podczas akcji na pewno nie używają

Avatar Baca_online

11 lutego 2013, 09:05

lata temu gdzieś widziałem

Avatar Faster1611

10 lutego 2013, 16:38

Nieogarniam... A polacy to gorsi? Jeszcze lepsze rzeczy robili:P

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tagi: #karabin, #rosja

Pozdrawiam świetliki

Nie są aż takie pyszne

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Mało znany szczegół

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka