Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zdeklasowani znowu
Angielskie śmieszki
Fajnie że odpowiedzieli
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 kwietnia 2017, 10:44
O ku*wa. Oby się okazało, że gość miał kaca.
Odpisz
5 lutego 2017, 17:59
W życiu nie miałem ciarek od czytania jakiejś creepy historii. Aż mnie zemdliło
Odpisz
5 lutego 2017, 22:47
To jest skrócona wersja pewnej pasty. Oto i ona:
Myśliwy, po całym dniu polowania, znajdował się w środku ogromnej puszczy. Robiło się ciemno i całkowicie opadł z sił. Zdecydował się iść w jednym kierunku, dopóki nie upewni się co do swojego położenia. Po paru godzinach znalazł chatkę na małej polanie. Ponieważ było już bardzo ciemno zdecydował, że zostanie w niej na noc. Podszedł do chatki. Drzwi były otwarte. W środku nikogo nie było. Myśliwy położył się na znalezionym łóżku, decydując, że wszystko wyjaśni właścicielowi chatki rano.
Rozejrzał się po wnętrzu chatki. Zaskoczony spostrzegł na ścianach kilka portretów, namalowanych z dbałością o najmniejsze szczegóły. Wszystkie portrety bez wyjątku wyglądały, jakby się mu przyglądały. Ich twarze wykrzywione były w grymasach nienawiści i złości. Myśliwy poczuł się dziwnie. Starając się za wszelką cenę zignorować portrety, odwrócił twarz od ściany i wykończony zapadł w głęboki sen.
Rano myśliwy zbudził się. Odwrócił się i zamrugał w nieoczekiwanym świetle słońca. Spostrzegł, że w chatce nie ma żadnych portretów, tylko okna.
Odpisz
6 lutego 2017, 15:11
@Sir_Snoge: O ku*wen
Odpisz
6 lutego 2017, 15:11
No nie?
Odpisz
Edytowano - 6 lutego 2017, 18:59
@Sir_Snoge: Ta creepypasta była u demonicskyersa.
Odpisz
6 lutego 2017, 19:29
@thelich1000: Ta creepypasta była wszędzie, bo ma jakieś 20 lat. Albo i więcej.
Odpisz
3 lutego 2017, 17:23
To się nadaje do trzyzdaniowych horrorów:
W nocy nie mogłem zasnąć, bo cały czas miałem wrażenie, że obraz z gapiącym się na mnie człowiekiem żyje, ale jakoś udało mi się zasnąć. Rano, gdy się obudziłem okazało się, że ten obraz to tak naprawdę nie obraz. To było okno.
Potwory i zmary nie istnieją, możesz zajrzeć do szafy, do lustra, nawet pod łóżko. Ale NIGDY nie patrz na sufit. Ona nie lubi, gdy się ją zauważa.
Odpisz
5 lutego 2017, 18:10
@sylwon1234: wczoraj w nocy mówiła mi coś innego~
"Notice me senpai~"
Wyszeptała wisząc na żyrandolu
Odpisz
5 lutego 2017, 19:04
@lorax12: Niedawno wprowadziłem się do nowego domu. Przez całą pierwszą noc przez okno patrzył na mnie jakiś człowiek. Dopiero następnego dnia zrozumiałem, że przecież jestem na czwartym piętrze.
Odpisz
5 lutego 2017, 19:09
@sylwon1234: Moi rodzice pojechali na wesele i ja zostałem w domu. Nagle usłyszałem dzwonek do drzwi i wyjrzałem za okno, a tam stała moja mama. Już miałem otworzyć kiedy dostałem SMS: "Zepsuł nam się samochód. Wrócimy dopiero następnego dnia. Mama".
Odpisz
5 lutego 2017, 20:18
@sylwon1234: Nie ma jej tam.
Odpisz
6 lutego 2017, 16:14
@lorax12: "Notice me Senpai..."
Odpisz
6 lutego 2017, 18:15
@AyanoAishi: *click X to notice. Clicking X*
Odpisz
5 lutego 2017, 19:23
Dopiero rano uzmysłowiłem sobie, że to był mój pijany w trzy dupy ojciec który zapomniał kluczy do domu i próbował mnie poinformować o przybyciu. *dum dum dum*
Odpisz
5 lutego 2017, 19:59
śmiechłem
Odpisz
5 lutego 2017, 22:57
@BOSS111: siema shrek
Odpisz
6 lutego 2017, 08:21
@Malveroyy: no siema
Odpisz
6 lutego 2017, 04:15
ku*wa ;-;
Odpisz
4 lutego 2017, 18:02
A byłeś na 11 piętrze
Odpisz
6 lutego 2017, 00:10
@Trinitrotoulentn: wysokie drzewa
Odpisz
5 lutego 2017, 17:37
Lepsze by było gdyby to było lustro i bał się swojego szpetnego ryja
Odpisz
5 lutego 2017, 17:16
ciary przechodzą po plecach
Odpisz
3 lutego 2017, 19:44
Czyli to wilkowate coś z czerwonymi ślepiami to nie obraz? Cóż... bossie przygotuj się, nadchodzę!
Odpisz
3 lutego 2017, 16:49
Są dwie możliwości:
A. 2spoopy4me
B. To było tylko jego odbicie
Odpisz
3 lutego 2017, 16:32
o.o ... HOLY SHIT teraz nie zasnę...
Odpisz