Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Szeru223

10 kwietnia 2017, 10:44

O ku*wa. Oby się okazało, że gość miał kaca.

Avatar
Konto usunięte

5 lutego 2017, 17:59

W życiu nie miałem ciarek od czytania jakiejś creepy historii. Aż mnie zemdliło

Avatar Sir_Snoge

5 lutego 2017, 22:47

To jest skrócona wersja pewnej pasty. Oto i ona:

Myśliwy, po całym dniu polowania, znajdował się w środku ogromnej puszczy. Robiło się ciemno i całkowicie opadł z sił. Zdecydował się iść w jednym kierunku, dopóki nie upewni się co do swojego położenia. Po paru godzinach znalazł chatkę na małej polanie. Ponieważ było już bardzo ciemno zdecydował, że zostanie w niej na noc. Podszedł do chatki. Drzwi były otwarte. W środku nikogo nie było. Myśliwy położył się na znalezionym łóżku, decydując, że wszystko wyjaśni właścicielowi chatki rano.
Rozejrzał się po wnętrzu chatki. Zaskoczony spostrzegł na ścianach kilka portretów, namalowanych z dbałością o najmniejsze szczegóły. Wszystkie portrety bez wyjątku wyglądały, jakby się mu przyglądały. Ich twarze wykrzywione były w grymasach nienawiści i złości. Myśliwy poczuł się dziwnie. Starając się za wszelką cenę zignorować portrety, odwrócił twarz od ściany i wykończony zapadł w głęboki sen.
Rano myśliwy zbudził się. Odwrócił się i zamrugał w nieoczekiwanym świetle słońca. Spostrzegł, że w chatce nie ma żadnych portretów, tylko okna.

Avatar
Konto usunięte

6 lutego 2017, 15:11

@Sir_Snoge: O ku*wen

Avatar
Konto usunięte

6 lutego 2017, 15:11

No nie?

Avatar thelich1000

Edytowano - 6 lutego 2017, 18:59

@Sir_Snoge: Ta creepypasta była u demonicskyersa.

Avatar Sir_Snoge

6 lutego 2017, 19:29

@thelich1000: Ta creepypasta była wszędzie, bo ma jakieś 20 lat. Albo i więcej.

Avatar sylwon1234

3 lutego 2017, 17:23

To się nadaje do trzyzdaniowych horrorów:

W nocy nie mogłem zasnąć, bo cały czas miałem wrażenie, że obraz z gapiącym się na mnie człowiekiem żyje, ale jakoś udało mi się zasnąć. Rano, gdy się obudziłem okazało się, że ten obraz to tak naprawdę nie obraz. To było okno.

Potwory i zmary nie istnieją, możesz zajrzeć do szafy, do lustra, nawet pod łóżko. Ale NIGDY nie patrz na sufit. Ona nie lubi, gdy się ją zauważa.

Avatar lorax12

5 lutego 2017, 18:10

@sylwon1234: wczoraj w nocy mówiła mi coś innego~
"Notice me senpai~"
Wyszeptała wisząc na żyrandolu

Avatar sylwon1234

5 lutego 2017, 19:04

@lorax12: Niedawno wprowadziłem się do nowego domu. Przez całą pierwszą noc przez okno patrzył na mnie jakiś człowiek. Dopiero następnego dnia zrozumiałem, że przecież jestem na czwartym piętrze.

Avatar lorax12

5 lutego 2017, 19:09

@sylwon1234: Moi rodzice pojechali na wesele i ja zostałem w domu. Nagle usłyszałem dzwonek do drzwi i wyjrzałem za okno, a tam stała moja mama. Już miałem otworzyć kiedy dostałem SMS: "Zepsuł nam się samochód. Wrócimy dopiero następnego dnia. Mama".

Avatar KapitanKokosel

5 lutego 2017, 20:18

@sylwon1234: Nie ma jej tam.

Avatar AyanoAishi

6 lutego 2017, 16:14

@lorax12: "Notice me Senpai..."

Avatar lorax12

6 lutego 2017, 18:15

@AyanoAishi: *click X to notice. Clicking X*

Avatar
Konto usunięte

5 lutego 2017, 19:23

Dopiero rano uzmysłowiłem sobie, że to był mój pijany w trzy dupy ojciec który zapomniał kluczy do domu i próbował mnie poinformować o przybyciu. *dum dum dum*

Avatar BOSS111

5 lutego 2017, 19:59

śmiechłem

Avatar Malveroyy

5 lutego 2017, 22:57

@BOSS111: siema shrek

Avatar BOSS111

6 lutego 2017, 08:21

@Malveroyy: no siema

Avatar SomebodyNobody

6 lutego 2017, 04:15

ku*wa ;-;

Avatar Trinitrotoulentn

4 lutego 2017, 18:02

A byłeś na 11 piętrze

Avatar
Konto usunięte

6 lutego 2017, 00:10

@Trinitrotoulentn: wysokie drzewa

Avatar RadzieckiPiesel

5 lutego 2017, 17:37

Lepsze by było gdyby to było lustro i bał się swojego szpetnego ryja

Avatar JuliaDwo

5 lutego 2017, 17:16

ciary przechodzą po plecach

Avatar PHANTOMszatan

3 lutego 2017, 19:44

Czyli to wilkowate coś z czerwonymi ślepiami to nie obraz? Cóż... bossie przygotuj się, nadchodzę!

Avatar RumekFuria

3 lutego 2017, 16:49

Są dwie możliwości:
A. 2spoopy4me
B. To było tylko jego odbicie

Avatar Krybex101

3 lutego 2017, 16:32

o.o ... HOLY SHIT teraz nie zasnę...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zdeklasowani znowu

Angielskie śmieszki

Fajnie że odpowiedzieli

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka