Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
A, okej
Nigdy na to nie wpadną
Totalnie
Najbardziej realistyczny spośród modów
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 czerwca 2022, 15:35
Tak btw to jest SCP anioł smierci jest teraz w rękach organizacji chaos insurgency i służy w misjach do wyeliminowania różnych celów sekretnie.
Odpisz
23 czerwca 2022, 08:52
@Boruta117: A płaczące anioły nie były w Doctor Who?
Odpisz
23 czerwca 2022, 13:30
@ANGUSEK: nie ogloądałem XD
Odpisz
5 czerwca 2013, 16:51
Jak to zrobić? I czy działa na windows xp?
Odpisz
9 października 2014, 18:42
@deadxp: Nie,tylko na 7 i chyba 8
Odpisz
8 października 2019, 08:38
@deadxp: To samo jest na telefon. Chyba nazywa sie 'crying angel wallpaper' czy coś. Co do windowsa xp to nie wiem.
Odpisz
29 marca 2018, 22:40
Świetny pomysł
Odpisz
7 lutego 2013, 17:26
Też bym dostała zawału (. .) Chociaż szczerze mówiąc są to moi ,,ulubieni" wrogowie Doctora Who :D
Odpisz
7 lutego 2013, 18:22
@Izbela: Lepsi są Dalekowie
Odpisz
7 lutego 2013, 19:58
Wolę Aniołów :p są straszniejsze :D
Odpisz
7 lutego 2013, 20:02
@Izbela: Dalekowie są (chyba) najstarszymi wrogami, a jeszcze są Cybermeni
Exterminat! Delete!
Odpisz
7 lutego 2013, 20:10
Hmmm...mi się jednak wydaje, że anioły są straszniejsze pod względem ,,wyglądu". Jak patrzę na zdjęcia u góry to mi się wydaje jakby stał za mną anioł (. .) za to Dalekowie mają taki niepowtarzalny klimat zniszczenia i strachu przed ich ,,bronią'' :3
Odpisz
7 lutego 2013, 20:15
@Izbela: pamiętam że w jednym z odcinków 11 Doktora same uciekały
Odpisz
7 lutego 2013, 20:20
A Ty, którego Doctora Who lubisz najbardziej? ;p
Odpisz
7 lutego 2013, 20:21
@Izbela: 11 i 10 chociaż... bardziej 11 bo 10 był zbyt poważny
Odpisz
7 lutego 2013, 20:23
Wiesz, że ja tak samo :) 11 jest właśnie o tyle fajniejszy, że jest zawsze wyluzowany i spontaniczny, a według mnie to najważniejsze cechy Doctora Who.
Odpisz
7 lutego 2013, 20:24
@Izbela: a pamiętasz jak przyszedł w dzień jej śluby (wtedy jak już było wesele)?
Odpisz
7 lutego 2013, 20:28
Średnio kojarzę, ale coś mi świta.
Odpisz
7 lutego 2013, 20:29
@Izbela: "Witam, jestem zmyślonym przyjacielem Ami(?)"
Odpisz
7 lutego 2013, 20:34
Nom...kojarzę.
Odpisz
24 lutego 2018, 08:35
co tu się odwaliło...
Odpisz
28 czerwca 2015, 21:49
tło powinno zmieniać się co 5-10 minut a nie co minute
Odpisz
7 lutego 2013, 13:23
A kumpel powiedział, że nie miał ani takiej opcji ani takiej tapety...
Odpisz
7 lutego 2013, 20:30
@Agent00Kurczak: Jeszcze niech powie, że to nie jego laptop :D
Odpisz
28 czerwca 2015, 21:48
@Izbela: i to nie jego kumpel
Odpisz
10 lutego 2013, 19:08
Boże... Mój kolega raz mnie tak nabrał. Byłem u niego, i też było coś podobnego, tylko że z gargulcem. Posiedzieliśmy trochę w necie. Kolega mówi: "Dobra, zminimalizuj, teraz zagramy w Heroes III" Ja minimalizuję, a tutaj taka gargulcza morda. Też prawie zawału dostałem.
Odpisz
9 lutego 2013, 21:58
Brakuje jezscze żeby wyszedł z ekranu!
@Izbela Sądzisz że Anioły mają powiązania z Ciszą? tak przy okazji pytam
Odpisz
8 lutego 2013, 21:20
Niezły troll :P
Odpisz
7 lutego 2013, 20:27
musze sobie tak zrobić i będe mieć twarze z horrorów
Odpisz
7 lutego 2013, 20:22
za***ste
Odpisz
7 lutego 2013, 13:31
spoko ale drugi screen jest zrobiony 10 min. wcześniej
po drugie primo pożycza się laptop a nie laptopa, na dodatek w słowie: systemie zjadłeś drugie "s"
Odpisz
7 lutego 2013, 14:06
@Willchem: Jak 10 minut wcześniej? Na pierwszym masz 00:11:25, na drugim 00:11:27
Odpisz
7 lutego 2013, 14:08
@mikmas: Popatrz na zegar z wskazówkami.
Odpisz
7 lutego 2013, 14:35
@mikmas: To jest część tapety...
Odpisz
7 lutego 2013, 15:54
@rakso: tak się składa że w 7 można ustawić zegar na pulpicie
Odpisz
7 lutego 2013, 16:06
@rakso: to jest tzw: widget (gadżet)
Odpisz
7 lutego 2013, 18:43
@Willchem: Tak się składa że wiem. poza tym, TO JEST część obrazka. Wpisz sobie w Google Grafika "weeping angels wallpaper".
Odpisz
7 lutego 2013, 13:26
Jbc. Ta postać to Weeping Angels z serialu Doctor Who
Odpisz