Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Za co ta premia
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie są aż takie pyszne
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Niegrzeczny Oskarek
I po kłopocie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 lutego 2017, 14:25
Ja tak zrobiłam, powiem że smaczne combo.
Odpisz
14 lutego 2017, 14:50
@Ashley12c: Ja też tak zrobiłem, potwierdzam
Odpisz
24 lutego 2017, 18:45
@Ashley12c: Spróbuj pepsi plus 7up.
Odpisz
4 lutego 2017, 20:12
Ja osobiście wolę Pepsi bo jest mniej słodkie
Odpisz
4 lutego 2017, 21:31
@SoMuchMLG: Ja wolę pepsi bo właśnie jest słodsza :D dziwne...
Odpisz
5 lutego 2017, 11:04
@Monster_: wat ;_;
Odpisz
14 lutego 2017, 14:30
@SoMuchMLG: Według mnie pepsi jest bardzo słodkie wiec je pije ;-;
Odpisz
24 lutego 2017, 18:45
@SoMuchMLG: mieszam pepsi z 7upem.Napój bogów.
Odpisz
14 lutego 2017, 19:30
Dobrze że nie lubię napoji gazowanych dlamnie pepsi cola i inne są ochydne
.
.
.
.
pudło na hejty \____/
Odpisz
17 lutego 2017, 13:02
@Fenekin582: Witaj bracie!
Odpisz
17 lutego 2017, 15:38
@ResiaPL: dla ciebie też napoje gazowane są ochydne???
Odpisz
17 lutego 2017, 19:55
@Fenekin582: Tak nie cierpie ich. Jedyna w klasie.
Odpisz
17 lutego 2017, 21:32
@ResiaPL: ja jedyny zawsze jak jedziemy do Maca to ja sok pomarańczowy a reszta cola
Odpisz
Edytowano - 18 lutego 2017, 07:51
@Fenekin582: jak my jedziemy to tak samo. W KFC to wgl nie piję. Ps. Fajny masz avatar.
Odpisz
18 lutego 2017, 13:28
@ResiaPL: thx fajny brak avatara
Odpisz
18 lutego 2017, 14:17
@Fenekin582: hehu
Odpisz
4 lutego 2017, 20:11
Ten moment kiedy jest wojna "Pepsi vs coca Cola", a ty pijesz mirindę.
Odpisz
5 lutego 2017, 04:44
Czyli pepsi. Mirinda należy do firmy produkującej pepsi. Nie da się być neutralnym w tym konflikcie.
Odpisz
5 lutego 2017, 08:05
@kenio60: Idzie. Pić Tymbarka.
Odpisz
14 lutego 2017, 14:15
lub herbatę
Odpisz
14 lutego 2017, 17:49
ja wolę fante
Odpisz
14 lutego 2017, 19:05
Odpisz
14 lutego 2017, 14:55
Czy tylko ja nie czuje różnicy między pepsi a coca cola?
Odpisz
14 lutego 2017, 14:57
ja też nie czuje różnicy
Odpisz
14 lutego 2017, 15:26
W puszce wolę Colę, natomiast w butelce pepsi więc chyba jakaś różnica jest ;>
Odpisz
14 lutego 2017, 16:19
po pepsi mam ból brzucha
Odpisz
14 lutego 2017, 15:59
allachu akbar!!!
Odpisz
Edytowano - 14 lutego 2017, 14:17
Chyba że pepsi neutralizuje
Odpisz
4 lutego 2017, 21:20
Mentos! Mentos!
Odpisz
4 lutego 2017, 19:54
Zwyrol. Je**ny zwyrol.
Odpisz
4 lutego 2017, 19:04
jeszcze tak Sprite'a tam wlać
Odpisz
4 lutego 2017, 19:16
@benben7: próbowałem całkiem dobre
Odpisz
4 lutego 2017, 19:15
I teraz wrzucić mentosa
Odpisz
Edytowano - 4 lutego 2017, 19:03
Ten moment kiedy masz wyje**ne na to czy to Cola czy Pepsi...
Odpisz
4 lutego 2017, 19:04
True
Odpisz
4 lutego 2017, 19:13
Ten feel, kiedy nienawidzisz ogólnie tego napoju (cole).
Odpisz