Może ten obrazek coś zmieni...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Rel
Za co ta premia
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 lutego 2017, 22:17
Takie tru, że się wzruszyłam.
Odpisz
4 lutego 2017, 22:18
Powiadomienie, gdyby to cię dopadło
Odpisz
4 lutego 2017, 22:18
@zabijmysiewszyscy: Dziękuję. Uratowałeś me puste powiadomienia.
Odpisz
4 lutego 2017, 22:18
masz
Odpisz
4 lutego 2017, 22:20
ja to jest dobrze jak codziennie dostane powiadomienie, czesto nawet tego nie ma :\
Odpisz
4 lutego 2017, 22:21
Musisz odwalić tak mocny komentarz, byś dostawał powiadomienia do końca życia.
Odpisz
4 lutego 2017, 22:22
je**dło
Odpisz
4 lutego 2017, 22:23
Jestem dziewczyną unu
Odpisz
4 lutego 2017, 22:23
@login00: *mem z "kiedy odwalisz taki komentarz, ze bedziesz dostawac powiadomienia do konca zycia"*
Odpisz
4 lutego 2017, 22:27
Tu fałszywy Shrek
Odpisz
4 lutego 2017, 22:28
@Jasnowidz: Znowu chcesz odebrać me minuty nędznego życia?
Odpisz
4 lutego 2017, 22:29
Chciałem by ci nie było smutno
Odpisz
4 lutego 2017, 22:30
@Jasnowidz: Nie jest mi smutno. Zawsze mam yt i tumblr przy sobie.
Odpisz
4 lutego 2017, 22:33
dzieki przyjaciele za powiadomienia, kocham was <3
Odpisz
4 lutego 2017, 22:34
Drobiazg. <3
Odpisz
5 lutego 2017, 09:32
Ty masz momenty bez powiadomień? Cuś mało wiarygodne. :v
Odpisz
5 lutego 2017, 09:38
Tak to jest, kiedy nie komentujesz obrazków regularnie.
Odpisz
5 lutego 2017, 09:45
Okeej... Kilka minut mineło... POWIADOMIENIE!
Odpisz
5 lutego 2017, 09:48
@Fina258: Hura. \(;-;)/
Odpisz
5 lutego 2017, 09:52
Cieszmy się i chwalmy... Kogo? /(;-;)/
Odpisz
5 lutego 2017, 09:56
@Fina258: Oczywiście, że naszego pana i wybawiciela Shreka. \(;-;)/
Odpisz
5 lutego 2017, 09:59
Yeey! Heil Shrek! \(;-;)/
Odpisz
5 lutego 2017, 10:20
@Fina258: Tylko Shrek wie, co to byuy chwasty!
Odpisz
5 lutego 2017, 10:27
Czekaj... Jeśli jedna osoba wiw czym jest dane coś to moge zmieniać definicje tego czegoś jak chce? *rozkminy Alberta*
Odpisz
5 lutego 2017, 10:29
@Fina258: Czekaj, mózg swędzi. Dej pomyśleć.
Odpisz
5 lutego 2017, 10:31
Oki *daje pomyśleć*
Odpisz
5 lutego 2017, 10:38
@Fina258: Okej. Odpowiedź to... *werble* odpowiedź.
Odpisz
5 lutego 2017, 10:43
Huh?
Odpisz
5 lutego 2017, 10:46
@Fina258: No odpowiedzią jest odpowiedź.
Odpisz
5 lutego 2017, 10:47
To ma sens
Odpisz
5 lutego 2017, 10:50
@Jasnowidz: Ja mam sens.
Odpisz
5 lutego 2017, 10:50
To ma sens, to jest realne... Czy jak to szło ;-;
Odpisz
5 lutego 2017, 10:55
@Fina258: A ja wiem? ;-;
Odpisz
5 lutego 2017, 10:57
No Ty to powiedziałaś to powinnaś wiedzieć czy cuś ;-;
Odpisz
5 lutego 2017, 10:58
@Fina258: Ja tylko strzelałam. ;-;
Odpisz
5 lutego 2017, 10:59
To ma sens
to brzmi sensownie
to brzmi realnie
Odpisz
5 lutego 2017, 11:01
@Jasnowidz: To też ma sens.
Odpisz
5 lutego 2017, 11:04
To nikogo nie zabij ;-; iiiii.... *kolejna rozkmina* co jeśli wszystko ma jakiś sens w innej logice? ;-;
Odpisz
5 lutego 2017, 11:05
@Fina258: To dla mnie za dużo. ;-;
Odpisz
5 lutego 2017, 11:06
Ok... Jeszcze nie ma nocy a ja już mam rozkminy ;-;
Odpisz
5 lutego 2017, 11:08
@Fina258: Nie miałam od dawna rozkmin. Zapomniałam nawet, jaką ostatnią rozkminę miałam. ;-;
Odpisz
5 lutego 2017, 11:10
Ja zapominam co wczoraj jadłem na śniadanie więc no... ;-; a mnie ludzie mogą wykorzystywaać ;-; i chyba nie powinienem tego mówić... Fuk fuk fuk ;-;
Odpisz
5 lutego 2017, 11:12
@Fina258: Nie potrafię wykorzystywać kogoś. ;-;
Odpisz
5 lutego 2017, 11:15
A to nie jest takie trudne jeśli chcesz wykorzystywać ;-;
Odpisz
5 lutego 2017, 11:35
@Fina258: Ale jestem zbyt miła. ;-;
Odpisz
5 lutego 2017, 11:39
No pacz ja też jestem zazwyczaj miły (a przynajmniej tak mi się wydaje i z tego co słyszałem) a jednak coś takiego robie ale nie żeby ta osoba cierpiała a jakieś małe gówno... Retoryka jest ciekawą nauką i szkoda że przestali jej uczyć ale rozumiem dlaczego ;-;
Odpisz
5 lutego 2017, 11:58
@Fina258: Ja po prostu nie umiem kogos ranic psychicznie. Fizycznie tak samo.
Odpisz
5 lutego 2017, 12:01
No ja też ale tu chodzi bardziej o takie wykorzystywanie do zrobienie czegoś lekkiego czy powiedzenia jakiejś informacji a nie że będzie twoim niewolnikiem ;-;
Odpisz
5 lutego 2017, 12:27
@Fina258: Ah o to chodzi. ;-; Nadal zbyt mila do tego jestem. ;_;
Odpisz
5 lutego 2017, 12:31
O nie ;-; no niby dobrze że jesteś miła ale no... ;-;
Odpisz
5 lutego 2017, 12:49
@Fina258: Oraz zbyt wyrozumiala jestem. ;-;
Odpisz
5 lutego 2017, 12:51
"zbyt" to duży problem ;-;
Odpisz
5 lutego 2017, 13:20
@Fina258: No tak moznaby to ujac. ;-;
Odpisz
5 lutego 2017, 13:22
No to tak to ujmuje ;-;
Odpisz
5 lutego 2017, 13:25
@Fina258: I dobrze że tak to ujmujesz. ;-;
Odpisz
5 lutego 2017, 13:27
A dlaczego dobrze że tak to ujmuje? ;-;
Odpisz
5 lutego 2017, 13:36
@Fina258: Bo to prawda. ;-;
Odpisz
5 lutego 2017, 13:43
Okej ;-;
Odpisz
6 lutego 2017, 08:09
@Fina258:
Odpisz
6 lutego 2017, 10:57
@Fina258: taktyczny palec
Odpisz
6 lutego 2017, 15:01
@ciamciol: Taktyczna pięść
Odpisz
6 lutego 2017, 19:23
@ciamciol:
Odpisz
6 lutego 2017, 19:58
Odpisz
7 lutego 2017, 15:29
@maxmaxi123: Skoro wy dajecie coś taktycznego, to dam taktyczną Kyouko obserwującą wątek.
Odpisz
4 lutego 2017, 23:51
Nudzi mnie brak powiadomień ale tak serio. Czy są na tym świecie dobrzy ludzie? Da ktoś?
Odpisz
4 lutego 2017, 23:53
@PolishBananaForever: Why not
Odpisz
4 lutego 2017, 23:55
@creeper_girl: Dzięki ci dobry człowieku
Odpisz
4 lutego 2017, 23:56
@PolishBananaForever: Spoko
Odpisz
4 lutego 2017, 23:58
@creeper_girl: Jeszcze raz dzięki
Odpisz
6 lutego 2017, 15:19
@PolishBananaForever: Ja też się dołączam. Będzie profit dla mnie ^^
Odpisz
6 lutego 2017, 22:41
no Elo
Odpisz
Edytowano - 6 lutego 2017, 09:16
Gdy od kilku miesięcy nie masz żadnych powiadomień ;-;. Uciesz mnie i odpowiedz na komentarz ;-;.
Odpisz
6 lutego 2017, 09:31
@Venomoth: *uciesza przez powiadomienie*
Odpisz
6 lutego 2017, 09:38
@Venomoth: Masz
Odpisz
6 lutego 2017, 13:08
@Venomoth: Proszę
Odpisz
6 lutego 2017, 18:32
@Chyba_Rak: Dziękuję ;')
Odpisz
6 lutego 2017, 12:26
Ja tak mam zawszę .
Odpisz
6 lutego 2017, 13:07
Masz tutaj jedno darmowe powiadomienie.
Odpisz
6 lutego 2017, 13:17
@Chyba_Rak: Dziękuje dobry człowieku
Odpisz
6 lutego 2017, 13:40
Allach Akbar
Odpisz
6 lutego 2017, 14:08
tak?
Odpisz
6 lutego 2017, 08:55
Od tygodni żyje bez powiadomień.
Odpisz
6 lutego 2017, 08:47
*Nie ma mnie 2 dni*
17 powiadomień
Tru story
Odpisz
4 lutego 2017, 22:36
U mnie na przykład, nic się nie dzieje od kilku miesięcy.
Odpisz
4 lutego 2017, 22:41
@world_ball: bum, teraz coś się dzieje
Odpisz
4 lutego 2017, 22:53
dzięki Ci, dobry człowieku.
Odpisz
4 lutego 2017, 23:29
@world_ball: niema za co
Odpisz
Edytowano - 4 lutego 2017, 22:32
Gdy od kilku tygodni nie masz żadnych powiadomień.
Odpisz
4 lutego 2017, 23:03
@matibal: Not anymore.
Odpisz
4 lutego 2017, 23:06
Bóg zapłać.
Odpisz
4 lutego 2017, 22:20
To uczucie gdy wstawiasz ten obrazek więc jakiś dobroczyńca komentuje twój profil
Odpisz
4 lutego 2017, 22:18
Odpisz