Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

6 lutego 2017, 18:37

Mi bateria starcza na tydzień więc pozrdawiam

Avatar ChoryGrzyb

6 lutego 2017, 18:50

jaki masz telefon?

Avatar
Konto usunięte

7 lutego 2017, 21:55

@ChoryGrzyb: xiaomi redmi note 3 pro
4100 amperogodzin czy coś takiego

Avatar Polski_Kisiel

26 czerwca 2017, 10:05

Miszczu, ucz mnie. Mi 2 dni trzyma. :/

Avatar drzefko

6 lutego 2017, 22:17

albo twoja ładowarka nie styka

Avatar Pikapool

6 lutego 2017, 20:51

M*rcin

Avatar
Konto usunięte

6 lutego 2017, 18:06

kilka? jak ci się wyświetla 0% to wtedy panikujesz

Avatar Davido

6 lutego 2017, 19:15

Mi przy 2% się wyłącza

Avatar mateczek123

Edytowano - 6 lutego 2017, 19:28

Mojemu bratu wyłącza się przy 30% (popsuta bateria) i jeszcze szybko się marnuje

Avatar
Konto usunięte

6 lutego 2017, 20:46

@mateczek123: mój przy 0% wytrzymuje ok minutę

Avatar HusariaPodWiedniem

6 lutego 2017, 19:33

Pfff, ładowarkę to możecie sobie w du*ę wsadzić

Avatar krzysiu03

6 lutego 2017, 18:59

Takie prawdziwe...

Avatar jaccku321

4 lutego 2017, 22:40

czy tylko mi na niskim poziomie (10%) bateria starcza na około godzinę - półtora? Huwawei Honor 7.

Avatar
Konto usunięte

6 lutego 2017, 18:24

@jaccku321: LG X Power :)
Ale używasz go gdy masz 10%?

Avatar jaccku321

6 lutego 2017, 18:26

Normalnie przy używaniu. NP. fejsbuk czy jutub wytrzymuje ponad godzinę, granie około pół, słuchanie muzyki (offline) nawet dwie.

Avatar FoxyFox987

Edytowano - 6 lutego 2017, 18:13

gorsze jest kiedy masz 3 procent i podłączasz do ładowarki , a ładowarka nie ładuje i zostawiasz na noc.

Avatar crimzon

6 lutego 2017, 18:11

GOTTA GO FAST

Avatar benben7

4 lutego 2017, 22:22

to wyłącz telefon

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Ostry ten sędzia

Fergus

Pozdrawiam świetliki

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka