Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Niegrzeczny Oskarek
Rel
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 lutego 2017, 09:29
co w tym obrazku jest takiego dziwnego?....
Odpisz
5 lutego 2017, 11:58
@benben7: to jest rodzenstwo
Odpisz
5 lutego 2017, 12:03
@nie_lubie_was: No ale to jest narysowane tylko
Odpisz
Edytowano - 5 lutego 2017, 13:29
@benben7: wytlumacz to wiekszosci komentujacych ten obrazek
Odpisz
5 lutego 2017, 13:57
@nie_lubie_was: ja tam raz do tego fapałem ale cśii....
Odpisz
8 lutego 2017, 12:52
@benben7: Bądźmy szczerzy: Kto nie fapał do takich rzeczy?
Odpisz
8 lutego 2017, 13:33
ja XD
Odpisz
8 lutego 2017, 17:43
ja
Odpisz
28 lutego 2017, 20:52
@benben7: typowe wytłumaczenie fandomu
Odpisz
1 marca 2017, 05:56
@kamilowski2004: zacznijmy od tego ze ja nie fapalem od 2 miechow xD
Odpisz
Edytowano - 1 marca 2017, 19:30
@CytrynXD: tą wiadomość wykorzystają naukowcy żeby skolonizować marsa.
Odpisz
1 marca 2017, 19:39
@kamilowski2004: a poza tym to było do tego ,, ale to namalowane" a nie o tej części z fapaniem
Odpisz
21 marca 2017, 15:28
ja to tego nie fapałem naprawdę wystarczy ze się na brzuchu.
Kto nie wie o co chodzi to niech obejrzy sobie jeden filmik wiśni o snach.
Odpisz
21 marca 2017, 15:35
@Astokus: ja się jeszcze pytam, kto to rysuje!?
Odpisz
21 marca 2017, 16:35
@kamilowski2004: to ja nie wiem🚈
Odpisz
19 maja 2018, 00:44
@kamilowski2004: rysownicy Rule 34
Odpisz
20 maja 2018, 10:29
@kikocia3: dziękuje, moje życie zostanie spełnione i mogę zrobić wszystkoooooo!!!!!!!1111!1!1!
Odpisz
22 czerwca 2020, 13:46
@benben7: To jest rodzeństwo. To jest takie dziwne. Nie nawidze takich rzeczy. 😠
Odpisz
7 sierpnia 2018, 17:54
Odpisz
9 września 2017, 15:39
Odpisz
5 lutego 2017, 10:12
Pamiętam odcinek, w którym ona zamieszkała z nim w jednym pokoju (ich imiona są zbyt skomplikowane i trudne do zapamiętania).
Odpisz
5 czerwca 2017, 20:29
@KalkoPl: wspomniałeś odcinek w którym ten ship powstał. zapraszam do prywatnej konwersacji to pogadamy
Odpisz
8 lutego 2017, 12:44
Widziałem gorszą wersję TEGO
Odpisz
8 lutego 2017, 15:02
@czarny_ksienrzyc: wysłucham cię uważnie
Odpisz
8 lutego 2017, 16:48
@czarny_ksienrzyc: .
Odpisz
8 lutego 2017, 17:24
@czarny_ksienrzyc: .
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2017, 17:32
@Fenekin582: Powiedzmy, że lekko zabłądziłem na którejś z dziwnych stron z fanartami i nie wiedzieć czemu trafiłem do działu z tą kreskówką. Znajdował się tam pewien soczysty komiks z powyższymi postaciami. Więcej chyba dopowiadać nie muszę.
Odpisz
8 lutego 2017, 18:54
@czarny_ksienrzyc: dopowiedz. dopowiedz jestem ciekaw
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2017, 23:24
@Fenekin582: Wolę nie być osądzony o rysę na psychice .
Odpisz
9 lutego 2017, 06:58
@czarny_ksienrzyc: ty. masz rysę moja psychika jest już do kasacji wszystko dzięki r34 i dopisek hentai do większości rzeczy
Odpisz
9 lutego 2017, 07:08
@Fenekin582: Jak ja
Odpisz
Edytowano - 9 lutego 2017, 09:43
@Fenekin582: Skoro tak uważasz , to postaram się znaleźć link i wyślę Ci w wiadomości prywatnej.
Odpisz
9 lutego 2017, 14:34
@czarny_ksienrzyc: good job
Odpisz
9 lutego 2017, 15:19
@czarny_ksienrzyc: mi też wyślesz linka?
Odpisz
9 lutego 2017, 15:20
@absol: Ok, ale najpierw muszę to odszukać...
Odpisz
9 lutego 2017, 15:21
@czarny_ksienrzyc: OK
Odpisz
9 lutego 2017, 15:58
@absol: niemożliwe by ktoś miał tak zrytą banie jak ja
Odpisz
9 lutego 2017, 16:24
@czarny_ksienrzyc: mi też wyślij... PLOSIĘĘĘ
Odpisz
9 lutego 2017, 19:30
@Fenekin582: myliłem się jest wincej zjebów
Odpisz
10 lutego 2017, 23:40
@Fenekin582: Niestety nie znalazłem
Odpisz
11 lutego 2017, 14:19
@czarny_ksienrzyc: zabić
Odpisz
14 lutego 2017, 13:23
@czarny_ksienrzyc: i mi
Odpisz
14 lutego 2017, 14:49
@Lolum: pisał że nie znalazł jesteś tępym czy głupi odrazu mówię że jedno nie wyklucza drugiego
Odpisz
14 lutego 2017, 16:28
@Fenekin582: wiesz czasami nie przyuważe
Odpisz
15 lutego 2017, 06:36
@Lolum: jest takie coś zwane badaniem wzroku
Odpisz
15 lutego 2017, 15:32
@Fenekin582: mam okulary
Odpisz
15 lutego 2017, 16:08
@Lolum: ja też co masz ja krótkowzroczność
Odpisz
15 lutego 2017, 16:10
@Fenekin582: ja mam to od kompa
Odpisz
15 lutego 2017, 16:23
@Lolum: jp ty tak na serio nie pytam od czego tylko co masz
Odpisz
15 lutego 2017, 16:39
@Fenekin582: od komputera komp mi popsuł wzrok
Odpisz
15 lutego 2017, 17:42
@Lolum: co za debil pytam co masz a nie od czego masz
Odpisz
15 lutego 2017, 18:07
@Fenekin582: nie mam chorych oczu mówie
Odpisz
15 lutego 2017, 20:25
@Lolum: zastrzelcie mnie chodzi mi o to czy jesteś krótkowzroczny czy odwrotnie
Odpisz
20 marca 2017, 18:09
@Lolum: Chuck Norris pewnie ma tak ze komputer mu się psuje od wzroku 😂🔨.
Odpisz
21 marca 2017, 14:37
@Astokus: Przestarzałe memy ale daje ci okejke
Odpisz
9 lutego 2017, 09:25
fandom,staph
Odpisz
5 lutego 2017, 09:07
Boże widzisz i nie grzmisz
Odpisz
8 lutego 2017, 12:05
@Jasnowidz: Przeczytałem grzmocisz. ;-;
Odpisz
8 lutego 2017, 21:23
jak to przeczytałem to prawie śmiechem obudziłem wszystkich w domu
Odpisz
8 lutego 2017, 12:31
Wszyscy się tak przejmują a u Ben'a i Gwen to już od paru lat.
Odpisz
8 lutego 2017, 13:03
@mikmik: Shadman mógłby ruszyć dupę, to dobry temat
Odpisz
8 lutego 2017, 13:52
@AresXX22: Wydaje mi się że już coś tam zrobił z Ben'em i Gwen. Ale pewien jestem że z samą Gwen są już "fan arty".
Odpisz
8 lutego 2017, 15:01
@mikmik: mnustwo to znaczy chyba znaczy nie wiem to znaczy yyyy
*bomba dymna
Odpisz
8 lutego 2017, 13:04
Odpisz
Edytowano - 5 lutego 2017, 00:17
No to tak:
...2000, 2001 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, (...), 3024, 3025, 3026...
Odpisz
5 lutego 2017, 00:21
Jak dla mnie to świat się skończył w 2012, Bogu skończył się scenariusz i teraz improwizuje, ale nie chodził do szkoły aktorskiej i takie gafy wali, że masakra :/
Odpisz
5 lutego 2017, 00:53
@ciamciol: Oh shit!!! To rzeczywiście by się zgadzało z realiami!
Odpisz
5 lutego 2017, 11:44
@ciamciol: hmmm to by wyjasnialo pare bledow w matrixie
Odpisz
8 lutego 2017, 12:43
@ciamciol: Gdyby można było dodawać komentarze do ulubionych...
Odpisz
8 lutego 2017, 12:11
Odpisz
8 lutego 2017, 12:07
Jak dla mnie to takie trochę kawaii. Za dużo się naoglądałem internetu, bo takie kazirodcze "fuzje" już mnie nie dziwią.
Odpisz
8 lutego 2017, 12:11
Mam tak samo.
Odpisz
5 lutego 2017, 00:27
Wytłumaczy ktoś?
Odpisz
5 lutego 2017, 00:29
kazirodztwo
Odpisz
5 lutego 2017, 00:30
@siemak: k, a co to za postacie?
Odpisz
5 lutego 2017, 00:33
Z serialu Nickelodeon Harmidom z ang. Loudhouse
Odpisz
5 lutego 2017, 00:33
@absol: dzięki
Odpisz
5 lutego 2017, 00:34
Spoko
Odpisz
5 lutego 2017, 06:34
@absol: Oż ty jedno ty
Odpisz
5 lutego 2017, 08:25
Powiedz mi chłopcze, czy ty grasz w tf2?
Odpisz
5 lutego 2017, 11:49
@Onixu_: grałem do updatu meet your matchmaking czy ch*j wi jak się zwał
Odpisz
5 lutego 2017, 20:07
Grasz może szpiegiem jako main? Bardzo możliwe że graliśmy przeciwko sobie na mapie Swiftwater :3
Odpisz
6 lutego 2017, 10:14
@Onixu_: nie miałem nigdy maina, nie gram od dawna i tylko 2 osoby na jeja znają mój prawdziwy nick.
Mało prawdopodobne
Odpisz
5 lutego 2017, 15:25
Odpisz
5 lutego 2017, 12:47
Co ku*wa?
Odpisz