Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Przerwa na herbatkę
Fajnie że odpowiedzieli
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Stany w pigułce
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 lutego 2017, 15:57
Było
Odpisz
7 lutego 2017, 19:10
byo
Odpisz
5 lutego 2017, 10:24
Ja tak robie w domu bo jak rodzice słyszą że chociaż raz kaszlnołem to od razu mnie faszerują lekami xd
Odpisz
7 lutego 2017, 16:33
@panPepe: Taaaa, a najgorzej po chorobie jak chcesz iść gdzieś z kolegami. Ani jedno kaszlnięcie nie może się wyrwać.
Odpisz
7 lutego 2017, 17:20
@wiking101: No dokładnie
Odpisz
7 lutego 2017, 16:53
niby nie zapomniał o dniu szyi, ale o dniu nóg to już zapomniał
Odpisz
5 lutego 2017, 01:46
Miałem tak kiedyś na sprawdzianie z polskiego... Była kompletna cisza, tylko ja przeszkadzałem...
Odpisz
7 lutego 2017, 14:05
@EpicArcher: A więc to ty!
Odpisz
7 lutego 2017, 14:59
@EpicArcher: Czuje dziwną więź pomiędzy nami
Odpisz
Edytowano - 5 lutego 2017, 02:30
Kiedyś dostałam punkty za kaszel
Odpisz
5 lutego 2017, 08:28
@Henzej: - Henezjku, opisz objawy gruźlicy.
- AHHRRKLU
- Właśnie tak.
Odpisz
7 lutego 2017, 14:28
@Krzyniu: You made my day.
Odpisz
7 lutego 2017, 14:44
@krzysiu03: And my xd
Odpisz
7 lutego 2017, 14:58
@Pandzianikki: *mine :P
Odpisz
7 lutego 2017, 14:04
byo, nie jestem pewien ale chyba sam dodawałem
Odpisz
5 lutego 2017, 16:53
garłacz angielski chyba
Odpisz
5 lutego 2017, 14:59
kaszel palacza niestety
Odpisz
5 lutego 2017, 09:49
He he, gołomp.
Odpisz
5 lutego 2017, 01:28
Ten ptak jest chyba chory ale kisne z obrazka
Pójdę do piekła
Odpisz
5 lutego 2017, 01:34
@Buras: ten moment kiedy żołądek poleci ci do gardła razem z innymi narzadami a jakiś Buras mówi że to choroba(jakbyś nie zrozumiał sarkazmu to wiedz że to choroba)
Odpisz
5 lutego 2017, 01:36
@RussiaBall: Po co tu sarkazm? Nie rozumiem sensu twojego komentarza.
Odpisz
5 lutego 2017, 01:46
@Buras: To nie jest żadna choroba tylko specjalny, wystawowy (o ile się nie mylę) rodzaj gołębi. Tzw.: "Gołębie dęte".
Odpisz
5 lutego 2017, 08:17
@Szymon123PL: Nie dęre tylko gołąb ozdobny "garłacz". Sąbich różne rodzaje. Ja sam choduję np. Białogłówki Gumbińskie, Srebrniaki, Garłacze itp.
Odpisz