Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Szybki jak błyskawica
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 lutego 2017, 08:25
-proszę! Przeprowadziłem obie
-Dobrze my stawiamy ,ale jak się to panu udało?
-dziewczyna straciła słuch rok temu ,a żona jest z Rosji i nie umie po angielsku
*mów i po rosyjsku*"prawda kotku"?
Odpisz
5 lutego 2017, 19:50
Ile będzie promocji gdy przyjdę z chłopakiem?
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2017, 06:37
@Palauball: Jaką ty masz orientację wkońcu?
Odpisz
8 lutego 2017, 06:46
@LanTuFri123: Bo ja wiem
Odpisz
8 lutego 2017, 07:06
@Palauball: Panseksualizm.
Odpisz
8 lutego 2017, 11:31
Panseksualizm to jest wtedy gdy ktoś mówi "podoba mi się pan"?
Odpisz
8 lutego 2017, 11:31
@Mijak:
Odpisz
8 lutego 2017, 20:37
Czyli podnieca go wszytko na jego drodze?
Odpisz
8 lutego 2017, 20:44
Tak.
Odpisz
8 lutego 2017, 20:49
To znaczy że wyr*chałby wszystko na swojej drodze!
Odpisz
8 lutego 2017, 21:00
Dokładnie tak. To moja wymarzona orientacja seksualna.
Odpisz
8 lutego 2017, 21:02
Ty takim jesteś?
Odpisz
8 lutego 2017, 21:03
Tak.
Odpisz
8 lutego 2017, 21:04
*odsuwa się *
Odpisz
8 lutego 2017, 21:05
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
8 lutego 2017, 21:08
*spierdziela do swojej dziewczyny *
Odpisz
8 lutego 2017, 15:57
A oferta dla singli?
Odpisz
8 lutego 2017, 14:03
Było
Odpisz
8 lutego 2017, 09:45
Wezme moją żonę i siostrę. W końcu to dziewczyna, nie?
Odpisz
5 lutego 2017, 17:14
juz widze januszow i grazyny ktorzy beda przychodzic w grupach udajac ze sa razem dla znizek
Odpisz
8 lutego 2017, 07:14
- To moja córk... oj żona!
Odpisz
5 lutego 2017, 16:41
ja nawet jednej dziewczyny nie mam a tu nagle ktoś z dziewczyną i żoną
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2017, 07:09
@CrazyMe: dobra ja się przebieram to idziemy
Wolisz być dziewczyną czy żoną?
Odpisz
8 lutego 2017, 07:12
@CrazyMe: *szept* Wybierz żonę.
Większą zniszka.
Odpisz
8 lutego 2017, 06:54
Byo dawno temu w trawie.
Odpisz
8 lutego 2017, 06:18
tia oni stawiają chyba kwiaty na grób
Odpisz
5 lutego 2017, 16:37
przyjdę z 2 rękoma
Odpisz
5 lutego 2017, 19:51
@Awp_Asiimov: Dyskriminacja niepełnosprawnych
Odpisz
5 lutego 2017, 17:06
By by było
Odpisz
5 lutego 2017, 17:03
Pora przygotować rękę do wyjścia
Odpisz