Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tymi się chodzi
Totalnie
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 lutego 2017, 20:05
A może kiedyś deweloperzy winrara wyskoczą ni z gruchy ni z pietruchy z pozwami i karami?
Odpisz
11 lutego 2017, 12:41
@mrauczur: dlatego korzystam z 7zip
Odpisz
11 lutego 2017, 12:43
Ja też!
Odpisz
11 lutego 2017, 14:02
@mrauczur: nie wyskoczą bo wtedy ludzie przesiedliby się na jakiś inny darmowy program, a tak to winrar jest popularny i zawsze coś zarobią
Odpisz
Edytowano - 11 lutego 2017, 14:49
@mrauczur: to tak nie działa skąd mają wiedzieć kto pobrał ich program a poza tym udostępniają taki program za darmo a to że dadzą wku*wiające okienko żebyś kupił wersje pełną nic nie zmienia bo nadal możesz korzystać z programu za późno się skapneli żeby chcieć za ich program pieniądze wydając go wczesniej za darmo a mogli zrobić cus takiego jak np Adobe masz Phitoshopa przez 30 dni za darmo a potem musisz zapłacić
Odpisz
14 lutego 2019, 14:21
@Kenser: Ale możesz kupić licencję jako gest uznania dla firmy ;)
Zawsze coś
Odpisz
16 czerwca 2019, 02:31
@Monster_: Jak komuś nie pasuje, że jest to okienko to można srackować.
Odpisz
11 lutego 2017, 20:00
Byo kiedyś tam
Odpisz
Edytowano - 24 maja 2017, 12:25
@Ameron: tak nawet w losowych widziałem
Odpisz
24 maja 2017, 18:02
@marek20004: O w luj, masz zapłon jak chiński rower. Ale dzięki bo znowu się uśmiałem!
Odpisz
11 lutego 2017, 17:20
Licencja jest dla firm... Kontrole w firmach takie rzeczy sprawdzają i można wybulić niezłą karę.
Odpisz
11 lutego 2017, 14:09
Ta nie kończącą się wersja próbna to jakiś błąd w programie? :D
Odpisz
11 lutego 2017, 14:43
@Monster_: nie ...
Odpisz
11 lutego 2017, 16:29
@LMKD_: Więc co?
Odpisz
14 lutego 2019, 08:23
@Monster_: yayco
Odpisz
11 lutego 2017, 13:59
Legenda głosi że ktoś kupił.
Odpisz
11 lutego 2017, 13:31
Takie to tru...
Odpisz
11 lutego 2017, 13:30
Licencja do Win-Rara jest tak niepotrzebna jak komary.
Odpisz
11 lutego 2017, 12:27
Nie łapie.
Odpisz
Edytowano - 11 lutego 2017, 12:38
@Ashley12c: Winrar to z reguły program płatny ale jego wersja próbna może trwać ee cały czas? (jeśli się mylę to poprawcie bo inaczej będę żył w błędzie xd)
Odpisz
11 lutego 2017, 12:58
@Turbek213: Wersja próbna teoretycznie trwa 40 dni. Po ich upływie przy każdym uruchomieniu pojawia się takie okienko jak na obrazku ("Powinieneś zapłacić za WinRARa albo go odinstalować. [Kup] [Zamknij okno]") i to wszystko. Działa normalnie przez cały czas.
Odpisz
Edytowano - 11 lutego 2017, 12:05
Ta licencja do Win-Rara jest tak niepotrzebna jak Meksykanie w USA.
Odpisz