Nie żyje twórca "Pac-Mana"
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Płać pan
Nieuczciwa ocena
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Deal życia
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lipca 2022, 17:58
Ok
Odpisz
6 lutego 2017, 15:08
znicz dla twórcy super gry [*]
Odpisz
25 stycznia 2022, 20:36
@stachu220: Daj avatar jak żyjesz
Odpisz
22 lipca 2022, 17:57
@stachu220: Dasz awatar, jak żyjesz?
Odpisz
26 lutego 2021, 10:53
F
Odpisz
16 listopada 2019, 08:35
F
Odpisz
Edytowano - 9 lutego 2017, 13:07
toru iwatani stworzył pacmana masaya a stworzył namco
Odpisz
Edytowano - 6 lutego 2017, 14:35
już dawno pacman go zjadł
w filmie Pixels tak było
Odpisz
6 lutego 2017, 14:50
@Miguelp: też oglądałem, polecam wszystkim =)
Odpisz
6 lutego 2017, 14:56
@TheMJawesome: wiesz ze to złota malina 2015?
Odpisz
6 lutego 2017, 15:22
@Miguelp: No nieźle
Odpisz
6 lutego 2017, 15:23
@TheMJawesome: wcale nie
to nagroda dla najgorszego filmu roku
Odpisz
6 lutego 2017, 15:24
@Miguelp: zapomniałem dodać "/s"
Odpisz
6 lutego 2017, 15:27
@TheMJawesome: chyba tak
choć to głupie
Odpisz
6 lutego 2017, 15:30
@Miguelp: Odgryzienie ręki to nie zabójstwo..
Odpisz
6 lutego 2017, 15:34
@FeedorMid1: no nwm
dla programisty?
Odpisz
6 lutego 2017, 21:23
@Miguelp: Ej no faktycznie
Odpisz
7 lutego 2017, 08:11
@angela987: przecież wiem
to irytujące kiedy ludzie piszą ci teksty typu masz rację jakbyś sam o tym nie wiedział
Odpisz
5 lutego 2017, 19:35
w grę rzadko grałem,chyba tylko raz w sumie ale lubię oglądać bajkę bo jest super więc daje znicz [*]
Odpisz
5 lutego 2017, 19:37
@benben7: Ja miałem okazję ją oglądać tylko raz i to po hiszpańsku i powiem że nie jest jakaś zła, mi nie przypadła do gustu, może teksty są śmieszne.
Odpisz
5 lutego 2017, 19:39
ogólnie fabuła ciekawa obejrzyj po polsku
Odpisz
6 lutego 2017, 14:20
@benben7: Podoba mi się bajka. Nie jest zje**na jak Sonic Boom i inne tego typu gówna. Można by było zrobić dobrą bajkę o innej starej grze jak TLoZ, Kirby lub Mario.
Odpisz
6 lutego 2017, 14:45
@KalkoPl: Jestem za Mario (•_•)ノ
Odpisz
6 lutego 2017, 14:46
@AyanoAishi: a ja myślę że bajka o Kirbym byłaby do dupy :/
Odpisz
6 lutego 2017, 14:49
@benben7: Dlatego dobrze by było, gdyby ktoś zrobił nowy sezon albo coś.
Odpisz
6 lutego 2017, 14:58
@KalkoPl: Bajka o TLoZ już chyba była, ale stara
Odpisz
6 lutego 2017, 15:01
Przecież kurde mówie. Wiem, że wyszła, ale jest tak ch*jowa, że szkoda strzępić ryja.
Odpisz
6 lutego 2017, 17:16
@benben7: jest już bajka o kirbym.
I pacman jest dziecinny w cholerę
Odpisz
6 lutego 2017, 17:56
@PanSowa12: Człowieku. Przez to, że źle zrozumiałem komentarz benbena napisałem, że dobrym pomysłem jest zrobić 2 sezon bajki o Kirbym.
Odpisz
7 lutego 2017, 07:21
@KalkoPl: MY BOI
WHATS FOR DINNER
Odpisz
6 lutego 2017, 19:29
(*)
Odpisz
6 lutego 2017, 15:29
O nie jesteśmy zgubieni
Odpisz
5 lutego 2017, 19:53
2017 ty ku*wiu, miałeś być lepszy niż 2016.
Odpisz
5 lutego 2017, 19:55
@Zakapturzony13579: w 2017 umierają memy ...
gabe....
pepe.....
Ciekawe co będzie w 2018...
Odpisz
5 lutego 2017, 19:57
@wampirra107: Może w 2018 w końcu je**ie ta je**na asteroida!
Odpisz
5 lutego 2017, 20:07
@Zakapturzony13579: Nie ku**a Harrison Ford zginie.
Odpisz
Edytowano - 5 lutego 2017, 20:09
@Ptasznik: Albo Duda
Śmieszki będą załamane...
Odpisz
5 lutego 2017, 20:10
@wampirra107: Wątpie on se jeszcze pożyje.
Odpisz
6 lutego 2017, 00:05
@Ptasznik: Oj niedługo...niedługo
*zaciera ręce
Odpisz
6 lutego 2017, 07:35
@SzyMONECKI009: O nie tylko nie to Kwaśniewski powróci.
Odpisz
6 lutego 2017, 13:49
@Zakapturzony13579: Mówiłem, że 2017 będzie gorszy
Odpisz
6 lutego 2017, 14:47
@caltinks_2: Dobrze mówiłeś.
Odpisz
6 lutego 2017, 14:52
@Ptasznik: Jasnowidz jeden.
Odpisz
6 lutego 2017, 14:55
@Zakapturzony13579: Wróżbita Maciej po prostu.
Odpisz
6 lutego 2017, 13:32
Jakoś ch*j mnie to obchodzi, ale ok.
Odpisz
6 lutego 2017, 13:23
Na szczęście Yuji Naka jeszcze żyje...
Odpisz
6 lutego 2017, 13:10
Naprostuje trochę, Masaya Nakamura nie stworzył Pac-mana tylko Tōru Iwatani. Masaya był fundatorem firmy Namco która wydała Pac-mana.
Odpisz
5 lutego 2017, 23:21
Ludzie ciągle ktoś umiera i w 16 i w 15 i w 14 tylko że w 15 i w dół nie pisali tego na jeja tylko śmieszne obrazki dawali.
Odpisz
5 lutego 2017, 21:54
[*]
Odpisz