Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Fajnie że odpowiedzieli
Jakby trochę nie fair
Równi i równiejsi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 grudnia 2022, 09:50
13 miesiąc jest pechowy...
Odpisz
17 sierpnia 2021, 22:55
Teoretycznie posiadam moc ułożenia sobie życia
Odpisz
29 kwietnia 2021, 18:25
10. Wszystko się składa z atomów.
Odpisz
1 września 2018, 04:49
Bycie Batmanem, lepiej nie można by było...
Odpisz
24 lutego 2020, 16:16
@krzysiulka10: ale batman nie miał mocy
Odpisz
24 lutego 2020, 16:29
@lsoosjaka: Batman sprawił że samo bycie Batmanem to moc.
Odpisz
8 stycznia 2021, 08:09
@krzysiulka10: mała poprawka, GORZEJ być nie mogło
Jedyną supermocą Batmana były jego gadżety i w h00j pieniędzy
Patrz mój inny komentarz, a dowiesz się wszystkiego
Odpisz
8 stycznia 2021, 14:03
@Kebasa_z_mema: Słuchaj, nadal pamiętam czemu napisałem tamten komentarz. Bycie Batmanem jest najlepsze pod względem widzenia popkultury gdzie Batman mimo bycia zwykłym człowiekiem z gadżetami, jest silny przez to że jest Batmanem. Można to nazwać siłą protagonisty gdzie niezależnie od sytuacji zawsze wygrasz.
Odpisz
8 stycznia 2021, 14:12
@krzysiulka10: czyli krótko mówiąć bycie batmanem jest dobre w popkulturze, bo jesteś dobry i z reguły zawsze wygrywasz, za to w realu jest do dupy, bo tak na prawdę nie ma się niczego, czego nie mógłby mieć zwykły człowiek
Odpisz
8 stycznia 2021, 14:55
@Kebasa_z_mema: Owszem, lecz w Realu żadna z powyższych mocy nie jest dobra gdyż zwyczajnie nie może zaistnieć opierając się na zasadach naszego wszechświata.
Odpisz
8 stycznia 2021, 15:01
@krzysiulka10: To znaczy? Mówiąc ,,Żadna z powyższych mocy" masz na myśli moce z obrazka?
Odpisz
8 stycznia 2021, 15:16
@Kebasa_z_mema: Owszem, nawet nad siła nie jest dobra gdyż uderzając kogoś z super siłą to najprawdopodobniej złamiesz sobie również kości.
Odpisz
8 stycznia 2021, 15:20
@krzysiulka10: A całkowita władza nad atomami?
Odpisz
8 stycznia 2021, 15:43
@Kebasa_z_mema: Takie coś nie może zaistnieć w naszym świecie. Po prostu nie ma podstaw pod taką kinezę. W świecie popkultury takie coś jest niesamowicie OP gdyż tam świat działa na innych podstawach.
Odpisz
8 stycznia 2021, 15:49
@krzysiulka10: hmm, nie wiem czemu, nie licząc łamania absolutnie wszystkich praw fizyki i logiki,nie mogło by to zaistnieć
Skoro teleportacja i cofanie w czasie są - teoretycznie, ale jednak (pewnie w ciągu kilku, kilkunastu lat to wprowadzą do praktyki w 100%) - to nie widzę problemu
Odpisz
8 stycznia 2021, 16:18
@Kebasa_z_mema: Jedyna teleportacja jaka może zaistnieć to zamiana przedmiotu na atomy i przetransportowanie ich w inne miejsce i złożenie z powrotem co jest bardzo trudne. Do podróży w czasie potrzebne jest przemieszczanie się z olbrzymią szybkością co na razie jest niemożliwe
Odpisz
8 stycznia 2021, 16:45
@krzysiulka10: 1. Nie do końca, zaginanie czasoprzestrzeni coś ci mówi?
2. Jakoś tak w ostatnich miesiącach 2020, nie wiem kiedy dokładniej, naukowcy cofnęli cząstkę do jej wcześniejszego stanu, co uznali za cofnięcie jej w czasie
Odpisz
24 lipca 2017, 09:26
Godność do fajnego młotka z kosmosu, say what?
Odpisz
16 sierpnia 2017, 22:28
@Zicher: Chodzi O ten młot Thora.
Odpisz
8 stycznia 2021, 08:11
@Chrzaszcz_Trzcinowy: o Mjölnira, i on nie należał konkretnie do Thora, tylko bardziej był jego... Atrybutem? Nie wiem jak to powiedzieć, w każdym razie nie należał tylko do niego, ale do każdego kto był go godzien
Odpisz
8 stycznia 2021, 12:03
@Kebasa_z_mema: Yeah, obecnie znam historię Mjölnira, tylko kiedy pisałem ponad 3 lata temu ten komentarz miałem na myśli składnię tego zdania, która wydawała mi się mieć wylew, tak w ogóle to nawet nie mój miesiąc xD
Odpisz
8 stycznia 2021, 12:04
@Zicher: No spoko
A jaki jest twój miesiąc, skoro nie ten?
Odpisz
8 stycznia 2021, 14:50
@Kebasa_z_mema: Grudzień, już nie pamiętam czy źle spojrzałem, czy po prostu inny wybór mnie zdziwił
Odpisz
8 stycznia 2021, 15:03
@Zicher: No spoko, nawet fajna moc, ale ta z października jest lepsza
Odpisz
13 lutego 2017, 16:54
Władza nad atomami!
Odpisz
8 stycznia 2021, 08:12
ja mam tak samo ziom...
To najlepsza możliwa moc z tego zestawienia!
Odpisz
8 stycznia 2021, 08:08
Ja mam chyba najlepszą moc, czyli absolutna władza nad atomami
No bo patrzcie: można dowolnie zmieniać swe rozmiary, telekineza, dosłownie wszystkie moce jakie są na obrazku przedstawione (włącznie z fajnym młotkiem z kosmosu) są na wyciągnięcie ręki! (Którą przy okazji można rozciągać jak tylko sie chce, prawie jak Zoom Punch z JoJo [i przy okazji można stworzyć własnego standa])
A więc, jak już mówiłem, absolutna władza nad atomami jest najbardziej OP
Odpisz
21 sierpnia 2020, 19:33
NR 13. 😏😏😏
Odpisz
27 maja 2020, 15:36
Zmiana rozmiaru *lenny*
Odpisz
5 stycznia 2020, 01:16
Tak myślałem,4.czasem udaje się też kogoś do czegoś namówić telepatycznie. Naprzykład by postawił mi Maka
Odpisz
10 grudnia 2017, 15:09
6
Odpisz
3 marca 2018, 20:10
@Grzechoooo: Czyli superszybkość
Odpisz
31 marca 2018, 12:08
@Grzechoooo: ja wybieram miesiąc w którym się urodziłem czyli nr7 chociaż to jest tak czy siak zbędne przy moim rozmiarze (lenny face)
Odpisz
31 marca 2018, 12:46
@lolpandapl: *lenny*
Odpisz
23 stycznia 2019, 09:50
@lolpandapl: lennnny
Odpisz
14 listopada 2018, 08:27
a ja tam wybiorę 13 i mi do pięt nie dorastacie
Odpisz
13 stycznia 2018, 14:30
teleportejszyn
Odpisz
5 listopada 2017, 16:27
lewitacja
Odpisz
26 sierpnia 2017, 18:11
no i depresja idzie się je**ć ehh
Odpisz