Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
To by wystarczyło
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Mało znany szczegół
Północne Węgry
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 listopada 2023, 08:07
10-letni odkop XD
Odpisz
1 lutego 2018, 16:15
odkopik
ciekawe kto mnie znajdzie :)
Odpisz
30 czerwca 2018, 02:03
Ja
Odpisz
30 czerwca 2018, 15:30
późno
Odpisz
2 października 2018, 19:33
trochę
Odpisz
31 grudnia 2018, 14:13
@Thundere: tak troszeczkę
Odpisz
31 grudnia 2018, 16:36
@Desuv: Chyba ty
Odpisz
9 stycznia 2019, 23:49
chyba ja
Odpisz
27 maja 2019, 16:52
@Desuv: Otóż nie tym razem
Odpisz
27 maja 2019, 16:54
@Wowo24: Otóż tym razem
Odpisz
Edytowano - 28 maja 2019, 11:08
No chyba jednak nie
Odpisz
10 listopada 2023, 08:06
I ja
Odpisz
10 lutego 2013, 19:13
W gruncie rzeczy to chrześcijanie są w takim razie satanistyczni, bo wierzą, że szatan istnieje.
Odpisz
7 lutego 2013, 12:43
A później bęben jak u pralki.
Odpisz
7 lutego 2013, 13:15
@FD_God: Jesteś przeciwko tradycji? Może przeciwko przodkach? Przodkach Adama i Ewy! Nie wierzysz w Adama i Ewę? A może nie wierzysz w Boga? Może wyznajesz szatana! SATANISTA!
Odpisz
7 lutego 2013, 13:17
@rakso132: Boy, That escalated quickly.
Odpisz
7 lutego 2013, 14:19
@rakso132: Przeciwko przodkach? Ja pier*ole skąd wy bierzecie ortografię i poprawną Polszczyznę? A co do obrazka: nie za bardzo kreatywnie...
Odpisz
7 lutego 2013, 15:32
@tachu99: Ja pier*le polszczyznę się pisze z małej litery tak samo jak polskie, polski, polska o ile się nie mylę. I czepiam się tak jak Ty.
Odpisz
7 lutego 2013, 20:56
@rakso132: Racja ! Przecież to logiczne ! No może z wyjątkiem Adama I Ewy, bo to oni byli pierwszymi ludźmi według Biblii i nie mieli przodków. Zaraz, ty napisałeś, że oni mieli przodków. Skoro myślisz, że oni mieli przodków, to pewnie nie wierzysz pewnie też w To, co zapisane jest na kartach Biblii, a skoro nie wierzysz w to, to znaczy, że nie wierzysz w Boga ! Antychryst !
Odpisz
7 lutego 2013, 20:44
powinno być
faworki, faworki, fawoki: deser,podwieczorek pączki - kolacja faworki
i love faworki
Odpisz
7 lutego 2013, 16:25
Ja bym gdzieś wcisnął faworki...
Odpisz
7 lutego 2013, 18:28
@keil007: albo oponki
Odpisz
7 lutego 2013, 16:27
a później pół roku odchudzania
Odpisz