Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Wojolek10

10 listopada 2023, 08:07

10-letni odkop XD

Avatar
Konto usunięte

1 lutego 2018, 16:15

odkopik
ciekawe kto mnie znajdzie :)

Avatar
Konto usunięte

30 czerwca 2018, 02:03

Ja

Avatar
Konto usunięte

30 czerwca 2018, 15:30

późno

Avatar Thundere

2 października 2018, 19:33

trochę

Avatar Desuv

31 grudnia 2018, 14:13

@Thundere: tak troszeczkę

Avatar
Konto usunięte

31 grudnia 2018, 16:36

@Desuv: Chyba ty

Avatar Desuv

9 stycznia 2019, 23:49

chyba ja

Avatar Wowo24

27 maja 2019, 16:52

@Desuv: Otóż nie tym razem

Avatar
Konto usunięte

27 maja 2019, 16:54

@Wowo24: Otóż tym razem

Avatar Wowo24

Edytowano - 28 maja 2019, 11:08

No chyba jednak nie

Avatar Wojolek10

10 listopada 2023, 08:06

I ja

Avatar
Konto usunięte

10 lutego 2013, 19:13

W gruncie rzeczy to chrześcijanie są w takim razie satanistyczni, bo wierzą, że szatan istnieje.

Avatar FD_God

7 lutego 2013, 12:43

A później bęben jak u pralki.

Avatar rakso132

7 lutego 2013, 13:15

@FD_God: Jesteś przeciwko tradycji? Może przeciwko przodkach? Przodkach Adama i Ewy! Nie wierzysz w Adama i Ewę? A może nie wierzysz w Boga? Może wyznajesz szatana! SATANISTA!

Avatar FD_God

7 lutego 2013, 13:17

@rakso132: Boy, That escalated quickly.

Avatar tachu99

7 lutego 2013, 14:19

@rakso132: Przeciwko przodkach? Ja pier*ole skąd wy bierzecie ortografię i poprawną Polszczyznę? A co do obrazka: nie za bardzo kreatywnie...

Avatar GuardOfDestruction

7 lutego 2013, 15:32

@tachu99: Ja pier*le polszczyznę się pisze z małej litery tak samo jak polskie, polski, polska o ile się nie mylę. I czepiam się tak jak Ty.

Avatar Jamal007

7 lutego 2013, 20:56

@rakso132: Racja ! Przecież to logiczne ! No może z wyjątkiem Adama I Ewy, bo to oni byli pierwszymi ludźmi według Biblii i nie mieli przodków. Zaraz, ty napisałeś, że oni mieli przodków. Skoro myślisz, że oni mieli przodków, to pewnie nie wierzysz pewnie też w To, co zapisane jest na kartach Biblii, a skoro nie wierzysz w to, to znaczy, że nie wierzysz w Boga ! Antychryst !

Avatar saskacz

7 lutego 2013, 20:44

powinno być
faworki, faworki, fawoki: deser,podwieczorek pączki - kolacja faworki
i love faworki

Avatar keil007

7 lutego 2013, 16:25

Ja bym gdzieś wcisnął faworki...

Avatar ErRoR1

7 lutego 2013, 18:28

@keil007: albo oponki

Avatar Takita6

7 lutego 2013, 16:27

a później pół roku odchudzania

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nigdy na to nie wpadną

To by wystarczyło

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Mało znany szczegół

Północne Węgry

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka