Tak to jest z tymi funkcjami
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Wielka przygoda
Jest taka skromna...
Typowy NPC
Nie znoszę kleszczy
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Dwa różne spojrzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 lutego 2017, 15:00
powinna być funkcja leżąca było by "smiszniejsze"
Odpisz
Edytowano - 6 lutego 2017, 23:27
Y=a*x+b Y=LOL a=d b=0
LOL=d*x+0
LOL=d*x=x*d
LOL=xd
#EDIT: takie tam z mat-fizu
Odpisz
7 lutego 2017, 02:43
@VernonRoche: Matematyczne śmieszki.
Jeśli dobrze pamiętam to podobne równanie jest na ścianie Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu.
Odpisz
7 lutego 2017, 08:31
@VernonRoche: mój spaczony umysł jak zobaczył dx to zaczął różniczkowac
Odpisz
6 lutego 2017, 17:38
Druga funkcja jest niepoprawna
Odpisz
6 lutego 2017, 18:12
@ZEUS_: Obróć głowę o 90° i będzie git.
Odpisz
6 lutego 2017, 18:23
@Nanook: O ku*wa rzeczywiście!
Odpisz
6 lutego 2017, 18:52
@ZEUS_: To ta sama funkcja, tylko że leży
Odpisz
6 lutego 2017, 21:43
@ZEUS_: jej oznaczenie jest poprawne więc spełnia definicję funkcji...
Odpisz
7 lutego 2017, 07:33
@matinowak2001: nooo... nie. Dla jednego argumentu odpowiadać ma jedna wartość. Ta funkcja jest jak najbardziej niemiła dla oka.
Odpisz
9 lutego 2017, 18:23
@Sir_Snoge: jeżeli oś odciętych nazwiemy y to ona zmieni się na oś rządnych...
Odpisz