Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MajnkraftAlusiek

4 października 2019, 09:22

To po co on się w ogóle wpi***alał pod twoje nogi?

Avatar Darth__Vader

7 lutego 2017, 22:38

Po rozdeptaniu ślimaka mam refleksje o sensie życia ;-;
To źle?

Avatar Alysha

14 lipca 2017, 11:32

Avatar
Konto usunięte

7 lutego 2017, 01:29

Ja kreta rozdeptałem.

Avatar LanTuFri123

7 lutego 2017, 06:46

co.

Avatar
Konto usunięte

7 lutego 2017, 07:13

@LanTuFri123: Ide sobie... BUM mam coś pod nogą, pomyślałem, że to ziemia więc go rozdeptalem.

Avatar lorax12

7 lutego 2017, 07:45

Wiesz ile Ci za to grozi?

Avatar DMCJCD

7 lutego 2017, 09:39

Avatar kasjan132pl

7 lutego 2017, 10:39

RIP krecik

Avatar PrawdziwaRey

9 lutego 2017, 21:00

Avatar Michalol222

7 lutego 2017, 23:15

ten moment kiedy nie wiesz czemu ci smutno: bo rozdeptałeś ślimaka, czy bo masz brudnego buta.

Avatar MARMOLAD

7 lutego 2017, 20:08

T_T

Avatar BabkaZmarihuano

Edytowano - 7 lutego 2017, 18:54

ja jak bylam mala to podpalałam mruwki dżojntem

Avatar Donald_Trump

7 lutego 2017, 20:08

@BabkaZmarihuano: Sugerując po twoich komentarzach to nadal jesteś mała...

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

7 lutego 2017, 18:38

Bóg wybaczy człowieka... ale ślimaka nigdy.

Avatar
Konto usunięte

7 lutego 2017, 18:27

Bóg wybacza, ślimaki nigdy.

Avatar Atsushi

7 lutego 2017, 18:24

Wyrzuty sumienia do końca życia

Avatar
Konto usunięte

7 lutego 2017, 00:20

Ja zakopywałem ślimaki żywcem w piaskownicy.

Avatar siemak

7 lutego 2017, 00:23

ja posypywałem solą

Avatar TypowyPolak

7 lutego 2017, 00:24

@siemak: O ty ku*wa zła istoto

Avatar
Konto usunięte

7 lutego 2017, 00:24

@siemak: ja też tak robiłem

Avatar siemak

7 lutego 2017, 00:27

ocet też swoje robił

Avatar wampirra107

7 lutego 2017, 08:11

@siemak: co za zlo
nie robi się tak

Avatar rogaliq

7 lutego 2017, 08:54

@siemak: Ku*wa, co ja czytam.

Avatar siemak

7 lutego 2017, 12:50

@wampirra107: a gotowanie jedwabników jest w porządku

Avatar
Konto usunięte

7 lutego 2017, 12:58

@siemak: gotowanie ale chyba samego jedwabiu ale mogę się nie znać

Avatar siemak

7 lutego 2017, 13:00

gotują jedwabniki by uzyskać długie nici jedwabiu

Avatar
Konto usunięte

7 lutego 2017, 13:04

@siemak: możesz mieć rację bo się na tym nie znam

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 7 lutego 2017, 00:17

Gdzie Ty w zimie widziałeś ślimaka no chyba że Ci się przypomniało przeżycie z młodości

Avatar TypowyPolak

7 lutego 2017, 00:23

W wakacje w 2011 roku takiego bydlaka przypadkiem zamordowałem. Miałem całego buta brudnego od jego flaków...takich rzeczy się nie zapomina...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie są aż takie pyszne

Frustrujące

Nie po oczach

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Fajnie że odpowiedzieli

Tymi się chodzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka