Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nigdy na to nie wpadną
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 lutego 2017, 15:39
sapnu puas
Odpisz
12 lutego 2017, 15:03
@SecretGirlx3: sand nubas?
Odpisz
12 lutego 2017, 15:12
@lorax12: send nudes
Odpisz
12 lutego 2017, 15:14
@Pandzianikki: no tak trochę nie bardzo...
Odpisz
12 lutego 2017, 15:28
@lorax12: N-nie o to mi chodziło ;-;
Odpisz
12 lutego 2017, 16:24
@Pandzianikki: To chcesz bym Ci wysłała~?
Odpisz
12 lutego 2017, 17:16
@lorax12: ja chce
Odpisz
12 lutego 2017, 17:19
@lorax12: *petycja o nudes od lorax* zbieram podpisy!
Odpisz
12 lutego 2017, 17:24
@blow_i_stuu: ten nick ;-;
Odpisz
12 lutego 2017, 17:24
@kasjan132pl: nie ma opcji
Napewno nie Tobie
Odpisz
12 lutego 2017, 17:25
@lorax12: no co nie było innego wolnego
Odpisz
Edytowano - 12 lutego 2017, 17:26
@blow_i_stuu: nick "no_co_nie_było_innego_wolnego" byłby lepszy
Odpisz
12 lutego 2017, 17:26
@kasjan132pl: wredny jestes
Odpisz
12 lutego 2017, 17:27
@lorax12: mi nie, daj innym a inni dadzą mi
Odpisz
12 lutego 2017, 17:28
@kasjan132pl: tym bardziej nie dam
Odpisz
12 lutego 2017, 17:36
@lorax12: *daje [̲̅$̲̅(̲̅ ͡° ͜ʖ ͡°̲̅)̲̅$̲̅]* a teraz?
Odpisz
12 lutego 2017, 17:38
@kasjan132pl: za pieniądze mnie nie kupisz
Odpisz
12 lutego 2017, 17:48
@lorax12: mi możesz !
Odpisz
12 lutego 2017, 17:53
@loloja: nie
Odpisz
Edytowano - 12 lutego 2017, 17:55
@lorax12: sprzedam ci duszę za to
Odpisz
12 lutego 2017, 17:57
@lorax12: Ok,poproszę
Odpisz
12 lutego 2017, 18:07
@loloja: obędę się bez
Odpisz
12 lutego 2017, 18:08
@Pandzianikki: wyślę na priv pod przysięgą, że nikomu nie przekażesz
Odpisz
12 lutego 2017, 18:08
@lorax12: *dokłada swoją duszę do puli* a teraz?
Odpisz
12 lutego 2017, 18:10
@kasjan132pl: zgniłych nie jem
Odpisz
12 lutego 2017, 18:13
@lorax12: Albo dobra,nie wysyłaj,sam nie wiedziałem o czym wcześniej myślałem ;_;
Odpisz
12 lutego 2017, 19:56
@lorax12: dobra to sprzedam się na niewolnika ! teraz się zgodzisz ?
Odpisz
12 lutego 2017, 20:01
@Pandzianikki: ok....
Odpisz
12 lutego 2017, 20:02
@loloja: nie
Odpisz
12 lutego 2017, 20:14
@lorax12: no trudno warto było spróbować a tak na serio tylko żartowałem nie chcę twoich fotek po prostu miało być śmiesznie ale coś mi nie wyszło miłego wieczoru
Odpisz
12 lutego 2017, 20:16
@loloja: dobranoc~
Odpisz
12 lutego 2017, 20:18
@lorax12: czyli władasz ciemnością i jesteś demonicą... intrygujące
Odpisz
12 lutego 2017, 20:20
@loloja: uległą demonicą*
Odpisz
12 lutego 2017, 20:22
@Pandzianikki: uległa powiadasz ? w takim razie dobrze zrobiłem chcąc dołączyć do jej kultu ( ͡° ͜ʖ ͡° )
Odpisz
12 lutego 2017, 20:28
@loloja: Też w tym jestem,hehe
Odpisz
Edytowano - 12 lutego 2017, 20:33
@Pandzianikki: razem zaprowadzimy rządy na ziemi !
Odpisz
12 lutego 2017, 20:46
@Pandzianikki: dla kogo uległą dla tego uległą
Jak odzyskam dawną postać nie będziesz mógł siedzieć na dupie przez tydzień
Odpisz
13 lutego 2018, 16:31
@lorax12: To ja poproszę
Odpisz
13 lutego 2018, 16:34
hello there
Odpisz
13 lutego 2018, 19:11
@Pandzianikki: O wy ch*jki
Odpisz
13 lutego 2018, 19:30
@lorax12: o, witaj drogi sukkubusiku
Odpisz
14 lutego 2018, 07:15
@Pandzianikki: _._
Odpisz
14 lutego 2018, 07:33
@lorax12: :3
Odpisz
14 lutego 2018, 08:00
@Pandzianikki: a idź ty
Odpisz
14 lutego 2018, 08:41
@lorax12: jesteś słodka gdy się złościsz :3
Odpisz
14 lutego 2018, 08:46
@Pandzianikki: Ghhh
Odpisz
14 lutego 2018, 08:47
@lorax12: *głaszcze* hiehiehe
Odpisz
14 lutego 2018, 08:50
@Pandzianikki: Do you wish to die or simply to make me remove your testicles
Odpisz
23 sierpnia 2020, 18:15
@lorax12: daj nudesy
Odpisz
23 sierpnia 2020, 19:01
@VentoAssonnato: +1
Odpisz
23 sierpnia 2020, 19:15
@Pandzianikki: no no trochę czasu minęło
Odpisz
27 lipca 2021, 08:33
@lorax12: *woosh*
A ja mogę?
Odpisz
12 lutego 2017, 15:08
Błąd matrixa?
Odpisz
7 lutego 2017, 14:42
enocórwdo ohcu
Odpisz
7 lutego 2017, 15:18
@crimzon: madzreiwtop
Odpisz
7 lutego 2017, 13:50
A czemu miałby nie słyszeć?
Odpisz
7 lutego 2017, 14:20
Bo ma uszy do góry nogami, więc jak nietrudno się domyśleć, musi słyszeć od tyłu czy coś.
Odpisz
7 lutego 2017, 13:13
Te uszy to trochę przypominają skrzydła motyla, jakby jego głową miała zaraz polecieć.
Odpisz