Logika starszych części GTA
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Były nóżki, nie ma nóżek
Tacy to pożyją
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Pilne
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 lutego 2017, 22:15
Stara babcia ledwo co chodzi strzel obok niej z pistoletu to biegnie szybciej niż Usain Bolt.
Odpisz
9 lutego 2017, 22:43
@KoTTerrorysta: Racja :D urok starych gier, wszędzie bugi :D
Odpisz
9 lutego 2017, 23:53
@barbados12: Nie wiem czy nazwałbym to bugami :D Raczej stara mechaniką gier?
Odpisz
10 lutego 2017, 00:00
Wątpię aby twórcy gry chcieli żeby staruszka dostała nitro po uderzeniu, strzale z pistoletu :P
Odpisz
10 lutego 2017, 07:51
@barbados12: ale specjalnie mieli programować 1 npc w taki sposób? to mechanika gry, nie bug
Odpisz
7 lutego 2017, 14:13
babcię*
Odpisz
7 lutego 2017, 14:37
@RussiaBall: Tylko mi Twój avatar przypomina Cassie z gry Paladins, tylko że ma zielone włisy a nie rude?
Odpisz
7 lutego 2017, 15:02
@crimzon: Dla mnie też jest podobna do niej
Przypomina mi też do jedną taką z kreskówki "Wakfu",tylko,że tamta ma ciemniejszą cerę
Odpisz
7 lutego 2017, 15:04
@Pandzianikki: Oglądałem kiedyś :DPodobna do tej księżniczki z mocą roślin, tylko zapomniałem jej imienia.Oglądałem to około 5 lat temu
Odpisz
7 lutego 2017, 15:04
@crimzon: nope to npc z terrarii
Odpisz
7 lutego 2017, 15:11
@RussiaBall: to driada z terrari?
Odpisz
7 lutego 2017, 15:59
@RussiaBall: o kur*a rzeczywiście
Odpisz
7 lutego 2017, 16:03
@MR_Lizard: yep
Odpisz
7 lutego 2017, 17:20
@crimzon: Znalazłem,Amalia
Odpisz
7 lutego 2017, 22:55
@RussiaBall: Zacznę grać w Terrarie (apkowy lenny)
Odpisz
7 lutego 2017, 22:56
@czarekdoge100: ja polecam, nawet fajnie się gra
Odpisz
7 lutego 2017, 22:57
@czarekdoge100: powodzenia w fapaniu
Odpisz
7 lutego 2017, 23:02
@RussiaBall: ja za pierwszym razem nie zauważyłem, że jest prawie naga :P
Odpisz
7 lutego 2017, 23:08
@RussiaBall: Nie w pikselowej wersji :P
Odpisz
9 lutego 2017, 20:14
@RussiaBall: wczoraj grałem w terrarie.
Przypadek? Nie sądzę
Odpisz
9 lutego 2017, 20:15
@ja_i_moje_osobowosci: aha
Odpisz
9 lutego 2017, 20:17
@RussiaBall: Uh
Odpisz
9 lutego 2017, 21:00
Ah
Odpisz
9 lutego 2017, 22:01
@mante: Nya
Odpisz
9 lutego 2017, 21:39
ja se dzisiaj na telefon pobrałem gta chinatown wars
Odpisz
9 lutego 2017, 22:02
@Asiimov: Nie stac cie
Odpisz
9 lutego 2017, 21:34
no nie no nie pokazuje mi vice city bo zawsze mi odbija, gdyż zakochałem się w starych grach a VC to było moje dzieciństwo, te gry rozwijają się za szybko
Odpisz
9 lutego 2017, 21:22
'Merica!
Odpisz
9 lutego 2017, 20:08
Uderz kulejącą babcię, będzie biegła sprintem przez pół vice city.
Odpisz
7 lutego 2017, 14:13
Trzymaj fajny samochód w garażu, potem nigdy nie jeżdzij.
Odpisz