@TerratorEK: zależy na jaki, na gastro może nawet i pół klasy być laskami, na informatyku, elektrotechniku, mechaniku, elektryku to wiadomo że 3 dziewczyny to cud. Jeszcze na budowlanke wbrew pozorom idzie sporo dziewczyn.
@EziPRO: Chodzę do technikum. W zeszłym roku na 700 osób (wliczając przyłączone liceum sportowe) był 20 (słownie: DWADZIEŚCIA) dziewczyn. To nie stereotyp tylko czyste fakty :/
@gulasz88: My mamy w większości klas przewage dziewczyn, tylko informatyk ma samych chłopów. Choć teraz 1 rocznik ma 2 dziewczyny w TI, więc jest postęp.
Jestem w technikum i jest duży wybór dziewczyn :)
Są nawet klasy z samych dziewczyn na niektórych kierunkach.
Szkoda ze nie będę ograniczal swojejwwolności w tak młodym wieku. Szczególnie ze nie będzie miała taka relacja sensu za lekko ponad rok.
Komentarze
Odśwież9 lutego 2017, 16:29
Pozdrowienia z technikum mechanicznego, 7 dziewczyn na ok. 850 osób
Odpisz
12 grudnia 2023, 08:52
u nas w elektroniku na 1200 osób jest coś koło 20 dziewczyn
Odpisz
8 lutego 2017, 19:48
A po cholerę komu dziewczyny w technikum? Idzie się tam uczyć, a nie wyrywać lochy...
Odpisz
8 lutego 2017, 22:22
@Ameron: Najmądrzejsza odpowiedź na jeja jaką kiedykolwiek słyszałam.
Odpisz
19 grudnia 2017, 15:06
@Ameron: Z dziewczynami nauczysz się życia.
Odpisz
25 grudnia 2017, 18:57
@Hartio: W jaki sposób?
Odpisz
15 grudnia 2018, 20:13
@Ameron: no hej
Odpisz
15 grudnia 2018, 21:00
@PAtrycjaX: śledzisz mnie? ;-;
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:08
@Ameron: tak
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:37
@PAtrycjaX: *chowa się pod kamień*
Odpisz
16 grudnia 2018, 09:14
@Ameron: *podnosi kamień*
Odpisz
17 grudnia 2018, 20:25
@PAtrycjaX: *wpełza w ziemię*
Odpisz
17 grudnia 2018, 20:41
@Ameron: *łapie*
Odpisz
17 grudnia 2018, 22:23
@PAtrycjaX: *jest w ziemi więc niemoże go złapać*
Odpisz
18 grudnia 2018, 07:17
@Ameron: *wykopuje z ziemi i łapie*
Odpisz
18 grudnia 2018, 07:53
@PAtrycjaX: *jest za głęboko więc nie można go wykopać*
Odpisz
18 grudnia 2018, 15:12
@Ameron: *niszczy ziemię*
Odpisz
19 grudnia 2018, 16:44
@PAtrycjaX: *planeta wybucha i wszyscy giną*
Odpisz
19 grudnia 2018, 16:55
@Ameron: *sadystyczny śmiech w ostatnich chwilach życia*
Odpisz
19 grudnia 2018, 17:22
@PAtrycjaX: *di ent*
Odpisz
20 grudnia 2018, 04:31
@Ameron: Ale się porobiło
Odpisz
20 grudnia 2018, 08:14
@Hartio: On/ona mnie prześladuje ._.
Odpisz
20 grudnia 2018, 14:02
@Ameron: tylko troszkę~
Odpisz
23 grudnia 2018, 19:58
@PAtrycjaX: .....
Odpisz
23 grudnia 2018, 20:05
@Ameron: ~~~
Odpisz
23 grudnia 2018, 21:46
@PAtrycjaX: spadaj!
Odpisz
23 grudnia 2018, 21:47
@Ameron: nie~~~
Odpisz
23 grudnia 2018, 22:04
@PAtrycjaX: .
Odpisz
23 grudnia 2018, 22:05
@Ameron: ~~~
Odpisz
9 lutego 2017, 18:50
Hyh. A u mnie w technikum to płeć piękna dominuje.
Odpisz
14 września 2017, 16:02
@GalenMarek: jakie to technikum?
Odpisz
14 września 2017, 16:13
@Kacprrr: Lokalizacja czy kierunek?
Odpisz
14 września 2017, 19:09
@GalenMarek: kierunek, ciekawi mnie w jak technikum są dziewczyny xD
Odpisz
Edytowano - 14 września 2017, 19:17
@Kacprrr: Technik Architektury Krajobrazu. Starszy Praktykant melduje się!
Uprzedzając możliwe pytania: Co to za zawód? To ktoś taki kto ci ogród zaprojektuje.
Odpisz
14 września 2017, 19:55
@GalenMarek: ok, rozumiem :p
Odpisz
8 lutego 2017, 23:02
Jestem jednym z 2 chłopaków w technikum księgarskim, nie nie będę księgowym tylko księgarzem, pudełko na hejty \___/
Odpisz
8 lutego 2017, 23:03
@Cherry724: weź wyjdź
Odpisz
9 lutego 2017, 00:17
@Cherry724: tez chodziłam do księgarskiego technikum :P 20 osób w klasie, 3 chłopców :D
Odpisz
Edytowano - 9 lutego 2017, 10:00
@madzia777: wygryw
ja jestem w szkole matematycznej
ale przynajmniej matbiolchem
Odpisz
8 lutego 2017, 21:26
Relatable. Mam tylko jedną dziewkę w klasie.
Odpisz
8 lutego 2017, 20:56
U mnie 2100 uczniów,
z tego 200 dziewczyn.
Odpisz
8 lutego 2017, 20:43
1050 uczniów w tym 27 dziewczyn .-.
Odpisz
8 lutego 2017, 19:39
W mojej wiosce w technikum jest sporo dziewczyn.
Odpisz
8 lutego 2017, 19:21
Bodajże w ŚJH był taki fragment: "I Świat zaleje lud o bełkotliwym języku"
Nikt z nas panowie nie zrozumie kobiet! Trzeba wybudować Jeszcze jeden mur !
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2017, 19:18
Jestem w technikum ekonomiczno handlowym... Większość szkoły to dziewczyny
Odpisz
7 lutego 2017, 23:06
Nie dość, że to już stary mem, to jeszcze nieprawdziwy.
Odpisz
Edytowano - 7 lutego 2017, 23:07
@EziPRO: całe szczęście bo mam zamiar iść do technikum
Odpisz
8 lutego 2017, 00:13
@TerratorEK: zależy na jaki, na gastro może nawet i pół klasy być laskami, na informatyku, elektrotechniku, mechaniku, elektryku to wiadomo że 3 dziewczyny to cud. Jeszcze na budowlanke wbrew pozorom idzie sporo dziewczyn.
Odpisz
8 lutego 2017, 00:35
@Kadzio: no to będzie bida z dziewczynami
Odpisz
8 lutego 2017, 00:56
@TerratorEK: informatyk?
Odpisz
8 lutego 2017, 08:52
@Kadzio: tele-informatyk
Odpisz
8 lutego 2017, 08:57
@Kadzio: na hotelarstwie też jest dużo dziewczyn
Odpisz
8 lutego 2017, 19:01
@Ravennicht: i na ekonomii :d
Odpisz
8 lutego 2017, 19:09
@EziPRO: Chodzę do technikum. W zeszłym roku na 700 osób (wliczając przyłączone liceum sportowe) był 20 (słownie: DWADZIEŚCIA) dziewczyn. To nie stereotyp tylko czyste fakty :/
Odpisz
8 lutego 2017, 19:25
@gulasz88: i 💗 allgemeinbildendes lyceum
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2017, 19:46
@gulasz88: My mamy w większości klas przewage dziewczyn, tylko informatyk ma samych chłopów. Choć teraz 1 rocznik ma 2 dziewczyny w TI, więc jest postęp.
Odpisz
8 lutego 2017, 19:05
Mniam!
Odpisz
7 lutego 2017, 23:11
Zależy na co pójdziesz do technikum, jest różnica między elektryką a ekonomią(tak mam taki profil w mieście)
Odpisz
8 lutego 2017, 19:03
@bionic2000: W ekonomie są dziewczyny, ja chodzę do elektryka.
Odpisz
8 lutego 2017, 06:31
elfic scum!
Odpisz
8 lutego 2017, 05:39
Jestem w technikum i jest duży wybór dziewczyn :)
Są nawet klasy z samych dziewczyn na niektórych kierunkach.
Szkoda ze nie będę ograniczal swojejwwolności w tak młodym wieku. Szczególnie ze nie będzie miała taka relacja sensu za lekko ponad rok.
Odpisz