Komiks w Internet Explorerze
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Mało znany szczegół
Dobrze czasem się oderwać
Płać pan
Szybki jak błyskawica
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 lutego 2013, 18:45
Ja! :3
Odpisz
8 lutego 2013, 17:40
mozilla jest naj
Odpisz
8 lutego 2013, 20:54
@kubage123: no mozilla naj
Odpisz
8 lutego 2013, 18:09
Uzywam IE w tym momencie i dziala mi dobrze. Nigdy nie mialam z nim problemow. Wystarczy nie sciagac zadnych niepotrzebnych dodatkow i toolbarow zeby sie nie poznil.
Odpisz
8 lutego 2013, 08:16
ja mam internet explorer mozille i chroma a i tak korzystam z mozilli
Odpisz
8 lutego 2013, 09:06
KAŻDY ma Internet Explorer a przynajmniej każdy z Windowsem.
Odpisz
8 lutego 2013, 13:13
@tachu99: Ja nie mam:>Mam chromke:)
Odpisz
8 lutego 2013, 13:36
@szymon52510: Explorer jest zainstalowany razem z systemem a więc nie masz Explorera? Nie masz Windowsa! Chyba że znasz kogoś kto potrafi go usunąć.
Odpisz
8 lutego 2013, 14:09
@tachu99: Znam dziękuje dowidzenia.
Odpisz
8 lutego 2013, 16:19
@szymon52510: Ja znam samego siebie :P
Odpisz
8 lutego 2013, 08:12
Internet explorer mi teraz włącza na laptopie a go nie używam...;/
Odpisz