Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar jbartosik

17 lutego, 21:56

jakie gówno

te gpu już integry przeganiają

Avatar
Konto usunięte

6 sierpnia 2018, 12:04

Najbardziej zje**na strona jeśli chcesz recenzji gry

Avatar AltairBright

16 grudnia 2017, 23:52

Mam taki

Avatar pibo007

18 listopada 2017, 23:25

Jak pierwszy raz przeczytałem, to myślałem że 32 gb ramu

Avatar Ameron

20 lutego 2017, 19:53

No jak to pierwszy raz zobaczyłem to nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać...

Avatar
Konto usunięte

8 lutego 2017, 15:39

Laptop i tak jest lepszy od konsoli. Tak tylko mówię :v

Avatar
German_Shepherd

20 lutego 2017, 16:38

Ten akurat tak

Avatar Dexterek

20 lutego 2017, 16:01

Zawsze lecą na kasę i zawsze tak będzie :V

Avatar ciamciol

8 lutego 2017, 10:32

O mój laptop, polecam jakby ktoś chciał dobrego laptopa w nie tak dużej cenie.

Avatar Mycha2001

Edytowano - 8 lutego 2017, 10:34

@ciamciol: Jeja to nie allegro, e-bay, amazon i tym podobne.

Avatar matix044

8 lutego 2017, 13:06

@ciamciol: Też go mam, polecam, ale powiem że ta i7 dochodzi czasem do 90 C jak gram w Bf 1, więc to jest minus.

Avatar Shibitsu

20 lutego 2017, 14:42

@ciamciol: Ile ten sprzęcik kosztuje?

Avatar Mr_Owl

20 lutego 2017, 14:52

Avatar matix044

20 lutego 2017, 15:15

@Shibitsu: Z i5 6300 ok.3500 zł

Avatar ciamciol

20 lutego 2017, 15:23

@matix044: Wziałem ten z I7 i 32 gb ramu i zapłaciłem 5000zł ;-;

Avatar matix044

20 lutego 2017, 15:41

@ciamciol: Bo i7 są w ch*j drogie a tylko 15% lepsze. Nie opłaca sie.

Avatar Hank1212

20 lutego 2017, 15:10

Myślicie że do pasjansa też się nada?

Avatar
Konto usunięte

20 lutego 2017, 15:04

Avatar panther500

20 lutego 2017, 14:53

Oni go rekomendują do wszystkiego. Mają jakiegoś deala z asusem.

Avatar
Konto usunięte

8 lutego 2017, 13:03

Na tej stronie rekomendują tego samego laptopa do wszystkich gier, nawet lepszych. Z ciekawości weszłam w wymagania GTA SA (chociaż jakieś wygórowane nie są), do gry z 2006 rekomendują laptopa z 4 GB grafiki, serio. Nie mówię, że te 4 GB to dużo, ale bez przesady.

Avatar dawidos1212

8 lutego 2017, 13:13

2006? Ja mam GTA 5 gram na najniższych ale wszystko ładnie działa (dla mnie grafika nie jest ważna)
Powiem ci potem ile mam jak gram FPSów

Avatar
Konto usunięte

8 lutego 2017, 14:07

@dawidos1212: San Andreas. Chodziło o San Andreas.

Avatar mozaj

8 lutego 2017, 16:18

To dziwne. Bo 4G graficznej to wpi**ziec dużo...

Avatar dawidos1212

8 lutego 2017, 17:58

Oh,mój błąd, przepraszam.

Avatar ChrzanTarty

8 lutego 2017, 12:12

"Grafika lepsza niż w Descencie"

Avatar
Konto usunięte

8 lutego 2017, 11:10

PC Master Race

Avatar marcel22205

20 lutego 2017, 16:32

Yyy... Ok

Avatar
Konto usunięte

20 lutego 2017, 18:05

@marcel22205: jesiu ja tylko napisałem "pc master race" i jakby wszyscy się rzucają hurr durr /s

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Fajnie że odpowiedzieli

Mało znany szczegół

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Płać pan

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka