Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Fajnie że odpowiedzieli
Mało znany szczegół
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Płać pan
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 lutego, 21:56
jakie gówno
te gpu już integry przeganiają
Odpisz
6 sierpnia 2018, 12:04
Najbardziej zje**na strona jeśli chcesz recenzji gry
Odpisz
16 grudnia 2017, 23:52
Mam taki
Odpisz
18 listopada 2017, 23:25
Jak pierwszy raz przeczytałem, to myślałem że 32 gb ramu
Odpisz
20 lutego 2017, 19:53
No jak to pierwszy raz zobaczyłem to nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać...
Odpisz
8 lutego 2017, 15:39
Laptop i tak jest lepszy od konsoli. Tak tylko mówię :v
Odpisz
20 lutego 2017, 16:38
Ten akurat tak
Odpisz
20 lutego 2017, 16:01
Zawsze lecą na kasę i zawsze tak będzie :V
Odpisz
8 lutego 2017, 10:32
O mój laptop, polecam jakby ktoś chciał dobrego laptopa w nie tak dużej cenie.
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2017, 10:34
@ciamciol: Jeja to nie allegro, e-bay, amazon i tym podobne.
Odpisz
8 lutego 2017, 13:06
@ciamciol: Też go mam, polecam, ale powiem że ta i7 dochodzi czasem do 90 C jak gram w Bf 1, więc to jest minus.
Odpisz
20 lutego 2017, 14:42
@ciamciol: Ile ten sprzęcik kosztuje?
Odpisz
20 lutego 2017, 14:52
@Shibitsu: .
Odpisz
20 lutego 2017, 15:15
@Shibitsu: Z i5 6300 ok.3500 zł
Odpisz
20 lutego 2017, 15:23
@matix044: Wziałem ten z I7 i 32 gb ramu i zapłaciłem 5000zł ;-;
Odpisz
20 lutego 2017, 15:41
@ciamciol: Bo i7 są w ch*j drogie a tylko 15% lepsze. Nie opłaca sie.
Odpisz
20 lutego 2017, 15:10
Myślicie że do pasjansa też się nada?
Odpisz
20 lutego 2017, 15:04
Odpisz
20 lutego 2017, 14:53
Oni go rekomendują do wszystkiego. Mają jakiegoś deala z asusem.
Odpisz
8 lutego 2017, 13:03
Na tej stronie rekomendują tego samego laptopa do wszystkich gier, nawet lepszych. Z ciekawości weszłam w wymagania GTA SA (chociaż jakieś wygórowane nie są), do gry z 2006 rekomendują laptopa z 4 GB grafiki, serio. Nie mówię, że te 4 GB to dużo, ale bez przesady.
Odpisz
8 lutego 2017, 13:13
2006? Ja mam GTA 5 gram na najniższych ale wszystko ładnie działa (dla mnie grafika nie jest ważna)
Powiem ci potem ile mam jak gram FPSów
Odpisz
8 lutego 2017, 14:07
@dawidos1212: San Andreas. Chodziło o San Andreas.
Odpisz
8 lutego 2017, 16:18
To dziwne. Bo 4G graficznej to wpi**ziec dużo...
Odpisz
8 lutego 2017, 17:58
Oh,mój błąd, przepraszam.
Odpisz
8 lutego 2017, 12:12
"Grafika lepsza niż w Descencie"
Odpisz
8 lutego 2017, 11:10
PC Master Race
Odpisz
20 lutego 2017, 16:32
Yyy... Ok
Odpisz
20 lutego 2017, 18:05
@marcel22205: jesiu ja tylko napisałem "pc master race" i jakby wszyscy się rzucają hurr durr /s
Odpisz