Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jeszcze jak
Pozdrawiam świetliki
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Północne Węgry
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 sierpnia 2019, 13:44
Ta jasne chyba ku.wa spis treści części 1
Odpisz
12 lutego 2017, 13:46
To nie jest jabłko, mam dowody.
Odpisz
4 maja 2017, 11:04
@YouVlog: *japko
Odpisz
4 maja 2017, 11:33
@mozozaur: Przecież mówię
Odpisz
4 maja 2017, 22:03
@YouVlog: A no tak
Odpisz
Edytowano - 12 lutego 2017, 13:29
"HAHHAHAHAHAHABHAGAGAHAHGEGEVEJEOWBGEIWVDUXJWVDUSJ2HDOW" ~Japko 1702
Odpisz
4 maja 2017, 11:05
@Princess_Unattainable: nie
Odpisz
12 lutego 2017, 22:47
To nawet nie jest spis treści w moim przypadku...
Odpisz
12 lutego 2017, 20:31
weś ty sie naucz pisadź japuko się pirze
Odpisz
12 lutego 2017, 16:34
Prawie wszystkie się zgadzają tyle że...
żaden z nich nie pasuje.
Odpisz
8 lutego 2017, 17:02
A tutaj powody, dla których powinieneś mieć dziewczynę:
Odpisz
12 lutego 2017, 15:49
@bartek29820: Aż dam strzałkę w górę
Odpisz
12 lutego 2017, 14:32
To jest kura panie generale
Odpisz
12 lutego 2017, 11:58
ręka się nie liczy?
Odpisz
12 lutego 2017, 11:44
1. Jestem brzydki
2. Jestem gruby
dwa
Odpisz
12 lutego 2017, 11:37
Zerwała ze mno? O ne D:
Odpisz
12 lutego 2017, 10:10
A jak dziewczyny to czytają?
Odpisz
12 lutego 2017, 10:46
@AkiShirai7: Dziewczyny mające dziewczyny z uśmieszkiem czytają komentarze
Odpisz
12 lutego 2017, 11:10
@Reinata_: Kiedyś napisałam kumplowi tak:
- Eeej, ile lasek już wyrwałeś?
- 0.
- Mogę Cię pocieszyć, ja też nie wyrwałam żadnej.
- Ale ty nie jesteś homo.
- No właśnie, to żadna pociecha xd
I nie rozumiem, to Ty masz dziewczynę będąc dziewczyną? No i co z tego?
Odpisz
9 lutego 2017, 16:54
No dobra, Bożydary, jakiej czcionki wy używacie?
Odpisz
8 lutego 2017, 16:43
To uczcie, gdy wiesz że w sumie jesteś spoko, ale to Laski jakie znasz są puste.
Odpisz
12 lutego 2017, 10:15
Chciałbyś być spoko.
Odpisz
8 lutego 2017, 11:51
Wal sie japko
Odpisz
8 lutego 2017, 11:55
@Niszczyiel: nie wiem czemu ale przez twoj komentarz oplułem telefon
Odpisz
8 lutego 2017, 15:48
@Jeraszko: A mi latwiej wyszlo gowno z dupy po zobaczeniu twojego avka kappa albo I... bez ;)
Odpisz