>bądź mną
>rok temu w walentynki
>cinema city
>podchodzisz do kasy i chcesz kupić bilet
>pani pyta się czy dwa
>odpowiadasz że jeden
>odchodzisz przypominając sobie że są walentynki
>gdzieś tam w środku płaczesz
>done
;-;
Czy tylko mnie nudzą już te wszystkie obrazki o tym jak nienawidzicie walentynek i w ogóle żyjecie w depresji tylko oglądając Netflixa i przeglądając internet?
"Wszyscy wokół". Tak, wszyscy. Zwłaszcza te 54 osób które mówią, że są samotne. Nie jesteś jakimś tam wyjątkowym przegrywem, który samotnie jedyny kroczy przez życie.
Komentarze
Odśwież28 października 2019, 01:46
Mam wielu chłopaków, żaden KU*WA nie istnieje
Odpisz
8 lutego 2017, 18:01
A mam na to wywalone bo za wcześnie bym za chłopakami patrzyła.
Odpisz
9 lutego 2017, 23:20
@creeper_girl: Teraz, to trzeba czuć ciepło chłopców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
9 lutego 2017, 23:01
a jak nie mam maca?
Odpisz
9 lutego 2017, 13:47
A ja po prostu odpalam GTA i idę zabijać prostytutki i pary w parkach.
Odpisz
9 lutego 2017, 13:49
@TheGreatcat: Heh ja też. Chyba nigdy nie znajdę chłopaka.
;-;
Odpisz
Edytowano - 9 lutego 2017, 14:11
@xmrocznax: A, ja dziewczyny ;-;
Odpisz
9 lutego 2017, 21:23
Me 2 ;_;
Odpisz
9 lutego 2017, 22:52
@TheGreatcat: Ja robię to samo! Tylko, że bez GTA
Odpisz
9 lutego 2017, 22:21
>bądź mną
>rok temu w walentynki
>cinema city
>podchodzisz do kasy i chcesz kupić bilet
>pani pyta się czy dwa
>odpowiadasz że jeden
>odchodzisz przypominając sobie że są walentynki
>gdzieś tam w środku płaczesz
>done
;-;
Odpisz
Edytowano - 9 lutego 2017, 21:36
Czy tylko mnie nudzą już te wszystkie obrazki o tym jak nienawidzicie walentynek i w ogóle żyjecie w depresji tylko oglądając Netflixa i przeglądając internet?
Odpisz
9 lutego 2017, 19:25
Jestem singlem, jestem szczęściarzem
Odpisz
Edytowano - 9 lutego 2017, 15:50
Valentine's day is coming.
Odpisz
9 lutego 2017, 13:49
No i zajebiście :^)
Odpisz
9 lutego 2017, 13:42
"Wszyscy wokół". Tak, wszyscy. Zwłaszcza te 54 osób które mówią, że są samotne. Nie jesteś jakimś tam wyjątkowym przegrywem, który samotnie jedyny kroczy przez życie.
Odpisz
8 lutego 2017, 21:12
Odpisz
8 lutego 2017, 17:39
ja w walentynki: (event jest)
Odpisz
8 lutego 2017, 20:33
@benben7: prawdopodobieństwo złapania samicy pikachu wzrasta o 70%.....
Odpisz
8 lutego 2017, 20:34
@wampirra107: nope.
Odpisz
8 lutego 2017, 20:36
@benben7: czyli nawet w pokemonach nie znajdziesz dziewczyny : /
Odpisz
8 lutego 2017, 20:59
@wampirra107: ale znalazłem to
Odpisz
8 lutego 2017, 21:00
@benben7: Ten język....
Odpisz
8 lutego 2017, 17:20
w multikinie w walentynki odbędzie się coś takiego jak ,,antywalentynki grozy''
kto chętny?
Odpisz
8 lutego 2017, 17:23
@wampirra107: twoje koty napewno nie
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2017, 17:44
@wampirra107: Ja bym poszedł :p
Odpisz
8 lutego 2017, 18:23
@wampirra107: a w jakim mieście?
Odpisz
8 lutego 2017, 20:25
@Kadzio: ,,podążaj za smogiem...''
Odpisz
8 lutego 2017, 20:25
@wampirra107: a to niedaleko, Kraków?
Odpisz
8 lutego 2017, 20:37
@Kadzio: nom
Odpisz
8 lutego 2017, 20:41
@wampirra107: planuj seans a spotkamy się w g krakowskiej
Odpisz