Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Z klasą się trzeba urodzić
Mało znany szczegół
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lutego 2017, 16:39
Kto też nie ogląda telewizji ? Pochwalcie się od jak dawna (ja od 3 lat)
Odpisz
11 lutego 2017, 17:31
@Kira1987: Od 7 miechów
Odpisz
11 lutego 2017, 23:26
@Kira1987: Ja od 3 godzin
Odpisz
12 lutego 2017, 02:42
@Kira1987: Zamiast oglądania siedzisz i przeglądasz internet? Rzeczywiście jest się czym chwalić
Odpisz
12 lutego 2017, 15:12
@cichy3215: Raczej chodziło mi o to, że zapisałam się na dużo dodatkowych zajęć i skupiam się na hobby :) Ale nie zaprzeczę, używam internetu.
Odpisz
12 lutego 2017, 20:21
@cichy3215: Nie, ja też sporo rysuję ( ALE NA KARTCE!) i czytam
Odpisz
15 lutego 2017, 11:33
@Kira1987: Niezupełnie o to mi chodzi. Po prostu są osoby które oglądają telewizje po 5 h dziennie, a później zamiast tego grają na komputerze czy coś i się chwalą,że już nie oglądają tv. skoro Ty do tych nie należysz to z góry przepraszam :).
Odpisz
15 lutego 2017, 22:09
@Park_Jiminnie: Dzisiaj oglądałem
Odpisz
17 lutego 2017, 17:04
@cichy3215: Nic się nie stało :D Ale tak szczerze, to nie spotkałam osoby która by się chwaliła, ze nie ogląda telewizji, a za to cały czas poświęcała na internety. No, ale różni ludzie chodzą po tym świecie
Odpisz
8 lutego 2017, 17:50
Tru.
Odpisz
12 lutego 2017, 00:28
@krzysiu03: mna
Odpisz
12 lutego 2017, 08:46
@Park_Jiminnie: Była kropka na końcu mojego komentarza, więc nie możesz dokończyć. Szach mat.
Odpisz
11 lutego 2017, 22:29
Takie prawdziwe ;_;
Odpisz
11 lutego 2017, 20:15
A jak są reklamy to wyp***dala poza skalę 0-100
Odpisz
11 lutego 2017, 21:38
@Metal_Head: Niestety
Odpisz
11 lutego 2017, 16:38
To masz chyba TV z 1999 roku
Odpisz
8 lutego 2017, 18:27
Chyba że masz tylko dwa wybory ... bo ci się spieprzył guzik i masz albo na mega cicho albo tak że ci łeb pęka. Oczywiście samo się przełącza z 0 na 100 i odwrotnie. Kilka godzin zajęło mi ustawienie dobrej głośności :'(
Odpisz