Historia małego przyjaciela
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Jakby trochę nie fair
Niegrzeczny Oskarek
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Trzykrotny T
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 czerwca 2021, 11:13
Świetna historyjka
Odpisz
11 lutego 2017, 14:42
Na jakim tumblrze zostało to znalezione?
Odpisz
8 lutego 2017, 19:14
tylko ja o tym pomyślałem?
Odpisz
10 lutego 2017, 22:43
@benben7: Tak.
Odpisz
10 lutego 2017, 22:20
poda ktoś linka do oryginalnego postu?
Odpisz
8 lutego 2017, 19:13
zróbmy własną jejową historyjkę obrazkową. Ja zaczynam. Przedstawiam wam tego ziomka. Nawet nie wiem czym lub kim on jest. Wygląda na smutnego. Zakolegowałem się z nim i z tego co mi powiedział to doskwiera mu samotność. Nie gadalismy zbyt długo bo znam go ledwo 30 sekund. Nikomu nie przeszkadza po prostu sobie jest.Mam nadzieje ze go polubicie.
Odpisz
8 lutego 2017, 19:17
@Sebzer: hOi
Odpisz
8 lutego 2017, 19:19
@Sebzer: dam mu kolegę do zabawy
Odpisz
8 lutego 2017, 19:23
@benben7: no to dorysuj tego arbuza do tego ziomeczka a nie tylko wklejasz gotowe zdjęcie.Albo sie postaracie z tą historyjka albo gówno z tego wyjdzie :(
Odpisz
8 lutego 2017, 19:24
@Sebzer: nie umiem rysować :(
Odpisz
8 lutego 2017, 19:25
@benben7: *daje zabawkę*
Odpisz
8 lutego 2017, 19:27
@Sebzer: Kolega dla tego czegoś
Odpisz
8 lutego 2017, 19:28
@benben7:
Odpisz
8 lutego 2017, 19:29
@FoxyFox987: NIE WKLEJAĆ GOTOWYCH ZDJĘĆ. MUSICIE SAMI RYSOWAĆ Tak jak na obrazku powyżej. JEJACY POSTARAJCIE SIE WIEZE W WAS. Jest tu na pewno wiele osób ktore maja talent i moga sie dolaczyc albo po prostu maja ciekawy pomysł na historyjke i wiedza co to paint.
Narazie mamy tyle: Nasz smutny ziomuś nagle spotyka dziwnego arbuza. Co dalej sie wydarzy?
Odpisz
8 lutego 2017, 19:30
@benben7: już dorysowałem za ciebie :/
Odpisz
8 lutego 2017, 19:31
@Sebzer: No dalej jejowicze dodajcie coś od siebie.
Odpisz
8 lutego 2017, 19:32
@Sebzer: *odrabiam lekcje i nie mogę*
Odpisz
8 lutego 2017, 19:32
@Sebzer: Ale mój obrazek sam zrobiłem ...
Odpisz
8 lutego 2017, 19:32
@Sebzer: ;-;
Odpisz
8 lutego 2017, 19:33
@Sebzer: Kiedy chcesz stworzyć historyjke ale nie ma normalnej osoby z którą mógł byś to zrobić .. znam ten uczuć
Odpisz
8 lutego 2017, 19:33
@Sebzer: Kiedy nikt nie rozumie twojego pomysłu
Odpisz
8 lutego 2017, 19:42
@benben7: Ziomuś nigdy nie widział takiego przedmiotu i postanowił go zbadać...
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2017, 19:44
@Sebzer: Z przykrością ci to mówie, ale to chyba nie podziała
Odpisz
8 lutego 2017, 19:55
*Daje mu pyszny soczek ze słomką*
Odpisz
8 lutego 2017, 20:55
właśnie do mnie dotarło ze nikt nie umie w tą zabawę
Odpisz
8 lutego 2017, 20:59
@Sebzer: Ja okrywam małego ziomeczka kocem, aby mu nie było zimno.
Odpisz
8 lutego 2017, 21:48
Po pierwsze to ziomusia boli macka bo ten durny arbuz stoi mu na niej a po drugie właśnie przyszedł DEMON ZŁY! POTWÓR ZŁY! CZCZI SZATANA ODDANY! I postanowił zjeść sobie ziomeczka na obiad
Odpisz
8 lutego 2017, 21:50
@Sebzer: I już go nie ma
Odpisz
8 lutego 2017, 22:01
chyba nie lubi owoców bo nie zjadł arbuza
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2017, 22:09
DEMON ZŁY! POTWÓR ZŁY! SZATANOWI ODDANY! Jest nadal głodny! Ziomuś mu nie smakował ( a piłkę zjadł okazjonalnie) więc go wypluł. Ale arbuz wygląda smakowicie...
Odpisz
8 lutego 2017, 22:11
@Sebzer: [Gwiazdka] (nie działą mi "8") Ziomuś
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2017, 22:13
@benben7: no właśnie kiedy ten komentarz dodałeś rysowałem to co juz mozesz zobaczyc powyżej
Odpisz
8 lutego 2017, 22:15
@Sebzer: ale ten arbuz sra....
Odpisz
8 lutego 2017, 22:16
@benben7: Demonowi to nie przeszkadza.
Odpisz
8 lutego 2017, 22:17
@Sebzer: ok...
Odpisz
9 lutego 2017, 22:01
@Sebzer: .
Odpisz
9 lutego 2017, 22:02
@polskigracz8: ,
Odpisz
9 lutego 2017, 22:12
@benben7: !
Odpisz
9 lutego 2017, 22:15
@Sebzer: ¡
Odpisz
9 lutego 2017, 22:20
@benben7: ∆
Odpisz
10 lutego 2017, 18:36
@Sebzer: Będę wskrzeszał ziomka z jeszcze większą siłą
Odpisz
10 lutego 2017, 18:32
To jest prawdziwa wola walki
Odpisz
10 lutego 2017, 18:29
5/5 i do ulu
Odpisz
10 lutego 2017, 18:26
z tego powinno postać anime.
Odpisz
10 lutego 2017, 18:13
btw...
mały "przyjaciel" każdą dziewczynę nawiedzi
Odpisz
8 lutego 2017, 18:45
Z małego gluta z nogami do pro koksa z ostrzami
o kurde ale rymy
Odpisz
8 lutego 2017, 18:49
To nie są rymy.
Odpisz
8 lutego 2017, 18:51
@Mycha2001: - rymy dokładne
- np. wodzie ? lodzie, boju ? pokoju.
- rymy niedokładne
- asonans, rym oparty na identyczności samogłoskowej, np. woda - droga
- konsonans, rym oparty na identyczności spółgłoskowej, np. warg - dróg.
Odpisz
8 lutego 2017, 19:07
@Mycha2001: Ale to są rymy, bo nogami - ostrzami. W dodatku dokładne.
Odpisz
8 lutego 2017, 19:38
Odpisz
8 lutego 2017, 19:38
@Freakok222: Czemu?
Odpisz
8 lutego 2017, 19:50
Bierzesz na poważnie komentarz w internecie. Nie tak się to obsługuje
Odpisz
8 lutego 2017, 21:57
@Freakok222: No ale uważasz że jestem jakiś rakotworczy czy cos innego że chcesz abym wyszedl z internetów?
Odpisz
9 lutego 2017, 09:28
tak
Odpisz
9 lutego 2017, 09:38
@Freakok222: No to raczej ty jesteś rakiem bo ja w moich poprzednich wypowiedziach pod tym obrazkiem nie zauważyłem nic rakotwórczego
Odpisz
8 lutego 2017, 21:36
tu wygląda ja Vegeta
Odpisz
8 lutego 2017, 21:43
@Piotro165: bo tak mial wygladac ty masz dalna?
Odpisz
8 lutego 2017, 22:07
@Kubox123456: downa się pisze
Odpisz
8 lutego 2017, 22:58
@Piotro165: dzienki ze mi napisales
Odpisz
8 lutego 2017, 23:04
@Kubox123456: dzięki*
Odpisz
9 lutego 2017, 00:06
@Piotro165: spoko ziomek ;]]]]]]]]
Odpisz
9 lutego 2017, 00:20
@Kubox123456: hyhy
Odpisz
8 lutego 2017, 19:50
Nazwę go Mr. Bloo
Odpisz
8 lutego 2017, 18:38
Daje 5 choćby dlatego że chciało ci się pie#dolić z tłumaczeniem. Sam tłumaczę i bardzo szanuje
Odpisz
8 lutego 2017, 18:32
byo
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2017, 18:33
@RussiaBall: Nie, dodano kilka obrazków. (Dokładnie 8 obrazków).
Odpisz