Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Lekko nie będzie
Rel
Można, tylko trzeba wstawać rano
Tymi się chodzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 marca 2022, 15:01
Dupa widać
Odpisz
8 lutego 2013, 20:50
tak jej zaj*bał że jeszcze pewnie do teraz leży XD
Odpisz
18 maja 2021, 19:52
@malaho2000: legenda głosi że jeszcze leży
Odpisz
8 lutego 2013, 12:24
dres ***ny - nie umie się bawić.
czasem mi się wydaje, że tacy ludzie nie wykorzystują tak dużo potencjału mózgu jak np ja.
Odpisz
8 lutego 2013, 12:33
@Paulius: nie wszyscy są tak mądrzy i mają taką wiedzę o świecie i społeczeństwie co ty :D
Odpisz
8 lutego 2013, 13:38
@Paulius: Po pierwsze: To nie jest dres.
Po drugie: To było ustawione.
Po trzecie: Jest wielu ludzi którzy by się ze strachu na nią ruzcili i zaczęli napie*dalać !!!
Odpisz
8 lutego 2013, 15:51
@KochamPolskieDrogi: czyli ma się rozumieć - jak ciebie napadnie szaleniec z nożem to napierasz na niego, zamiast uciekać. logika...
Odpisz
8 lutego 2013, 17:32
@Paulius: Cytuję:"Jest wielu ludzi którzy by się ze strachu na nią rzucili"
Co nie oznacza że chodzi od razu o szaleńca z nożem i że ja bym tak zrobił ale inni może i tak.
Je*niesz takiemu szybko z buty to się położy na ziemi jak długi
Odpisz
8 lutego 2013, 18:36
@Paulius: Tak, uciekaj z zamkniętej windy.
Odpisz
8 lutego 2013, 20:28
@KochamPolskieDrogi: Albo on cię jebnie nożem, jeśli mowa o gościu z nożem.
Nóż nożowi nie nożowy, chyba że chodzi o nożyk...
5/5
Odpisz
8 lutego 2013, 21:08
@Paulius: To nie jest śmieszne kiedy ofiara żartu ma słabe serce.
Doceniam twoje poczucie humoru, ale w pewnym sensie taka reakcja
jest dla mnie zrozumiała. TO CHOLERNIE GŁUPI ŻART.
.
Odpisz
8 lutego 2013, 22:33
tja... kochasz przemoc.
Odpisz
8 lutego 2013, 22:49
@kolkav5: "Nóż nożowi nie nożowy" ?????
Odpisz
9 lutego 2013, 12:06
@KochamPolskieDrogi: Nie ważne xD
Odpisz
10 lutego 2013, 18:17
@Paulius: @Paulius:Czy ja powiedziałam coś w stylu "ja też na pewno bym tak zrobiła"?
Myślę, że osoba o słabych nerwach po czymś takim zacisnęła by pięści
i nie zastanawiała by się już co dalej robić. Jaka jest pierwsza myśl która
wpadnie człowiekowi do głowy w takiej sytuacji? ATAK
Odpisz
3 marca 2013, 12:57
@Paulius: E, pitolisz, też bym tak zrobił. Żaden *** mnie nie będzie straszyć. :P
Idiota z nożem? Jeśli wiesz co robić, nie jest on większym zagrożeniem. Zwłaszcza, kiedy jest idiotą.
Odpisz
3 marca 2013, 13:49
@chupacabra001: stary to dodano tu wieki temu, i przypominasz mi teraz o najgorszym moim komentarzu?
***a, nie spodobał mi sie ten koleś po prostu.
Odpisz
3 marca 2013, 14:26
@Paulius: Spokojnie. :-)
Odpisz
9 lutego 2013, 22:31
na balu pamiętam jak w szatni ja i mojich 2 kolegów szykowali się na bal ja patrzałem i nagle ktoś zgasił swiatło 1 kolegs darł się aaaaaa booże a2 pobiegł do guzika by włączyć światło i gdy włoczył stał przed nim szkielet kostium a on kopnął go w brzuch potem 2 razy w głowe z ręki a potem pobiegł na góre krzycząć zabiłem potwora jupi jupi hehehehe\
Odpisz
9 lutego 2013, 22:27
dzieci jak ktoś cię napadne nożem stary dobry dziadek mówi wam tak walic pomiędzy nogi a jeśli kobieta to w głowe hehehe
Odpisz
9 lutego 2013, 22:24
facet :coś nie tak z światłem
kobieta:tak
kobieta: aaaaaaaa boże
facet: a masz ........... uciekajmy z tąd
kobieta:racja
Odpisz
9 lutego 2013, 11:17
i mają mogli nie robić sb z ludzi żartów :D
Odpisz
9 lutego 2013, 12:37
masz racje heh :p
Odpisz
8 lutego 2013, 19:08
ja bym tak samo zrobił-straszą ludzi,a jakby ktoś dostał zawału?
Odpisz
8 lutego 2013, 17:36
jakby tym z just kidding tak jebneli to... biedne dziecko!
Odpisz
8 lutego 2013, 17:22
Odrazu z buta na morde.
Odpisz
8 lutego 2013, 16:45
To fake idioci....
Odpisz
8 lutego 2013, 16:44
hahahahha
Odpisz
8 lutego 2013, 14:55
Może to nauczy tych kawalarzy zaprzestania takich kawałów
Odpisz
8 lutego 2013, 14:46
desperacja może wszystko
Odpisz
8 lutego 2013, 14:24
JEB JEB JEB też pewnie bym tak postąpił ze strachu ;p
Odpisz