Nowe DLC. Niestety nic nie wiemy, bo nikt nie odważył się zagrać
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zapraszamy
Przerwa na herbatkę
Rel
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 marca 2018, 16:31
cotodlc
Odpisz
13 lutego 2017, 10:57
"Mamusiu chce obiadek!"
Odpisz
12 lutego 2017, 07:13
Ramzes jako PiramidHead?
Odpisz
12 lutego 2017, 16:22
To Biohazard, nie Silent Hill
Odpisz
12 lutego 2017, 16:34
@WebsTer230: O kuwa, niedopatrzałem. Przepraszam za mój debilizm
Odpisz
12 lutego 2017, 17:52
Spoko zią, każdemu się zdarza
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2017, 23:52
Co jak co, ale nowy resident evil to jest dobra gra.
Odpisz
9 lutego 2017, 01:14
@xAzumiKx: a ktoś tu mówi że nie? :v
Odpisz
9 lutego 2017, 07:05
@xAzumiKx: Tak, ale pod koniec to zwykla strzelanka
Odpisz
Edytowano - 9 lutego 2017, 12:37
@LotewskiChlop: ale nie chodziło oto przypadkiem w tej serii? o zabijanie i strach?
Odpisz
9 lutego 2017, 14:50
Ale początek to byl taki malo strzelankowy. Za duzo strzelania
Odpisz
9 lutego 2017, 15:00
@LotewskiChlop: RE VII mogłoby być oddzielną grą, wtedy osiągnęłaby wiekszy sukces.A przynajmniej ja tak myśle.
Odpisz
9 lutego 2017, 18:44
@crimzon: ale o co chodzi z tym [biohazard]
Odpisz
9 lutego 2017, 20:03
@ponczeq: Znaczy sie w Japonii, ojczyznie RE, seria od poczatku nazywala sie biohazard,a w reszcie swiata nazywa sie resident evil.A tu w japoni gra nazywa sie Biohazard:Resident Evil, a w reszcie swiata na odwrot.
Odpisz
12 lutego 2017, 07:28
@crimzon: dzięki... też się trochę zastanawiałem
Odpisz
12 lutego 2017, 07:50
@xAzumiKx: Dobra do pierwszych 2-3 godzin. Potem zamienia się w bezsensowny szit. Straszny jest tylko prolog. Jeśli grę widzicie po 100zł - bierzcie. Ale naprawdę nie jest warta ceny 270zł...
Szczerze to uważam że zmarnowałem hajs, mogłem przejść tylko Teaser i kupić dwie jakieś dobre gry, a nie RE7
Odpisz
12 lutego 2017, 09:53
@jaccku321: Resident evil Nie kosztuje 200zl?
Odpisz
12 lutego 2017, 09:57
@Mrkisiowskyy: na konsole tak
Odpisz
Edytowano - 12 lutego 2017, 10:04
@Mrkisiowskyy: Zależy od sklepu obecnie, ale w dniu premiery miał zaklepane dokładnie 269.99zł w każdych sklepach (wyjątkiem są sklepy w których RE można było kupić już wcześniej, bo zamówili grę z amerykańskiego lub japońskiego wydania)
Odpisz
12 lutego 2017, 11:01
@jaccku321: g2a
Odpisz
12 lutego 2017, 11:26
Jakby chodziło o zabijanie i strach, to zrobili by grę o obozie zagłady.
Odpisz
12 lutego 2017, 11:04
Go tell aunt Miuriel..
Odpisz
8 lutego 2017, 23:47
co?
Odpisz
8 lutego 2017, 23:48
@RussiaBall: nowy resident evil
Odpisz
8 lutego 2017, 23:52
@PanSowa12: dalej nie ogarniam
Odpisz
8 lutego 2017, 23:57
@RussiaBall: chojrak tchórzliwy psiok
Odpisz
8 lutego 2017, 23:57
@PimpekLord: i co to ma do gry?
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2017, 23:58
@RussiaBall: gra odbywa się w domu naprawdę powalonej rodziny
Odpisz
8 lutego 2017, 23:59
@PanSowa12: aha
Odpisz
9 lutego 2017, 00:28
@RussiaBall: Russia jest dom z bajki na środku pustkowia i podpisane logiem gry ale nawiązanie do bajki , rozumiesz po internetowemu?
Odpisz
12 lutego 2017, 08:04
@RussiaBall: np odetnięcie ręki w tym domu to norma
Odpisz
12 lutego 2017, 10:20
@PanSowa12: Rodzina była normalna to Eveline wszystkim zarządzała.
Odpisz
12 lutego 2017, 10:24
@Adi34: Dzięki za spojler
Odpisz
12 lutego 2017, 10:31
@rogaliq: Nie ma za co
Odpisz
12 lutego 2017, 09:58
RE7 ssie :v
\________/
Odpisz
12 lutego 2017, 09:01
To jest genialne !
Odpisz
12 lutego 2017, 07:43
bo nikt nie odważył si...
Odpisz
9 lutego 2017, 12:48
5 bo Chojrak
Odpisz
9 lutego 2017, 13:49
@WebsTer230: bajka dzieciństwa
Odpisz
8 lutego 2017, 23:50
Odpisz
9 lutego 2017, 00:39
heh.
Odpisz
9 lutego 2017, 10:22
W którym to było odcinku °-°
Odpisz
9 lutego 2017, 13:06
@WebsTer230: s4e12 Zemsta bibliotekarki
Odpisz
9 lutego 2017, 13:43
Dzięki bardzo
Odpisz
9 lutego 2017, 09:39
To była fajna bajka tylko troche się jej bałem
Odpisz
9 lutego 2017, 12:29
@Jasnowidz: trochę ? Ja w ch*j. Szczególnie kiedy była mumia albo ten księżyc
Odpisz
9 lutego 2017, 11:42
Odpisz
9 lutego 2017, 06:36
To wiele wyjaśnia
Odpisz