Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ojciecpolecial

16 lutego 2017, 18:03

Zepsute. Powinno być G-pumpkin czyli
G-dynia a jest gumpkin czyli coś w stylu Gynia

Avatar
Konto usunięte

9 lutego 2017, 15:13

Wszyscy śmieją się z Tuska bo słabo umie w angielski, a tymczasem większość z nich mówi can't przez "e"oraz mówi komfortejbyl zamiast kamftbl :I

Avatar RevanShan

Edytowano - 9 lutego 2017, 15:26

"Can't" przez 'e' to, że tak to ujmę: "Wersja amerykańska". Więc jest poprawna. Ale większość o tym nie wie...

Avatar
lolman533

9 lutego 2017, 15:44

Komftybul

Avatar
Konto usunięte

9 lutego 2017, 19:40

@RevanShan: Wiem o tym, tyle, ze każdego kogo znam, mówi "cen't" i uwaza, iz mówi po brytyjski, a ja mówiąc "can't" jestem nazywany Kanadyjczykiem ( btw Kanada jest spoko )

Avatar Nanook

16 lutego 2017, 10:07

@RevanShan: No właśnie, że nie jest poprawna. Nawet Amerykanie nie powiedzą kent. Ta samogłoska to szwa czyli coś pomiędzy "a" i "e", co jest dość trudne do wypowiedzenia dla ludzi uczących się angielskiego nieważne jakiej odmiany.

Avatar PAZDAN

16 lutego 2017, 15:28

To jeszcze nic wyobraź sobie " landyn ".

Avatar RevanShan

16 lutego 2017, 16:24

@Nanook: Amerykanie spokojnie powiedzą, i mówią to przez "e", bo jest to dla nich swoiste skrócenie, i ułatwienie wymowy. Z amerykańskiego angielskiego "can't" 'powinno' się przytaczać przez "æ", tylko tak jak pisałem, oni to sobie skrócili i ułatwili, więc mają "can't" przez "e" i żyją z tym, mówią tak, i dla nich jest to poprawne. Dodatkowo taka forma musiała się przyjąć, bo jeśli przyjedzie do nich np. 10 mln. osób, mówiących przez "e" z własnej nieświadomości, i będzie ich przybywać co roku, to taka forma mimowolnie stanie się poprawna, i też taka jest...

Avatar Nanook

16 lutego 2017, 17:22

@RevanShan: Uwierz mi że Amerykanie, którzy urodzili i wychowali się w USA naprawdę nie skracają sobie tego can't. Nie mają nawet po co to robić, ponieważ są bardziej przyzwyczajeni do mówienia z szwa niż bez szwa. Mieszkałem trochę (2 miesiące) w USA i mogę cię zapewnić, że nie słyszałem by ktokolwiek poza kilkoma Murzynami wymawiał can't nie inaczej jak kænt.

Avatar
Konto usunięte

9 lutego 2017, 14:46

"Gpumpkin"

Avatar BabkaZmarihuano

9 lutego 2017, 12:47

czemu ten obrazek ma taką niską ocene

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Frustrujące

Nigdy na to nie wpadną

Najbardziej realistyczny spośród modów

Fergus

Przerwa na herbatkę

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka