Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Fergus
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Nie są aż takie pyszne
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 lutego 2017, 18:03
Zepsute. Powinno być G-pumpkin czyli
G-dynia a jest gumpkin czyli coś w stylu Gynia
Odpisz
9 lutego 2017, 15:13
Wszyscy śmieją się z Tuska bo słabo umie w angielski, a tymczasem większość z nich mówi can't przez "e"oraz mówi komfortejbyl zamiast kamftbl :I
Odpisz
Edytowano - 9 lutego 2017, 15:26
"Can't" przez 'e' to, że tak to ujmę: "Wersja amerykańska". Więc jest poprawna. Ale większość o tym nie wie...
Odpisz
9 lutego 2017, 15:44
Komftybul
Odpisz
9 lutego 2017, 19:40
@RevanShan: Wiem o tym, tyle, ze każdego kogo znam, mówi "cen't" i uwaza, iz mówi po brytyjski, a ja mówiąc "can't" jestem nazywany Kanadyjczykiem ( btw Kanada jest spoko )
Odpisz
16 lutego 2017, 10:07
@RevanShan: No właśnie, że nie jest poprawna. Nawet Amerykanie nie powiedzą kent. Ta samogłoska to szwa czyli coś pomiędzy "a" i "e", co jest dość trudne do wypowiedzenia dla ludzi uczących się angielskiego nieważne jakiej odmiany.
Odpisz
16 lutego 2017, 15:28
To jeszcze nic wyobraź sobie " landyn ".
Odpisz
16 lutego 2017, 16:24
@Nanook: Amerykanie spokojnie powiedzą, i mówią to przez "e", bo jest to dla nich swoiste skrócenie, i ułatwienie wymowy. Z amerykańskiego angielskiego "can't" 'powinno' się przytaczać przez "æ", tylko tak jak pisałem, oni to sobie skrócili i ułatwili, więc mają "can't" przez "e" i żyją z tym, mówią tak, i dla nich jest to poprawne. Dodatkowo taka forma musiała się przyjąć, bo jeśli przyjedzie do nich np. 10 mln. osób, mówiących przez "e" z własnej nieświadomości, i będzie ich przybywać co roku, to taka forma mimowolnie stanie się poprawna, i też taka jest...
Odpisz
16 lutego 2017, 17:22
@RevanShan: Uwierz mi że Amerykanie, którzy urodzili i wychowali się w USA naprawdę nie skracają sobie tego can't. Nie mają nawet po co to robić, ponieważ są bardziej przyzwyczajeni do mówienia z szwa niż bez szwa. Mieszkałem trochę (2 miesiące) w USA i mogę cię zapewnić, że nie słyszałem by ktokolwiek poza kilkoma Murzynami wymawiał can't nie inaczej jak kænt.
Odpisz
9 lutego 2017, 14:46
"Gpumpkin"
Odpisz
9 lutego 2017, 12:47
czemu ten obrazek ma taką niską ocene
Odpisz