Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Młodzi gniewni
Ostry ten sędzia
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 18 lutego 2017, 11:01
A ja nie rozumiem czemu akurat sebixowe nazewnictwo. Jak dla mnie to imiona jak każde inne.
Odpisz
22 października 2017, 01:33
@hardkor968: No... Nikola, to jeszcze tak, ale Jessica... Brajan... To są, do cholery, imiona zagraniczne! Amerykańskie! W Polsce powinny być polskie imiona, a w Ameryce amerykańskie!
Odpisz
13 lutego 2017, 18:18
zaa dłuuuugieee
Odpisz
Edytowano - 13 lutego 2017, 17:21
Czy tylko ja uważam że tego typu obrazki były lepsze gdyby nikt nie robił z nich na siłe demotywatora ze słabym komentarzem?
Odpisz
Edytowano - 13 lutego 2017, 14:02
to jest Dżesika ! A nie jakaś tam Jessika
pff kto takie imię dał by swojemu 500 plus znaczy się dziecku
~typowa Dagmara z Patoli
Odpisz
13 lutego 2017, 14:06
@Pegi20: nie mogę już dodać zdjęcia więc daje w kom.
Odpisz
10 lutego 2017, 18:51
Akurat Nikola to nawet ładne imię :/
Odpisz
13 lutego 2017, 12:12
@Nowa_Na_Jeja: Z tego co mi się wydaje to imię Nikola już od dosyć długiego czasu obecne jest w Polsce, a taka Jessica to już typowo niepolskie imię. Więc jak dla mnie to tylko niedopatrzenie w wypowiedzi osoby na obrazku.
PS. Mi też się podoba to imię.
Odpisz
13 lutego 2017, 13:57
@Nowa_Na_Jeja: np Nikola Tesla
Odpisz
10 lutego 2017, 02:44
to ostatnie zdanie mnie nie dziwi
Odpisz
10 lutego 2017, 02:54
@MR_Lizard: bez kitu, to jest tak, że jak nazwiesz swoje dziecko "Dżesika" albo "Brajan" albo "Dżejms" z automatu dostaje Zespołu Downa, tak to działa
Odpisz
10 lutego 2017, 07:37
@mikigra8888: Ale hajs się zgadza, bo 4000 zł drogą nie chodzi
Odpisz
10 lutego 2017, 12:59
@Palauball: jednorazowo
Odpisz
10 lutego 2017, 14:23
@Freakok222: Zawsze coś
Odpisz
10 lutego 2017, 10:33
Pewnie dlatego Ją schowali. Tak to byś się zorientowała.
Odpisz
10 lutego 2017, 09:07
Czemu mnie to nie dziwi
Odpisz
10 lutego 2017, 09:45
@Jasnowidz: może przez dwa słowa Jessica i zespół downa
Odpisz
10 lutego 2017, 09:48
@oceanaus: To są trzy słowa
Odpisz
10 lutego 2017, 09:56
@Jasnowidz: no to trzy lepiej?
Odpisz
10 lutego 2017, 09:07
Dobrze, że przynajmniej Jessica, a nie Dżesika.
Odpisz
10 lutego 2017, 07:48
Mi bardzo podobają się imiona francuskie i fajnie by było gdybym dał tak mojemu dziecku
Odpisz
10 lutego 2017, 09:00
Jacques jest nawet fajne.
Odpisz
10 lutego 2017, 07:53
Odpisz
10 lutego 2017, 07:04
Dziecko ma zespół Downa, a rodzice jeszcze ją udupili dając jej takie imię...
Odpisz
10 lutego 2017, 07:39
@lorax12: To nie tak. Gdy nadasz dziecku imię "Dżesika" to po miesiącu ma już zespół Downa.
Odpisz