Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar hardkor968

Edytowano - 18 lutego 2017, 11:01

A ja nie rozumiem czemu akurat sebixowe nazewnictwo. Jak dla mnie to imiona jak każde inne.

Avatar pawlikok

22 października 2017, 01:33

@hardkor968: No... Nikola, to jeszcze tak, ale Jessica... Brajan... To są, do cholery, imiona zagraniczne! Amerykańskie! W Polsce powinny być polskie imiona, a w Ameryce amerykańskie!

Avatar faggas

13 lutego 2017, 18:18

zaa dłuuuugieee

Avatar WitchDoctor

Edytowano - 13 lutego 2017, 17:21

Czy tylko ja uważam że tego typu obrazki były lepsze gdyby nikt nie robił z nich na siłe demotywatora ze słabym komentarzem?

Avatar Pegi20

Edytowano - 13 lutego 2017, 14:02

to jest Dżesika ! A nie jakaś tam Jessika
pff kto takie imię dał by swojemu 500 plus znaczy się dziecku
~typowa Dagmara z Patoli

Avatar Pegi20

13 lutego 2017, 14:06

@Pegi20: nie mogę już dodać zdjęcia więc daje w kom.

Avatar Nowa_Na_Jeja

10 lutego 2017, 18:51

Akurat Nikola to nawet ładne imię :/

Avatar DeadExtreme

13 lutego 2017, 12:12

@Nowa_Na_Jeja: Z tego co mi się wydaje to imię Nikola już od dosyć długiego czasu obecne jest w Polsce, a taka Jessica to już typowo niepolskie imię. Więc jak dla mnie to tylko niedopatrzenie w wypowiedzi osoby na obrazku.
PS. Mi też się podoba to imię.

Avatar Pro100WGebe

13 lutego 2017, 13:57

@Nowa_Na_Jeja: np Nikola Tesla

Avatar MR_Lizard

10 lutego 2017, 02:44

to ostatnie zdanie mnie nie dziwi

Avatar mikigra8888

10 lutego 2017, 02:54

@MR_Lizard: bez kitu, to jest tak, że jak nazwiesz swoje dziecko "Dżesika" albo "Brajan" albo "Dżejms" z automatu dostaje Zespołu Downa, tak to działa

Avatar Palauball

10 lutego 2017, 07:37

@mikigra8888: Ale hajs się zgadza, bo 4000 zł drogą nie chodzi

Avatar Freakok222

10 lutego 2017, 12:59

@Palauball: jednorazowo

Avatar
Konto usunięte

10 lutego 2017, 14:23

@Freakok222: Zawsze coś

Avatar WalterWhite

10 lutego 2017, 10:33

Pewnie dlatego Ją schowali. Tak to byś się zorientowała.

Avatar Jasnowidz

10 lutego 2017, 09:07

Czemu mnie to nie dziwi

Avatar oceanaus

10 lutego 2017, 09:45

@Jasnowidz: może przez dwa słowa Jessica i zespół downa

Avatar Jasnowidz

10 lutego 2017, 09:48

@oceanaus: To są trzy słowa

Avatar oceanaus

10 lutego 2017, 09:56

@Jasnowidz: no to trzy lepiej?

Avatar ciamciol

10 lutego 2017, 09:07

Dobrze, że przynajmniej Jessica, a nie Dżesika.

Avatar
Konto usunięte

10 lutego 2017, 07:48

Mi bardzo podobają się imiona francuskie i fajnie by było gdybym dał tak mojemu dziecku

Avatar
Konto usunięte

10 lutego 2017, 09:00

Jacques jest nawet fajne.

Avatar
Konto usunięte

10 lutego 2017, 07:53

Avatar lorax12

10 lutego 2017, 07:04

Dziecko ma zespół Downa, a rodzice jeszcze ją udupili dając jej takie imię...

Avatar
Konto usunięte

10 lutego 2017, 07:39

@lorax12: To nie tak. Gdy nadasz dziecku imię "Dżesika" to po miesiącu ma już zespół Downa.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Młodzi gniewni

Ostry ten sędzia

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka