Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar BaDinGa_Boy

13 lutego 2017, 22:32

To brzmi realnie, to brzmi sensownie !

Avatar
Konto usunięte

10 lutego 2017, 15:24

Avatar Archeologwinternetach

Edytowano - 13 lutego 2017, 20:41

Rozpoznałem na tym obrazku anime: Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka. Po cyckach. To dziwne?

Avatar WebsTer230

13 lutego 2017, 20:51

Avatar NieLubieNickow

13 lutego 2017, 21:45

@Archeologwinternetach: Teraz też zobaczyłem i rzeczywiście.

Avatar ALKATRAZ

13 lutego 2017, 20:07

dlaczego zdrowi rodzice rodzą dziecko niepełnosprawne?

Avatar Palauball

13 lutego 2017, 20:16

@ALKATRAZ: Zadaj pytanie swojej mamie

Avatar Ashley12c

13 lutego 2017, 20:18

@ALKATRAZ: Bo Dziecko się urodziło za wcześnie.

Avatar MineDan

13 lutego 2017, 20:21

@ALKATRAZ: niektóre cechy są dziedziczne w taki sposób że rodzic jest zdrowy, ale jest nosicielem i wtedy jest jakaś szansa na to że dziecko urodzi się z tą chorobą.

Avatar lorax12

13 lutego 2017, 20:26

@Ashley12c: teraz mnie obraziłeś...

Avatar Ashley12c

13 lutego 2017, 20:29

@lorax12: No co?

Avatar lorax12

13 lutego 2017, 20:32

@Ashley12c: wcześniakiem jestem
Nie jestem niepełnosprawna

Po prostu jestem debilką

Avatar Nemezis_

13 lutego 2017, 20:57

@ALKATRAZ: zalerzy też od dalszej rodziny

Avatar
Konto usunięte

13 lutego 2017, 21:40

@Nemezis_: I trybu życia matki wraz z otoczeniem

Avatar BabkaZmarihuano

13 lutego 2017, 20:32

KALIENTE !

Avatar Hoggehr

13 lutego 2017, 20:11

akurat sobie z jutrzejszej okazji zmieniłem

Avatar Scrollek0802

10 lutego 2017, 11:56

szach mat

Avatar Raczysko

10 lutego 2017, 12:26

@Scrollek0802: z biologicznego punktu widzenie to będzie jego klon

Avatar Maks2603

13 lutego 2017, 20:03

@Scrollek0802: Przybije z kimś piątkę i po kłopocie.

Avatar PolishBananaForever

10 lutego 2017, 11:47

Trochę źle napisane ale masz ode mnie 5

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zdeklasowani znowu

Zaufaj mi, nie znam się na tym

To się nie może nie udać

Przerwa na herbatkę

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka