Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Północne Węgry
Co za przypadek
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To będzie bolało
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 marca 2017, 15:28
Gimby nie znajo
Odpisz
15 marca 2017, 22:35
I'll have two number 9s, a number 9 large, a number 6 with extra dip, a number 7, two number 45s, one with cheese, and a large soda.
Odpisz
Edytowano - 16 marca 2017, 01:00
@MrCharmander: All you had to do was follow the damn train CJ!
Odpisz
15 marca 2017, 22:42
cudowne czasy, legendy nigdy nie umierają, mogliby zrobić dodatek jeszcze
Odpisz
15 marca 2017, 21:55
I strzelanie czołgiem za siebie żeby jechać szybciej
Odpisz
10 lutego 2017, 18:50
Dobra, gdzie to jest? Grałem w GTA SA ale tej górki nie pamiętam.
Odpisz
10 lutego 2017, 19:36
@Corrupted_Core: Naprawde? Ja nie przeszedłem nawet połowy gry a wiem gdzie to jest.
Z tego ci pamiętam to jest na jakiejś górze, chyba Chilliad (mam nadzieje, że dobrze napisałem)
Odpisz
15 marca 2017, 20:53
@dawidos1212: Też nigdy nie wiem jak to sie pisze
Odpisz
Edytowano - 15 marca 2017, 21:55
@Corrupted_Core: Mount Chillad. Pod San Fierro, nad Angel Pine.
Gra się na PYLife to się wie :D
Odpisz
15 marca 2017, 21:44
Ja pamiętam jak w Mad Tracksach był fajny poziom, gdzie można było za pomocą rakiety wyskoczyć na półkę jeździć po sklepie..
#nobodycares
Odpisz
10 lutego 2017, 18:34
Raz grałem w GTA SA i udało mi się dojść tylko do misji ze sprejami.
Tak, wiem że mam braki. Mało też grałem w skyrima... Raz tylko u kumpla...
Nobody cares
Odpisz
10 lutego 2017, 19:50
Ja skończyłem na misji z lowriderami. Nie umiałem nic tam zrobić ;__;
Odpisz
11 lutego 2017, 10:37
klawiatura numeryczna 2 8 4 6
Odpisz
11 lutego 2017, 12:45
ja też
Odpisz
15 marca 2017, 20:53
Ja też
Odpisz
15 marca 2017, 21:17
Je**ć szkołę latania.
Odpisz
15 marca 2017, 21:30
Ja też. Taka gra byla dobra ale się załamałem.
Odpisz
15 marca 2017, 21:21
miałem mpże 5-6 lat. Uwielbiałem mordować ludzi piłą łańcuchową ;-;
Odpisz
15 marca 2017, 20:58
Jedyne co pamiętam to all we had to do was follow the damn train cj
Odpisz
15 marca 2017, 20:55
Sa nandreas, gra tylko do grania
Odpisz
15 marca 2017, 20:58
@Princess_Unattainable: A niby qrva do czego jeszcze?
Odpisz
15 marca 2017, 20:56
Moje dzieciństwo
Odpisz
15 marca 2017, 20:49
polecam poduszkowcem :D
Odpisz
15 marca 2017, 20:45
Można też przeżyć upadek z wieżowca na motocyklu lub rowerze, ale o tym to chyba każdy wie.
.
.
.
.
Raz w GTA V przeżyłem skok ze spadochronem bez spadochronu Trevorem na włączonej umiejętności specjalnej, jeszcze kiedyś indziej zrobiłem to samo Franklinem(bez umiejętności ofc), gra się zbugowała i nie otrzymałem obrażeń przy upadku
Odpisz
15 marca 2017, 20:16
I pomyśleć że ta gra została wydana w 2004.
Odpisz
11 lutego 2017, 00:35
Kiedyś, gdy nie ogarniałem niczego w GTA:SA próbowałem przejść misję, w której trzeba było walczyć (nie pamiętam zbyt dokładnie, co to była za misja), ale nie umiałem zmienić broni, więć waliłem w wszystkich pięściami... Wygrałem...
Odpisz
11 lutego 2017, 08:50
@KalkoPl: ucz mnie mistrzu
Odpisz
11 lutego 2017, 11:15
@PolishBananaForever: Nie wiem, jak to zrobiłem.
Odpisz
15 marca 2017, 20:04
@KalkoPl: Miszcz przemówił!
Odpisz