Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Niegrzeczny Oskarek
Tacy sami, a ściana między nami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 lutego 2017, 22:13
Plakaty z Sailor Moon^^
Odpisz
13 lutego 2017, 09:10
TO THE FAPCAVE
Odpisz
12 lutego 2017, 13:46
Jordan z tvgry approves
Odpisz
12 lutego 2017, 13:30
Było wczoraj.
Odpisz
12 lutego 2017, 13:37
@Broski: tkz. poczekalnia
Odpisz
12 lutego 2017, 13:52
@kasjan132pl: A w sumie... Może faktycznie to widziałem w poczekalni. W takim razie zwracam honor i przepraszam. Za dużo tych memów ostatnio, ale akurat są one dobre na szczęście.
Odpisz
12 lutego 2017, 15:10
@Broski: dlatego lepiej siedzieć tylko na głównej, albo tylko w poczekalni
Odpisz
10 lutego 2017, 20:51
Japońce wynaleźli sposób na przeludnienie.
Odpisz
12 lutego 2017, 13:17
Akurat około 50% tam jest prawiczkami/dziewicami więc ten tego.
Niedługo będzie niedoludnienie.
Odpisz
12 lutego 2017, 13:10
BOŻE, DRUGIE ZDJĘCIE, SPÓŹNIONE ALE DODALI.
Odpisz
12 lutego 2017, 12:56
Powiedz to matce Batmana
Nie istnieje, a Batman jakoś jest
Odpisz
10 lutego 2017, 21:26
http://www.obrazki.jeja.pl/288614,pomysl-o-tym.html
zrób to co w tytule pls
Odpisz
11 lutego 2017, 01:45
@bionic2000: kk
Odpisz
10 lutego 2017, 20:29
Było, dawałam homo-tostera z poduchą.
Odpisz
10 lutego 2017, 20:32
@creeper_girl: co ja
Odpisz
10 lutego 2017, 20:37
Nie ty. To coś
Odpisz
10 lutego 2017, 20:49
@creeper_girl: spóźniłaś się niecałą godzinę
Odpisz
10 lutego 2017, 20:52
@Cheetahir: ?
Odpisz
10 lutego 2017, 20:56
@creeper_girl:
Odpisz
10 lutego 2017, 21:26
@creeper_girl: Jak śmiesz
Odpisz
10 lutego 2017, 19:39
Dlatego wolę anime niż prawdziwe życie.
Odpisz
10 lutego 2017, 20:06
idź się utop w kiblu.
Odpisz
10 lutego 2017, 20:19
@FanNinjaKiwi222: Haha.
Odpisz
10 lutego 2017, 20:29
@FanNinjaKiwi222: : ^)
Odpisz
10 lutego 2017, 20:09
było
Odpisz
10 lutego 2017, 19:38
Miałeś kiedyś uczucie deja vu?
Odpisz
10 lutego 2017, 19:39
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: ohui.jpg
Odpisz
10 lutego 2017, 19:39
Było
Odpisz
10 lutego 2017, 19:36
Było
Odpisz