Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

28 lutego 2017, 22:13

Plakaty z Sailor Moon^^

Avatar kozaczeq

13 lutego 2017, 09:10

TO THE FAPCAVE

Avatar FanKlocucha12

12 lutego 2017, 13:46

Jordan z tvgry approves

Avatar Broski

12 lutego 2017, 13:30

Było wczoraj.

Avatar kasjan132pl

12 lutego 2017, 13:37

@Broski: tkz. poczekalnia

Avatar Broski

12 lutego 2017, 13:52

@kasjan132pl: A w sumie... Może faktycznie to widziałem w poczekalni. W takim razie zwracam honor i przepraszam. Za dużo tych memów ostatnio, ale akurat są one dobre na szczęście.

Avatar kasjan132pl

12 lutego 2017, 15:10

@Broski: dlatego lepiej siedzieć tylko na głównej, albo tylko w poczekalni

Avatar
Konto usunięte

10 lutego 2017, 20:51

Japońce wynaleźli sposób na przeludnienie.

Avatar Cheetahir

12 lutego 2017, 13:17

Akurat około 50% tam jest prawiczkami/dziewicami więc ten tego.
Niedługo będzie niedoludnienie.

Avatar Cheetahir

12 lutego 2017, 13:10

BOŻE, DRUGIE ZDJĘCIE, SPÓŹNIONE ALE DODALI.

Avatar lorax12

12 lutego 2017, 12:56

Powiedz to matce Batmana
Nie istnieje, a Batman jakoś jest

Avatar bionic2000

10 lutego 2017, 21:26

Avatar Cheetahir

11 lutego 2017, 01:45

Avatar creeper_girl

10 lutego 2017, 20:29

Było, dawałam homo-tostera z poduchą.

Avatar
Konto usunięte

10 lutego 2017, 20:32

@creeper_girl: co ja

Avatar creeper_girl

10 lutego 2017, 20:37

Nie ty. To coś

Avatar Cheetahir

10 lutego 2017, 20:49

@creeper_girl: spóźniłaś się niecałą godzinę

Avatar creeper_girl

10 lutego 2017, 20:52

Avatar Cheetahir

10 lutego 2017, 20:56

Avatar
Miche

10 lutego 2017, 21:26

@creeper_girl: Jak śmiesz

Avatar
Konto usunięte

10 lutego 2017, 19:39

Dlatego wolę anime niż prawdziwe życie.

Avatar FanNinjaKiwi222

10 lutego 2017, 20:06

idź się utop w kiblu.

Avatar
Konto usunięte

10 lutego 2017, 20:19

Avatar Cheetahir

10 lutego 2017, 20:29

Avatar polski_cebulak

10 lutego 2017, 20:09

było

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

10 lutego 2017, 19:38

Miałeś kiedyś uczucie deja vu?

Avatar Cheetahir

10 lutego 2017, 19:39

Avatar
Konto usunięte

10 lutego 2017, 19:39

Było

Avatar
lolman533

10 lutego 2017, 19:36

Było

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Niegrzeczny Oskarek

Tacy sami, a ściana między nami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka