Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Powodzenia
Jakby trochę nie fair
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Najbardziej realistyczny spośród modów
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 kwietnia 2018, 20:28
Twoja opinia się nie liczy, gdy masz anime na profilowym. To fakt.
Odpisz
18 sierpnia 2018, 17:12
@Mysz_Komputerowa:
Odpisz
Edytowano - 27 sierpnia 2019, 19:11
@Avcio01: 1. To fakt a nie opinia
2. Nie ma czegoś takiego jak ty to ujołeś "gówniana opinia". Idealnie opisuje to "Są gusta i guściki" mam nadzieje że znasz i rozumiesz.
3. "Twoja opinia to gówno" jest jedynie idiotycznym zdanien wymyślonym przez weebów, gdy jakaś osoba kulturalnie powiedział że nie lubi anime.
Odpisz
18 lutego 2019, 00:37
Co to za anime?
Odpisz
11 lutego 2017, 18:52
Moja koleżanka rozpoznała mnie na Facebooku właśnie przez profilowe z anime. (Nobody cares)
Odpisz
18 lutego 2017, 20:40
@Atsushi: Mnie to obchodzi ! :D
Odpisz
12 lutego 2017, 21:30
Dałbym na fb ale za duże (byłbym wdzięczny gdyby ktoś zedytował).
Odpisz
13 lutego 2017, 22:17
@tomzizek2: Na jakiej zasadzie "zedytował" przyciąć do rozmairów awatara? uciąć napisy czy co?
Odpisz
14 lutego 2017, 14:45
@majki909: Zmniejszyć do rozmiarów avatara.
Odpisz
17 lutego 2017, 22:23
@tomzizek2: Styknie? (według mnie jest bardziej estetyczny bez napisów)
Odpisz
11 lutego 2017, 23:20
Heheh, co to za anime?
Odpisz
12 lutego 2017, 13:04
@QueenOfSuburbia: Dagashi Kashi
Odpisz
11 lutego 2017, 20:37
albo obrazek drzewa
Odpisz
11 lutego 2017, 19:48
Dagashi Kashi. Podobno nie jest warte oglądania D:
Odpisz
11 lutego 2017, 19:59
Dzięki za tytuł widziałem tą postać w jednym filmiku i byłem ciekaw tego anime.
Ps: Jak by co link do filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=tf52mbGTB4o
Odpisz
Edytowano - 10 lutego 2017, 22:47
[wiecie co] ?
Odpisz
Edytowano - 10 lutego 2017, 23:45
@Slenderowiec2012: Pytasz o anime ?
Dagashi Kashi
TheTemplar jeśli to czytasz to pozdrawiam.
Odpisz
11 lutego 2017, 07:34
@Pawcio213: jeżeli to czytasz to nie pozdrawiam
Odpisz
11 lutego 2017, 19:26
@Pawcio213: JAAAAAAAK
Odpisz
11 lutego 2017, 19:26
:(
Odpisz
11 lutego 2017, 19:28
@TheTemplar: Magia
Odpisz
11 lutego 2017, 19:02
Jak dasz zdjęcie z anime to nawet jak cię znajdą to będą udawać że nawet nie szukali
Odpisz
11 lutego 2017, 18:14
Mnie i tak znajdą po nazwisku.. Z resztą wiedzą że jestem mangozjebem ._.
Odpisz
11 lutego 2017, 18:03
Lub wiewiórkę
Odpisz
11 lutego 2017, 11:57
Admin już przerobił <3
Odpisz
11 lutego 2017, 10:11
It's not even my final form!
Odpisz
10 lutego 2017, 21:29
Ja mam Matta z DN na prof. na Skype.
\_____/
Odpisz
10 lutego 2017, 21:53
\nobod/cares
Odpisz
10 lutego 2017, 21:56
@Holenderjk: Zapomniała m dopisać :v
Odpisz
10 lutego 2017, 22:02
przydałoby by się ; ^)
Odpisz
10 lutego 2017, 22:03
@Holenderjk: Wiem. Czasem zapominam.
Odpisz
10 lutego 2017, 22:05
Odpisz
10 lutego 2017, 22:06
@Holenderjk: Moja mama się z tego śmiała przez godzinę. ;-;
Odpisz
10 lutego 2017, 23:37
@Holenderjk: weź daj N poczekalnia bo chce pobrać :b
Odpisz
11 lutego 2017, 00:08
@gabrysplodowski: nie, bo będzie że było
Odpisz
11 lutego 2017, 07:36
Ja mam na Skype randomowy obrazek z Google po wpisaniu mojego starego nicku.
Odpisz
11 lutego 2017, 08:27
@Holenderjk: to jak r się nazywa to poszukam :b
Odpisz
11 lutego 2017, 07:37
Ja mam stary avek tylko trochę przerobiony
Odpisz