Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To by wystarczyło
Szybki jak błyskawica
Pozdrawiam świetliki
Rel
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 maja 2018, 12:31
Mina tego księżyca najlepsza.
Odpisz
14 lutego 2017, 14:00
Ja tak mam bo jestem w 1 liceum i mam 158cm wzrostu.
Odpisz
14 października 2017, 11:11
@gentelman: no i?
Odpisz
27 grudnia 2018, 22:26
@tobiaszg21: nie ma to jak odkop własnego komentarza
Odpisz
14 lutego 2017, 11:14
No to teraz wyobraźmy sobie apokalipsę, która nadeszłaby z tym kiedy Ziemi udałoby się zaciągnąć ją do łóżka ;-;
Odpisz
14 lutego 2017, 10:14
to uczucie kiedy masz ferie podczas walentynek i masz w dupie to że one są ale z drugiej strony jest ci smutno bo chciałeś zaprosić dziewczynę ale przypomniałes sobue,że. wszystkie wszadzili cię w frienzone
Odpisz
Edytowano - 14 lutego 2017, 11:11
Ręka Cię nie opuści.
Odpisz
14 lutego 2017, 10:41
Odpisz
14 lutego 2017, 10:21
to jest Jowisz ?
Odpisz
14 lutego 2017, 12:13
@juzi46: Głupia jesteś? Jowisz jest o wiele większy!
Odpisz
12 lutego 2017, 22:15
Odpisz
12 lutego 2017, 22:13
Kiedy nawet planety mają z kim spędzić Walentynki
Odpisz
12 lutego 2017, 19:41
Ziemia jest okrągła, szach mat płaskoziemcy!!!
Odpisz
12 lutego 2017, 19:56
Jakie "szach mat"? :v
Odpisz
12 lutego 2017, 19:59
@Slenderowiec2012: z ziemią jest jak z piersiami dziewczyn niektórzy sądzą że okrągłe nie którzy że płaskie :P
Odpisz
12 lutego 2017, 19:51
Ale przecież ziemia jest płaska!!!!!!!!!!!!!!!!!1111!!!!!11!!!!!!!!!!!!!!11!!!11!!
Odpisz
12 lutego 2017, 19:31
kiedy nawet ziemia ma 2 połówkę
Odpisz
12 lutego 2017, 19:34
@RussiaBall: A księżyc jest przerywem, bo jest sam, a Mars ma dwa
Odpisz
12 lutego 2017, 19:38
przerywem
Odpisz
12 lutego 2017, 19:40
Tak bo przerywa czasami więź między Ziemią a słońcem i to się nazywa zaćmienie Słońca
Odpisz
12 lutego 2017, 19:39
Nie będzie przypływów i odpływów.
Odpisz
12 lutego 2017, 19:40
I będzie ciemno jak cholera w nocy.
Odpisz
12 lutego 2017, 19:37
Ziemia ma drugą połówekę, a ja sam nadal JESTĘ.
Odpisz
12 lutego 2017, 20:02
@caltinks_2: zawsze jest pomocna dłoń...
Odpisz
13 lutego 2017, 18:31
If you know what I mean
Odpisz
12 lutego 2017, 19:33
Oj to nie skończy się dobrze.
Odpisz