Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Zdeklasowani znowu
A, okej
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Można, tylko trzeba wstawać rano
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 marca 2020, 01:18
F dla dziewczyny
Odpisz
13 lutego 2017, 01:01
Sfriendzonował dziewczynę złote jeden.
Odpisz
13 lutego 2017, 08:51
@Donald_Trump: *łotr Jak ja kocham swoją autokorektę...
Odpisz
16 lutego 2017, 07:35
@Donald_Trump: Wystarczyło edytować komentarz
Odpisz
16 lutego 2017, 07:39
@Pawlito9090: Jeśli zauważyłbyś godzine dodania 1 komentarza a 2, to byś zrozumiał, że nie mógłby więcej edytować.
Odpisz
16 lutego 2017, 08:48
Po jakimś czasie już nie można.
Odpisz
16 lutego 2017, 08:50
@Pawlito9090: Tak tylko po napisaniu komentarza poszedłem spać, i zobaczyłem błąd dopiero rano, na co wskazują godziny dodania...
Odpisz
16 lutego 2017, 12:03
@dawidos1212: Właśnie to napisałam, ale inaczej.
Odpisz
16 lutego 2017, 14:21
Nie wiem jak, ale jak pisałem mój komentarz to twojego nie widziałem.
Odpisz
16 lutego 2017, 16:05
@dawidos1212: Medżik.
Odpisz
16 lutego 2017, 12:56
Widzicie desperaci? Ten koleś ma tak dobrze w życiu, że friendzone'uje dziewczynę, a wy nadal płaczecie po nocach, bo nie macie jak zar*chać. Wstydzilibyście się!
Odpisz
16 lutego 2017, 13:17
@darcus: Darcus ja Cię ostatnio nie poznaję!
Odpisz
16 lutego 2017, 13:29
@zx2001: Też nie poznaję...
Znalazł dziewczynę, czy co?
Odpisz
16 lutego 2017, 14:10
@zx2001: No ale co jest nie tak? ,_,
Odpisz
16 lutego 2017, 14:19
@darcus: Kiedyś miałeś połowicznego aspiego.
A teraz?
Odpisz
16 lutego 2017, 14:28
@Cheetahir: A teraz co?
Odpisz
Edytowano - 16 lutego 2017, 14:34
@darcus: Teraz jesteś kimś innym, normalniejszym przy tym.
PS. Wiedziałeś, że Ulm był największym Imperium w Świętym Cesarstwie Rzymskim?
Odpisz
16 lutego 2017, 14:40
@Cheetahir: Jestem cały czas tą samą osobą, tylko chwilowo luzuję :v
Odpisz
16 lutego 2017, 14:45
@darcus: Pamiętaj, to w Ulmie urodził się Albert Einstein.
Odpisz
16 lutego 2017, 14:47
@Cheetahir: Era Einsteina się skończyła! Pora na Zweisteina i Dreisteina!
Odpisz
16 lutego 2017, 14:52
@darcus: Einbronze!
Odpisz
16 lutego 2017, 14:46
Hmm...
Odpisz
16 lutego 2017, 07:28
Odpisz
13 lutego 2017, 00:15
Sry, ale byo.
Odpisz
16 lutego 2017, 06:43
*Tudududududu*
Link: http://www.obrazki.jeja.pl/149749,za-kilka-lat-bedzie-tego-zalowal.html
Odpisz
16 lutego 2017, 06:49
@Archeologwinternetach: Dokładnie o ten link mi chodziło. *zaczyna klaskać*
Odpisz
13 lutego 2017, 07:49
Friendzonowanie kogoś to świetna rzecz polecam.
Odpisz
Edytowano - 13 lutego 2017, 06:41
Gupku
Trzeba ją było zlizać, skrzywić się i zwrócić jednym harkiem
Odpisz
13 lutego 2017, 03:03
Z tego co pamiętam, to chyba były truskawki.
Odpisz
13 lutego 2017, 00:40
Odpisz
13 lutego 2017, 00:20
Ktoś pamięta jak to się nazywało?
Odpisz
13 lutego 2017, 00:23
@popek9001: dwóch i pół?
Odpisz
13 lutego 2017, 00:26
@TerratorEK: a no tak. Thx
Odpisz
13 lutego 2017, 00:26
młody sam stawia sobie mur który odgradza go od zar*chania
Odpisz
13 lutego 2017, 00:24
Odpisz