Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Z klasą się trzeba urodzić
Co za przypadek
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 listopada 2023, 21:13
Ja nie mam nic ani do kednych ani do drugich, lecz feministek jest więcej, więc je przejade
Odpisz
2 marca 2021, 10:49
Deja vu
Odpisz
29 stycznia 2018, 21:50
tak,dobry wy ór
Odpisz
4 kwietnia 2017, 19:44
1.feministki są dobre,to feminazistki stanowią problem.
2.ze wszystkiego można czerpać korzyści,jeśli się wie jak,ktoś zna wykład Spejsona czemu jest za gejami?Poszedłem tym samym tokiem myślenia i doszedłem do wniosku że dzięki wegetarianom obniżą się,i ceny,jak i podatek na mięso!!!
Odpisz
17 lutego 2017, 00:54
Ja jestem obiema a dwóch mnie nie ma
Odpisz
17 lutego 2017, 00:55
oo jak zrymowało
Odpisz
16 lutego 2017, 00:32
wybieram "Ty".
Odpisz
15 lutego 2017, 11:49
Nie wiem czy ktoś to wyjaśniał przedemną ale walić to.
Jest zdecydowana różnica między feministkami a feminazistkami.
Feministki to kobiety które domagają się więcej praw i sprzeciwiają się złemu traktowaniu ale nie uważają że mężczyźni to tylko gw**ciciele.
Feminazistki to wredne babska które uważają że pozjadały wszystkie rozumy bo są kobietami.
Mam nadzieję że autor obrazka dostrzeże tą różnicę
[____________]
Odpisz
15 lutego 2017, 14:38
@Fauna24: a jeśli kobieta chce pracować jak facet (w sensie budowa i takie tam) to jest feministką czy feminazistką ?
Odpisz
15 lutego 2017, 14:49
@Pegi20: Myślę, że jest wtedy kobietą, która chce pracować na budowie. Nie musi być koniecznie feministką.
Odpisz
15 lutego 2017, 16:07
@Nanook: no ale kobiety chyba bardziej to pracy umysłowej więc nie wiem czemu chcą pracować na budowie i myale, że chcą równe prawa
Odpisz
15 lutego 2017, 16:15
@Pegi20: A teraz weź głęboki oddech i napisz to od nowa, tym razem zrozumiale. Bo za cholerę nie wiem co miałeś na myśli pisząc "myale" i "kobiety chyba bardziej to pracy umysłowej".
Odpisz
15 lutego 2017, 16:26
@Fauna24: Mogę to skopiować i wklejać pod każdym tego typu obrazkiem? Wgl co te obrazki tak się nasiliły ;-;?
Odpisz
15 lutego 2017, 16:42
@wiewiur500kuba: Pewnie,tylko nie przywłaszczaj sobie /s
Odpisz
15 lutego 2017, 17:09
@Nanook: do pracy i myślę tak trudno się domyślić ?
Odpisz
15 lutego 2017, 17:45
@Pegi20: Tak, bo całe to zdanie nie ma sensu, ale to już swoją drogą.
Niektóre kobiety chcą pracować na budowie, niektóre nie. Niektóre wolą pracować umysłowo, a inne w ogóle. Tak samo mężczyźni. Nie rozumiem co chcesz udowodnić.
Odpisz
15 lutego 2017, 18:35
@Pegi20: Feministkom nie chodzi o to, by osoby jakiejkolwiek płci zmuszać do pracy fizycznej, tylko do tego, by osoba, która nadaje się do określonej pracy, mogła ją wykonywać bez względu na płeć. A jeśli kobieta albo facet chce wykonywać określoną prace, to nie ma to nic wspolnego z feminizmem. Kobieta, która działa w imię równości społecznej i sprzeciwia się dyskryminacji olciowej może być feministką, nie wazne, czym się zajmuje, czy ma dzieci, męża czy cokolwiek innego.
Odpisz
Edytowano - 15 lutego 2017, 18:49
@Fauna24: *screen*
*wkleja do wszystkich takich obrazków*
Odpisz
15 lutego 2017, 21:12
@haniohAA: =w=
Odpisz
15 lutego 2017, 17:31
Ja bym stawiała na weganów... to dziwni ludzie ;-;
Odpisz
13 lutego 2017, 19:22
Deja vu, i just been in this place before
Odpisz
15 lutego 2017, 14:40
przez ciebie się pogubiłem i czy i've
Odpisz
15 lutego 2017, 14:46
Initial d <3
Odpisz
13 lutego 2017, 19:42
Weganie nie są tacy źli...oni przynajmniej nie chcą zlikwidować mężczyzn i rozmnażać się potem z psami.
Odpisz
13 lutego 2017, 20:03
@TypowyPolak: kotami*
Odpisz
15 lutego 2017, 10:27
@TypowyPolak: Spokojnie, feministki też tego nie chcą. Na razie jedyną osobą, która to zaproponowała jesteś ty :)
Odpisz
13 lutego 2017, 21:37
nie lubię wegan cały czas trują du*ę tym że normalni ludzie to mordercy, jedynym wyjątkiem jest Serji Tankian, jego trzeba szanować
Odpisz
15 lutego 2017, 10:26
@patrykkkpl: Takie trochę "Każdy Polak to złodziej a każdy Niemiec to nazista" :P
Odpisz
17 lutego 2017, 00:58
@patrykkkpl: ja tam nie narzekam że inni jedzą mięso a ja nie, mam to gdzieś
Odpisz
14 lutego 2017, 02:07
Odpisz
13 lutego 2017, 19:26
Weganie nie są aż tacy źli, ja bym prędzej zlikwidował feminaziski
Odpisz
13 lutego 2017, 19:40
ja też
Odpisz
13 lutego 2017, 19:43
@mastersuchar: Ja również
Odpisz
13 lutego 2017, 19:55
Feministce przyje*iesz i wróci do kuchni, a na wegana nie ma rady.
Odpisz
13 lutego 2017, 22:34
@xAzumiKx: Daj weganowi przepis na bezglutenowe mega zdrowe danie które sie długo przygotowuje to nie będziesz mial z nim problemów
Odpisz
13 lutego 2017, 19:54
Zaraz znajdą się "znawcy", którzy powiedzą, że feminizm=feminazizm...
Odpisz
13 lutego 2017, 20:14
@Donald_Trump: feminizm=feminazizm
Odpisz
13 lutego 2017, 21:23
@Donald_Trump: jedno to samo.
Odpisz
13 lutego 2017, 21:18
Mam plan. Niech przejedzie feministkę, a następnie niech zmusi wegana do zjedzenia jej. Co jest ze mną nie tak?
Odpisz