Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Z klasą się trzeba urodzić
Fajnie że odpowiedzieli
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jakby trochę nie fair
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 lutego 2017, 20:03
Tłumacza poproszę.
Odpisz
16 lutego 2017, 20:08
brewik czy jakoś tak, raz robił protest głodowy bo miał starego xboxa i tyle o nim wiem
Odpisz
16 lutego 2017, 20:29
@bylejakbylegdzie: Dziękuje tłumaczu.
Odpisz
17 lutego 2017, 00:04
jeszcze rozje**ł pół (chyba parlamentu) bombą i zastrzelił (chyba) ok 38 osób
Odpisz
17 lutego 2017, 08:31
@ctgs113: on nie podłożył żadnej bomby
Odpisz
17 lutego 2017, 12:47
@generalpartyzantkijeja: byyła
Odpisz
17 lutego 2017, 12:49
@ctgs113: ja pamiętam tyle że poprostu postrzelał sobie do losowych ludzi
Odpisz
14 lutego 2017, 19:49
Znowu psiarskie się uwzięły na dobrego chłopaka z dzielni, ludzie sami wchodzili pod celownik. JP 100%
Odpisz
17 lutego 2017, 00:34
a dobry czlowiek posiada bron i strzela w miejscu publicznym do niewinnych osob cfelu? :)
Odpisz
17 lutego 2017, 09:59
@Andrzej__Duda: To że ktoś posiada broń palną nie czyni go automatycznie złym człowiekiem.
Odpisz
16 lutego 2017, 22:42
Je**ć go, kara śmierci
Odpisz
14 lutego 2017, 14:31
Niech zrobi protest głodowy w stylu KOD'u (niech głoduje między posiłkami).
Odpisz
16 lutego 2017, 20:09
@wojtekrozrabiaka: robił kiedyś bo miał starego xboxa
Odpisz
14 lutego 2017, 19:00
Tylko ja myślę że on będzie drugim Hitlerem? Hitler też był w więzieniu i tak samo jak Hitler będzie potrafił dobrze rządzić państwem w trudnych czasach?(zalew nielegalnych imigrantów)
Odpisz
16 lutego 2017, 20:14
@bionic2000: Najpierw musiałby wyjść z tego więzienia
I kto normalny wybrałby na premiera/prezydenta gościa, który wparował sobie na wyspę i ot tak zamordował kilkadziesiąt ludzi?
Odpisz
16 lutego 2017, 20:16
Ma 25 lat bo ich prawo nie ma dożywocia, i kto wie co się zdarzy.
Odpisz
16 lutego 2017, 22:01
@bionic2000: Pierw musi iść na ASP
Odpisz
14 lutego 2017, 17:59
Niech jedzie do Polski na 100% znajdzie grono fanów wśród narodowców.
Odpisz
14 lutego 2017, 16:51
Gdy uświadomisz sobie, że Szatan Cię kocha.
Odpisz