Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kapitanborys

17 kwietnia 2017, 13:28

no akurat zaczynasz życie w szpitalu i kończysz je :(

Avatar
Konto usunięte

27 grudnia 2017, 17:21

@kapitanborys: nie zawsze możesz umrzeć wszędzie ;)

Avatar kapitanborys

30 grudnia 2017, 21:59

ten komentarz jest bez sensu bo można urodzić wszędzie. co teraz głupio?

Avatar
kroganin

15 marca 2018, 15:03

@kapitanborys: Nie możesz się urodzić pod ziemią, a możesz zginąć żywcem zakopany.

Avatar Ameron

19 lutego 2017, 21:08

Życie nie kończy się 9 miesiącami w brzuchu matki....

Avatar Xenophia

19 lutego 2017, 20:19

Pszykre.

Avatar
Konto usunięte

19 lutego 2017, 20:37

@Xenophia: przykre*

Avatar Xenophia

19 lutego 2017, 20:54

*klap* *klask* *klap* *klask* Dzieci i furry głosu nie mają, więc nie szczekaj tyle, plz.

Avatar Kociomaniak

19 lutego 2017, 22:04

@Xenophia: Ale to wyglada, jakbys uzywala slowa "przykre" z sarkazmem. Nie chodzi o pisownie, tylko o sens

Avatar maxmaxi123

19 lutego 2017, 22:11

@Xenophia: Brawo! Gratuluje pomysłowego baitu! Skąd wiedziałes/Łaś, że furry których nie lubisz się złapie?

Avatar Xenophia

Edytowano - 19 lutego 2017, 22:13

@maxmaxi123: W sumie to nie wiedziałam, ale wiesz... Zwierzaczki zawsze lecą na żarcie. Czysta natura z odrobiną magii.

Avatar Xenophia

19 lutego 2017, 22:14

@Kociomaniak: Może tak, może nie.

Avatar GalenMarek

19 lutego 2017, 19:12

W zasadzie życie zaczyna się tak jak odwrotność jego końca.

Avatar Dremus

14 lutego 2017, 17:11

Czyli umrę w pochwie mojej matki?

Avatar NerFii

19 lutego 2017, 19:50

@Dremus: A nie w łonie ?

Avatar Dremus

19 lutego 2017, 20:52

@NerFii: Tez...

Avatar
Konto usunięte

19 lutego 2017, 21:57

@Dremus: Jak bardzo będziesz chciał/a, to nie ma problemu ;)

Avatar Dremus

19 lutego 2017, 23:42

chciał/a/o

Avatar siemak

14 lutego 2017, 13:30

z takim myśleniem daleko znajdziesz

Avatar FanNinjaKiwi222

14 lutego 2017, 13:32

@siemak: co znajdziesz ?

Avatar Krzyniu

14 lutego 2017, 13:52

@FanNinjaKiwi222: Daleko.

Avatar siemak

14 lutego 2017, 13:55

@siemak: * zajdziesz
cholera auto Korea

Avatar
Captain_0bvious

14 lutego 2017, 15:53

@siemak: północna czy południowa?

Avatar siemak

14 lutego 2017, 16:34

środkowa

Avatar xmrocznax

Edytowano - 14 lutego 2017, 13:39

Smutłam :(

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie idź!

Brawo za czujność!

Żartownisie

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Trzeba brać osobną torbę

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka