Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Niegrzeczny Oskarek
Rel
Były nóżki, nie ma nóżek
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 lutego 2017, 03:28
znam to uczucie wróciłem, bo w środku nocy nie wypada szukać nowych serii do oglądania
Odpisz
18 lutego 2017, 14:07
Kto wytrzyma tyle bez neta ? (chyba, że kara)
Odpisz
19 lutego 2017, 00:09
@Histerhyd: Na przykład ktoś, kto zacznie grać w jakiegoś epickiego cRPG-a.
Odpisz
18 lutego 2017, 16:30
mnie na jeja 3 lata nie było! a nawet i 3.8!
Odpisz
18 lutego 2017, 15:52
du dudu du du du dudu du du dudu du duu
Odpisz
18 lutego 2017, 14:34
Mnie nie było jakieś... Dwa miesiące? I nikt nie zauważył, zresztą nie dziwota.
Odpisz
14 lutego 2017, 19:09
Odpisz
18 lutego 2017, 14:04
@Holenderjk: Na bezrybiu i rak ryba
Odpisz
14 lutego 2017, 20:08
albo miesiącu,roku,latach...
Odpisz