Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Ostry ten sędzia
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 stycznia 2010, 13:15
obrazek jak i opis na minus sto 1
Odpisz
13 lipca 2017, 13:08
@Mnich1: Daj spokój, przesłanie jest bardzo aktualne
Odpisz
13 lipca 2017, 17:19
@przemek1ni: Dla mnie to dalej minus (-) sto 1 [xD]
Odpisz
5 września 2019, 17:42
@Mnich1: Czy zmieniłeś swą opinie?
Odpisz
28 września 2019, 20:19
@ResiaPL: Minus (+) 69 (Dx)
Odpisz
19 stycznia 2010, 11:38
jaki pis zj*eb*any -__- 1/5
Odpisz
4 czerwca 2019, 22:42
@Waran_Z_Komodo: no, pis jest zje**ny
Odpisz
28 listopada 2014, 12:05
Siedzi świnia pod schodami, liczy zęby za zębami, ile ich już naliczyła?
żal, podnieta. Sraka owam
Odpisz
10 sierpnia 2011, 23:15
uuu mam taką szczoteczkę ;)
Odpisz
21 lipca 2011, 21:28
Myje ząbki, bo znam wyliczankę:Siedzi świnia pod schodami, liczy zęby za zębami, ile ich już naliczyła?
Odpisz
16 czerwca 2010, 20:31
zal.podnieta ze zwykłych zwierząt...
Odpisz
13 marca 2010, 17:26
opis i tytul do d**y 1/5
Odpisz
29 stycznia 2010, 12:25
a widzieliście uśmiech świni?
Odpisz
20 stycznia 2010, 20:25
jak w przedszkolu dajecie 1/5 za opis O_o na poziomie przedszkola normalnie " ja nie chce do domu ja sie chce jeszcze bawić " O_o
Odpisz
20 stycznia 2010, 16:25
Donald1229 heh widze, że nie znasz znazenia żal, mm4ta użyła go z głową o cytuje "o kutwa... co za inteligentny opis, że aż żal za *** ściska... co się dzieje z JEJA to nie mam pojęcia... z dnia na dzień jest coraz bardziej dupne...'' no, ale trudno.
Cienkie!!!!
1
Odpisz
20 stycznia 2010, 15:13
trochę marny fotomont, a że opis jest do d*** i jeszcze bardziej zaniża dam 1
Odpisz
19 stycznia 2010, 21:26
o kutwa... co za inteligentny opis, że aż żal za *** ściska... co się dzieje z JEJA to nie mam pojęcia... z dnia na dzień jest coraz bardziej dupne...
Odpisz
19 stycznia 2010, 20:59
co
Odpisz
19 stycznia 2010, 20:59
fajne mam zdięcie
Odpisz
19 stycznia 2010, 20:58
mi cie a do to prosiaka zgadzam sie kolegami wrzystkimi podemną
Odpisz