Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Można, tylko trzeba wstawać rano
Lekko nie będzie
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie są aż takie pyszne
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 lutego 2017, 06:32
Rzućmy teraz na bok gadki typu "dusza nie istnieje", "Boga nie ma" etc.
Jeśli jego dusza byłaby w Piekle znaczyłoby to, że już jest martwy bo tylko wtedy dusza odziela się od ciała.
Teraz pewnie ktoś powie "A co z zawarciem paktu z Diabłem?"
Otóż wtedy on nie zabiera Ci duszy w tejże chwili
Robi to jak umrzesz
Ale jeśli przyjmiemy scenariusz, że jest to możliwe to taka osoba miałaby rozdwojenie jaźni bo w jednym ciele byłaby ona i ona w Piekle, bądź zamiast zwykłego świata widziałaby i słyszałaby to co dzieje się w Piekle...
Odpisz
15 lutego 2017, 09:36
@lorax12: Dla osoby z depresją, ludzi, którzy muszą doświadczyć terroru wojny lub kataklizmu czy też ludzi z psychozami paranoidalnymu (no i dla emo nastolatków) piekło jest tym czego doświadczają, co jest wokół nich.
Tak że nie trzeba być martwym aby być w piekle, wystarczy zwiedzić Pragę-Północ :)
Odpisz
15 lutego 2017, 12:16
@Nanook: wszystko zależy od rodzaju Piekła o jakim mówimy~
Odpisz
15 lutego 2017, 12:21
@lorax12: Wydaje mi się, że o rodzaju nijakim, ale mogę się mylić. :)
Ale piekło na obrazku nie dotyczy piekła katolickiego (stąd pisane jest małą literą), więc pisać możemy chyba tylko o jednym rodzaju piekła.
Odpisz
15 lutego 2017, 12:24
@Nanook: w sumie piekło ma tylko rodzaj nijaki~
Jeśli się mylę to mnie popraw guatezaclotlotelku~
Odpisz
15 lutego 2017, 03:01
k
Odpisz