Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Fajnie że odpowiedzieli
To musiało być męczące
Były nóżki, nie ma nóżek
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 19 stycznia 2021, 12:58
O mam podobną dość ale chyba innej marki
Odpisz
4 marca 2017, 20:41
Logitech G PRO pozdrawia
Odpisz
17 lutego 2017, 21:17
btw..
płacisz za markę a nie za jakość..
Odpisz
17 lutego 2017, 21:34
To jest prawda. Wiele marek ma taki sam sprzęt i na dodatek tańszy.
Odpisz
18 lutego 2017, 05:04
@theCPCK: no, a w ogóle to liczy się skill
Odpisz
18 lutego 2017, 05:42
Sprzęt też bo jak masz myszke z czasem reakcji 30 milisekund to troche słabo.
Odpisz
18 lutego 2017, 08:42
@theCPCK: no tak, ale takich już chyba nie robią
Odpisz
18 lutego 2017, 10:12
bezprzewodowe lub takie za 10zł
Odpisz
18 lutego 2017, 13:04
@theCPCK: no to chyba, że tak, nie spotkałam się póki co z takimi lipnymi
Odpisz
18 lutego 2017, 13:19
nie takie rzeczy w chińczyku znajdziesz
Odpisz
18 lutego 2017, 17:06
@theCPCK: a no do chińczyka nie chodzę..
Odpisz
18 lutego 2017, 16:00
tfu... to jest myszka prawdziwego gracza...
Odpisz
18 lutego 2017, 11:41
Mam myszke 800 dpi
Typowe staty w Paladins:
-7 zabójst własnych
-12 eliminacji(asyst)
-4 zgony
Odpisz
Edytowano - 18 lutego 2017, 13:09
@crimzon: Strzelanie w Paladinsach nawet skila nie wymaga.
Odpisz
18 lutego 2017, 15:40
@GRRacz: po czym wnioskujesz?
Odpisz
18 lutego 2017, 20:52
@crimzon: Po braku jakiegoś wymagającego odrzutu i hitboksie postaci, przynajmniej dla mnie nie stanowi ono większego wyzwania.
Odpisz
21 lutego 2017, 06:49
@GRRacz: To nie CS, żeby ujarzmiać "szpreje z kałszka", tutaj musisz najpierw ogarnąć skille postaci, z czego strzał to jeden z nich...
Odpisz
17 lutego 2017, 21:04
czy tylko ja się zastanowiłem nad tym jak można wchodzić do wody w bikini w lutym (walentynki..) przy ujemnej temperaturze? w te morsy się bawi? xd
Odpisz
Edytowano - 17 lutego 2017, 23:27
@Soap2001: Zależy gdzie, na przykład w ameryce jest teraz ciepło :p
Odpisz
18 lutego 2017, 10:54
nom ale patrząc po zdjęciu ja bym powiedział że gorąca tam niema, brak słońca i ogólnie jest dość szaro ;d
Odpisz
Edytowano - 17 lutego 2017, 22:14
Ja tam mam mychę z a4tech bloody ;-;
Odpisz
17 lutego 2017, 23:08
też. pjona
Odpisz
18 lutego 2017, 10:45
Ja też. Model TL8.
Odpisz
17 lutego 2017, 20:58
Mi wystarczy Logitech B100 za 30 zł
Odpisz
17 lutego 2017, 21:00
@PazdanBoy: ja mam Logitech M185
Odpisz
18 lutego 2017, 10:12
@kubek2007: ja logitech mx master
Odpisz
15 lutego 2017, 19:39
kiedy masz nowego razera z 16000 DPI
Odpisz
17 lutego 2017, 20:28
@polski_cebulak: Po co komu 16000 DPI?
Odpisz
17 lutego 2017, 21:12
Są różne tryby myszek. Im szybciej poruszysz tym będzie mniej blokady. Ustawiasz DPI over 9000 i dajesz na minimum w grze. Zapewne coś poj3bałem, ale to powinno dać efekt ładnego celowania i szybkiej 360°.
Odpisz
17 lutego 2017, 22:40
@Meuflagiator2000: Wiem że są różne tryby ale według mnie 16k DPI jest kompletnie bez sensu, większość ludzi grających w gry typu FPS nie gra na DPI większym niż 800. I nie wiem o co ci chodzi z tą "blokadą" jak masz dobrą myszkę nie ma żadnych blokad.
Odpisz
17 lutego 2017, 23:10
Tylko ta blokada jest na droższych myszkach. To pomaga, nie szkodzi xD
Odpisz
17 lutego 2017, 20:48
moja waifu
Odpisz
17 lutego 2017, 20:44
Moim zdaniem myszki od Razer'a są średnie
Odpisz