Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co za przypadek
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Można, tylko trzeba wstawać rano
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 lutego 2017, 22:10
PiS w skrócie,będą się teraz winnego doszukiwać... PS. Kolumna rządowa jechała ok.120km/h w terenie zabudowanym i zmienili pas na podwójnej ciągłej linii
Odpisz
Edytowano - 16 lutego 2017, 13:53
@kozaczeq: Maksymalnie 70km/h*
Odpisz
16 lutego 2017, 15:55
@kozaczeq: 120 km/h? Chyba jak wpadli na drzewo :D
Odpisz
16 lutego 2017, 17:57
@kozaczeq: wujek w zomo babcia w kodzie - demokracja zawsze w modzie ;-)
Odpisz
16 lutego 2017, 21:06
@Monster_: No pewnie jak stracili panowanie to hamulec wcisnęli... Samochód też przecież opancerzony
Odpisz
16 lutego 2017, 21:08
Jestem zaskoczony twą łatwowiernością i naiwnością. Co ty, wierzysz w to co w TVPiS mówią?
Odpisz
Edytowano - 16 lutego 2017, 22:13
@kozaczeq: Tak, samochód opancerzony, o masie własnej około 3t, rozpi*rdala się na drzewie po odbiciu od seicento, przy tym tylko rozbijając mu lampę i błotnik. W dodatku pasażerowie pojazdu (a przynajmniej kierowca) doznają poważnych obrażeń, pomijając umożliwienie przeprowadzenia udanego zamachu, gdyby takowy był przyczyną wypadku. Na yt jest jeden filmik w ktorym gość rzeczowo i w prost mówi o tym "incydencie".
Odpisz
18 lutego 2017, 06:51
@kozaczeq: Nie, ja przeglądam różne fora, wiadomości, szukam źródeł.
Zamiast siedzieć i oglądać TVN.
Odpisz
16 lutego 2017, 23:48
jestem niewinny
Odpisz
16 lutego 2017, 14:35
Tak w zasadzie to co się tam dzieje? Wie ktoś?
Odpisz
16 lutego 2017, 13:34
ciekawe czy ktoś policzył liście na drzewie
Odpisz
15 lutego 2017, 23:09
takie bajgle erotyczne
Odpisz
15 lutego 2017, 22:08
Biedne drzewo ;-; życzmy mu szczęścia
Odpisz
15 lutego 2017, 20:30
Haha, benizy
Odpisz
15 lutego 2017, 20:51
@Ziemniaczanka: Hahahahaahhaniehahaahaahaahaa
Odpisz