Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Tacy to pożyją
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 lutego 2017, 00:00
Wytłumaczy ktoś co ona dokładnie zrobiła? Nie mogę się skupić przez cycki.
Odpisz
16 lutego 2017, 00:37
@Marequel: to ona coś robiła?! tylko cycochy widziałem
Odpisz
16 lutego 2017, 07:07
@Marequel: ja myślałam że ona coś z nimi zrobi
Odpisz
16 lutego 2017, 09:53
@Raczysko: ja też
Odpisz
31 października 2020, 22:42
@Marequel: czemu nie można usunąć komentarzy po 3 latach
Odpisz
19 października 2021, 22:19
@Marequel: zostanie to na zawsze w archiwum
Odpisz
16 lutego 2017, 09:33
Kobiety mają bardziej ruchome stawy barkowe, dlatego czasem trudno założyć im skuteczną dźwignię.
Odpisz
16 lutego 2017, 15:25
@Sputnik: natomiast klatka piersiowa kobiet jest prawie równie czułym miejscem co jądra. Taka rada na przyszłość
Odpisz
16 lutego 2017, 16:05
@Marequel: Czyli można się odegrać za kopa w jajka kopem między cyce.
Odpisz
26 lutego 2017, 18:37
@Sputnik: Pytanie po co.
Odpisz
26 lutego 2017, 20:01
@panther500: w końcu każda kobieta to nieszkodliwy aniołek i nie ma szan żeby kiedyś znaleść się w sytuacji w której kobieta próbuje cię zaatakować i musisz się jakoś obronić prawda?
Odpisz
26 lutego 2017, 21:32
@Marequel: Na moje jak już taki moment nadejdzie to mężczyzna jest i tak silniejszy od kobiety w 82% przypadków w tych czasach. Chyba jeśli myślimy o wojnie to tam ta wiedza jest przydatna bardziej.
Odpisz
26 lutego 2017, 22:32
@panther500: walki samą siłą fizyczną się nie wygra. Kompletny noobek który jedyne co ma to siłę fizyczną zbyt długo nie powalczy z kimś kto wie jak uderzyć żeby zabolało.
Odpisz
27 lutego 2017, 12:52
@Marequel: Ale fakt faktem naturalny mężczyzna który nie ćwiczy żadnych sztuk na spokojnie wygra z kobietą która też nie ćwiczy. Tak samo działa kiedy obydwie plcie ćwiczą. Po prostu facet jest z natury silniejszy, cięższy i wytrzymalszy od kobiety.
Odpisz
27 lutego 2017, 12:53
@Marequel: Uwzględniamy oczywiście zwykłą bijatyke. Bo jeśli właśnie chodzi o wojnę - to tak jak kolega wyżej wspomniał, to już bardziej zależy od technologii niż od różnicy między płcią
Odpisz
27 lutego 2017, 13:06
@Lekki69: a co z walką kobieta vs kobieta. I nie bardzo rozumiem sensu tej dyskusji. Tak czy siak taka wiedza może się komuś przydać
Odpisz
27 lutego 2017, 17:32
@Marequel: My mówimy o różnicy silowej płci
Odpisz
27 lutego 2017, 20:34
@Marequel: Kobieta raczej wie gdzie ją boli....
Odpisz
27 lutego 2017, 20:35
@Lekki69: Patrz jak szybko zmienił temat gdy zobaczył że w tej dyskusji jest na przegranej pozycji...
Odpisz
28 lutego 2017, 05:36
@panther500: Zależy o kim mówi za ;p
Odpisz
26 lutego 2017, 19:37
Dzięki komentarzom poniżej uświadomiłem sobie, że jeja to w większości napalone gimbusy. ;) Naprawdę ludzie? Nigdy cycków nie widzieliście?
Odpisz
27 lutego 2017, 12:55
@monho25: Tak widziałem. Ale po prostu przyciągają uwagę.
Odpisz
27 lutego 2017, 11:16
ale loszka 9/10
Odpisz
26 lutego 2017, 21:55
brak instrukcji, penis utknął w tosterze
Odpisz
26 lutego 2017, 21:34
O co chodzi z tym lizaniem łokcia?
Odpisz
26 lutego 2017, 21:12
Szczerze powiedziawszy to r*chał bym
Odpisz
26 lutego 2017, 19:26
Kiedy oglądam komentarze i prawie co drugi komentarz to ,,cycki''..
Odpisz
26 lutego 2017, 19:03
Odpisz
26 lutego 2017, 18:49
Każdy chciałby mieć taką dziewczynę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet kobiety ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
16 lutego 2017, 10:25
włączylem ze względu na cycki
Odpisz
26 lutego 2017, 18:08
@OpartaDeska: I pewnie dałeś lepszą ocene?
Odpisz
16 lutego 2017, 09:48
Odpisz
16 lutego 2017, 01:01
Ładna ta dziewczyna
Odpisz
15 lutego 2017, 22:54
przyznawać się, kto to obejrzał dla cycek?
Odpisz
15 lutego 2017, 23:02
@blackjk: Słowo "cycki" inaczej się odmienia.
Odpisz
15 lutego 2017, 23:10
Trudno coś dobrze napisać jak się nei paczy na tekst
Odpisz
16 lutego 2017, 00:00
I see what you did here ;)
Odpisz
15 lutego 2017, 23:15
POMOCY!!! COŚ MI W ŁOPATCE TRZASŁO!!!
Odpisz