Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nieuczciwa ocena
Phi!
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 maja 2019, 12:29
Gorsze jest tarcie swoich zebów przypadkiem
Odpisz
21 lutego 2017, 20:43
Hmmmm jak gryzę widelec to mnię trochę zęby bolą, ale gdy sie nim dżgne w podnibienie nwm co sie stanie chyba to co na obrasku
Odpisz
16 czerwca 2017, 09:30
obrasku obrasku obrasku
Odpisz
21 lutego 2017, 20:23
Jak byłem malutki to jadłem frytki rękami i zawsze gryzłem się w palce i płakałem.
Odpisz
21 lutego 2017, 20:50
Jebłem xD
Odpisz
21 lutego 2017, 20:57
Odpisz
21 lutego 2017, 23:11
xD
Odpisz
21 lutego 2017, 22:53
Wystarczy nie kłapać paszczą jak krokodyl
Odpisz
21 lutego 2017, 21:51
Tyle lat jem na tej ziemi i jeszcze nogdy nie ugryzłem widelca przez przypadek
Odpisz
21 lutego 2017, 21:24
Ja kiedyś jedząc pierogi ugryzłem widelec i złamałem zęba
Odpisz
21 lutego 2017, 20:55
Jeśli mam być szczery nigdy nie ugryzłem widelca.
Odpisz
16 lutego 2017, 15:40
O co cho.
Wielokrotnie gryzłem widelce gdy jadłem i nic się nie zdarzyło.
No...
Zazwyczaj gryzę się w język
Odpisz
21 lutego 2017, 20:54
Jak się umyślnie gryzie widelec, to to dla nas żaden szok bo wiemy co robimy, tak samo z ugryzieniem się w język, no bo jak celowo się gryziemy, to (chyba) nie mamy na celu odgryźć sobie języka.
Odpisz
Edytowano - 16 lutego 2017, 15:40
Raczej jak ugryziesz język ;-; Ten przeszywający ból ;-;
Odpisz