Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
Nie są aż takie pyszne
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Rel
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 lutego 2017, 16:07
Może mi ktoś napisać z jakiego powodu, oni mają, aż tyle medali?
Odpisz
17 lutego 2017, 16:47
@Znajomy22: Żeby ludzie myśleli, że dobrze im idzie.
Odpisz
25 lutego 2017, 10:25
@Znajomy22: Z powodu, stawiania przecinków, w złych miejscach.
Odpisz
25 lutego 2017, 10:25
@Znajomy22: Wiem, czepiam się, ale to jest silniejsze odemnie.
Odpisz
25 lutego 2017, 10:46
@sylwon1234: *ode mnie
Odpisz
25 lutego 2017, 12:34
@PikneAutko: Och, ironio...
Odpisz
26 lutego 2017, 00:12
@sylwon1234: Bywa, rozumiem, solidaryzuję się wszystkimi czterema butami.
Odpisz
5 listopada 2017, 20:59
@sylwon1234:
Odpisz
25 lutego 2017, 14:36
Ciekawe czy na plecach też mają
Odpisz
25 lutego 2017, 11:17
Jak pokonać Koree Północną w dwóch krokach:
1. Kup wielki magnes
2. Patrz co się dzieje
Odpisz
25 lutego 2017, 12:25
@Czychacz: You make my day.
Odpisz
25 lutego 2017, 12:32
@theCPCK: made*
Odpisz
25 lutego 2017, 12:11
W oginalw nie mieli tyle medali, to Photoshop
Odpisz
25 lutego 2017, 10:15
Wojen się nie wygrywa.
Odpisz
25 lutego 2017, 11:04
@Krzyniu: Co masz na myśli?
Odpisz
25 lutego 2017, 11:06
@przemek1ni: wojen się nie wygrywa ponieważ na wojnie giną ludzie co oznacza "przegraną" czy jakoś tak ( ojciec mi tak mówił xd )
Odpisz
25 lutego 2017, 11:08
@przemek1ni: A co rozumiesz przez wygraną?
Odpisz
25 lutego 2017, 11:25
@Krzyniu: Wojnę można wygrać. Dyplomatycznie zażegnując konflikt bez strat po obu stronach :)
Odpisz
25 lutego 2017, 11:40
@Myszkapl: Ale wtedy to nie wojna..
Odpisz
25 lutego 2017, 11:42
@Myszkapl: Wtedy wygrywasz z wojną. A to jest różnica.
Odpisz
25 lutego 2017, 11:42
Nie słyszeli o baretkach?
Odpisz
25 lutego 2017, 10:25
Na co komu kamizelka kuloodporna gdy możesz opi**dolić się medalami.
Odpisz
17 lutego 2017, 15:37
Współczuję. Ile czasu to trzeba przypinać?!
Odpisz
25 lutego 2017, 10:14
@lulul: Może nie zdejmują? A te mundury są tylko pokazowe
Odpisz
25 lutego 2017, 10:13
Może dobrze umyli podłogę.
Odpisz
17 lutego 2017, 21:40
OK,ok. ALE najpierw wytłumaczcie mi po co ktoś postawił kule disco na tym podium?
Odpisz
17 lutego 2017, 16:18
Bo kamizelki kuloodporne są zbyt mainstreamowe.
Odpisz
17 lutego 2017, 15:29
Naliczyłe. ponad 60 (na jednym gościu) to milei by z 3 razy więcej
60×3=180
Wynik ok. 180 medali.
WTF! Ja i matematyka?!
Odpisz
17 lutego 2017, 15:33
@SzyMONECKI009: Czemu akurat 3 razy więcej?
Odpisz
17 lutego 2017, 15:36
Uznałem, że za nie wygranie wojny dostał taki 1. Wychodząc z założenia, że mój dziadek za wygraną wojnę dostał 3, obliczyłem to mnożąc przez 180.
Odpisz
17 lutego 2017, 16:07
@SzyMONECKI009: Tylko że medali nie dostaje się za sam udział w wojnie, a za zasługi.
Odpisz
17 lutego 2017, 18:26
@SzyMONECKI009: Tfuuuu! Nie mnożąc przez 180,tylko przez 60. Mój błąd.
Odpisz
17 lutego 2017, 15:27
heh
heh
HAHAHAHAHAHAHAHHA
Odpisz